E01 - Dark Fang ( Temný Tesák )

21. srpna 2011 v 20:49 |  Season 2
Druhá serie začíná o celý měsíc po odhalení pravé totožnosti Lilly a od konce 1. serie vůbec. V první scéně se nám ukazuje Tyler a Dylan, kteří nyní bydlí spolu. Tyler si pročítá různé knihy o aurách a přemýšlí, kterou by to vlastně chtěl získat. V rozhovoru Dylana a Tylara se dovídáme, že se mají za 2 dny sejít s Pauline a Bladem, ktečí také bydlí spolu. Tyler se rozhodne v temnou auru, která by měla být i vhodná pro upíra a Dylan, který chce aby byl Tyler připraven na boje, hned volá Samantě, se kterou byl mimojiné, před týdnem na večeři, kde by se dala s největší pravděpodobností získat a to v Temným lese. Tyler a Dylan tedy vyjdou.
Samantha která se jinakcelý měsíc trénovala bydlí nyní u babičky Reny, která prý získala informace o tom , kde se nachází 1. elemental Gustav a vydává se to prověřit. Před obchodem se rozloučí se Sam a sdělí ji, že je na ní hrdá.
Caroline, která nyní bydlí na zámku navštíví její otec Toloon a začne jí říkat, žte jen díky němu jsou Carol a Tylar momentálně ještě svým zpuůsobem naživu. Ale že na to nemůžou spoléhat věčně a že jestli chce přežít musí získat respekt od ostatních. Navíc ji začíná povídat o tom, že duch jako je Toloon může dokonce pociťovat dotyky a taktéž je opětovat. Caroline tedy neváhá a vydává se na získávání respektu lidí a pozornosti, ale hlavně možnosti slíbeného doteku. Ve svém respektu si hned pomůže, když sejme několik mafiánů pracujících pro jednoho známého šéfa mafie, kteří měli vykrást banku.
Alarick se doma cítí už velice nesvůj, ale jeho matka ho tam za každou cenu chce udržet, protože nechce aby skončil jako jeho otec. Z toho všeho je Alarick velice zklamaný, naštěstí se však utěšuje s Cliffem.
Pauline se podle hovoru s Tylerem dozvěděla kam vyráží a oznamuje to Bladovi, stejně jako jejich budoucí návštěvu za 2 dny. Blade to však bere s nadhledem, což Pauline dost udivuje a podotýká, že se Blade dost změnil. Pauline je však nešťastná z toho, co se děje jejím kytkám, tedy konkrétně Slunečnicím a má z toho obavy, že by se mohlo jednat o útok na ní samotnou!! Blade se mezitím vytratí a má sraz s Floxi. Blade jí oznamuje to, co teď chystá Tyler s Dylanem a ona oznamuje, že by se jí Tyler mohl hodit do party víc než Blade, to ho však poněkud vykolejilo, ale ona ho ujistila, že jejich dohoda platí. Floxi také uvažuje nad tím, že Tyler zřejmě svou temnou auru neovládal a stal se více žárlivým a zlým a že by ho ráda využíla proti Caroline!! Blade ji to však rozmlouvá. Nakonec se opět rozchází, Floxi však ještě varuje Blade, že neví co se děje s se Slunečnicema Pauline.
Tylar a Dylan narazí při cestě na starého prodejce, který jim nabízí 200 temných spinů za určitou částku. Dylan to pro Tylera koupí a Tyler lahvičku uschová. Od starce se dozvídají, že budou potřebovat ,, Temný tesák,, který patřil místnímu a známému upírovi, který sídlil v troskách v temném lese. Tyler a Dylan se tam tedy vydávají, při cestě narazí na malý hrádek, ve kterém naleznou několik mrtých lidí. Žije tam temný pán ze silou nekromancie a snaží se nalákat Tylera do svých služeb. Dokonce vyhrožuje i smrtí Dylana. Po chvlice však Temný pán sebou škubne a nechá je z ničeho nic jít, ba dokonce jim i poradí kudy k troskám. Po delší cestě Dylan poukazuje na strom, ke kterýmu se neustále vrací ať zahnou kamkoliv. Spolu s Tylerem strom zničí a objeví se tam poměrně mladý muž. Ten je prý zkoušel, zda li jsou dost silní a žádal je o pomoc. Prý mu jeden muž unesl jeho dívku a nechce ji vydat dokud někoho nepřivede jako oběť. Tyler a Dylan však odmítají pomoci mu. Když dojdou k troskám, do nejvyšší věže, naleznou tam rakvi a v ní upíra s tesákem. Tyler se tesákem bodne do ruky a náhle se mutemný tesák vymění za jeden z jeho zubů, který mu vypadne. Upír se probouzí ze svého spánku, Tyler ho tam však brzy opět vrátí. Poté se Tyler napije od temné aury a v jeho obličji je vidět změna. Při návratu z věže spatří mrtvého muže, který je žádal předtím o pomoc. Dále tam stojí nějáký muž s omráčenou dívkou. Dylan a Tyler vymyslí plán a rychle muže uzemní. Dívka padá k zemi a když k ní Dylan přiběhne aby jí pomohl, ta dívka je pouze figurína a Dylan podivně zasvítí. Tyler se ho zeptá zda je v pohodě, Dylan odpovídá, že ano a vrací se zpět domu. Dylan jde hned spát, ale Tyler jde ještě tajně ven na procházku. Při ní potká opět starce a kupuje si od něj 100 spinů vodní, kterou platí z Dylanových peněz. Tyler mění spiny na temné, ale prozatím je dává do kapsy.
Olly, který celou tu dobu trávil s Glorii si spolu povídájí a Glorie se ho začne vyptávat na jeho oči, Olly to však zamluví a Glorie si jde promluvit se sestrou. Hayden se vyptává Glorie, zda je Olly stále tu a Glorie jí připomíná ať se k němu nepřibližuje. Glorie pokračuje rozhovor s tím, že oznamuje Hayden, že přes všechno co Glorie dělá i přes její svádění Ollyho, jí on odmítá prozradit jeho sílu. Také ale ujišťuje Hayden, že se pravdu dozví a že pokud jí to Olly neřekne, tak mu tu sílu sebere a zjistí si to sama. Glorie, ještě zdělí, Hayde, že si s ní rozhodně nebude zahrávat, a toho kluka co na ní čekat v obýváku, prý zabila, protože, nechce cizí špehy a hosty. Hayden řekne, že to byl její nový přítel!!.. Glorie odejde mlčky zase jen k Ollumu.
Epizoda končí u Toloona, který přemýšlí nad tím, zda ho Caroline uposlechla, když v tu se za ním objevuje Wionna, která přichází poněkud tajeměji než si ji pamatujeme z první serie.
 


Komentáře

1 MUHAHA MUHAHA | 21. srpna 2011 v 21:46 | Reagovat

jako dobrej díl na rozjezd xD

2 Elemental Elemental | 21. srpna 2011 v 21:49 | Reagovat

Jj to určitě no .:)

3 Někdotulže Někdotulže | 21. srpna 2011 v 21:58 | Reagovat

Představa 'temné' sympatické Wionny je .. podivná a děsivá!

A ten díl se mi líbí, líbí se mi směr, kterým se bude druhá sérka vyvíjet! :)

4 zhulena-spermie zhulena-spermie | Web | 22. srpna 2011 v 19:40 | Reagovat

Pěkný :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama