E14 - Someone Must Kill Caroline ( Někdo Musí Zabít Caroline )

13. srpna 2011 v 11:59 |  Season 1
Na začátku epizody se setkáváme s Tylerem a Kim, kteří se rozhodnou, že navštíví opět hlavní zimní město Losko, kde se chtějí dozvědět zbylé informace k těm, které dostali od Joshua. Nenápadně tam do letadla vstoupí čaroděka Rena, která na Tylera dohlíží. Mezitím se skupinka Samanthy, Alarcika a Wionny setkává s Rodgerem a Samantha neváhá a jde si s ním promluvit. Rodger se dozvídá o přeměně Tylera a Mika a také o pravém původu Caroline a Tylera a že je momentálně Tyler s nějákým duchem. Rodger je z toho dost zaskočen, avšak prokazuje Samantě důvěru a sděluje jí vše, co ví o Triu Svatého Vincenta. Sam je oproti tomu vůči Rodgerovi zprvu podezřívavá a nechápe proč vlastně Rodger pomáhá. Rodger odvětí, že to dělá proto, protože si byli dost blízcí a protože se o to vždy zajímal, navíc byl i on ten, kdo Tylera přivedl k chrámu Sv. Vincenta. Spolu se shodnou na tom, že Tyler a Mike jsou dědici onoho tria a tím jsou jedinou šancí na jejich zničení. Neví však ještě ducha a tak provedou seanci při které svoljí pradědečka Sam, Simona Blacka a ten jim sdělí jméno současného ducha Tria. Jeho jméno, Toloon, něco Samantě připomene a tak využije Alaricka aby si navzájem mrkli do hlavy. Alarick zjistí že jde o skutečného otce Caroline a naopak Sam zjistí skutečnost o tom, že Rodgerova láska k Timovi nebyla skutečná a že s ním již není. Neví za kým mají jít dřív, zda za Tylerem nebo za Caroline, ale nakonec se rozhodnou kontaktovat Tylera už jen proto že bude on spíš vědět co se mezi ním a Carol stalo. A dohodnou se po telefonu na místo srazu.
Po nějáké době se konečně setkává Tyler a Kim s Samanthou, Rodgerem, Alarickem, Cliffem a s Wionnou. Tylerovi také dojde že Sam se zná s Renou, která se ke skupině připojí. Tyler na nátlak davu sděluje informaci, proč že se to vlastně nebaví s Carol a o lásce k Dylanovi... Také je ubezpečuje, že Kim věří víc, než zbytku přítomných. Pak přijde na řadu zpověď co tu dělají ostatní. Sam se dozná k pravdě o tom že je čarodějka, Alarick prý utekl z domova aby jim pomohl a Rodger je tu prý také protože chce pomoc, ale také proto, že zná hodně informací o duších, upírech a vlkodlacích. Dohodno use na spolupráci a rozdělí se do dvouch skupin. Tyler, Rodger, Rena a Kim (kterou neustále nikdo nezná) se vydají za Mikem trénovat a Sam, Alarick, Cliff a Wionna vyrazí najít Carol a Dylana.
Dylan se vydává na nákupy a Carol s Lilly nechává v chatičce. Ti se v televizi na programu 24 dozvídají, že někdo vraždí jejich bývalou třídu a že jich již zbývá jen zbytek. Zanedlouho mají návštěvu v podobě právě 3 spolužáku a to Pauline Slunečnicová, frajer Blade a zraněný Olly. Carol mu dává okamžitě první pomoc a Blade ji informuje, že ji našel díky své schopnosti senzibilství. V tu jim přijde do dveří druhá návštěva v podobě Erika, který má momentálně berle. Carol ho však odmítá mít v chatě a zavírá před ním. O Paulin se ukáže, že se jedná o vílu, ve chvilce kdy se však přemění ji Lilly napadne pod tím, že jde o komára. Blade chrání svoji kamarádku a udeří Lilly pěstím. To rozzuří Caroline a s Bladem se pohádají a trojice spolužáku opustí chatu. Při odchodu naráží opět na Erika, který vstoupí do chaty a opět opakuje, že zde chce s nimi být a popovídat si. Carol dává jasně najevo, že ho v domě nestrpí a Erik, kupodivu docela zklesle odchází pryč. V tom se konečně vrátí Dylan a Carol mu vše řekne a také mu řekne, že musí najít Ollyho a ostatní. Dylan by však nejprve našel Tylera, protože o něj má starosti. Carol mu odvětí, že jak zná Tylera, tak on nebude sám a že si jistě poradí.
Tyler a ostatní konečně doráží k Mikovi a informují ho o tom, že se musí vytrénovat, když ale vyjdou na zahradu uvidějí v dáli někoho na stromě jak je sleduje. Tyler na něj hned zavolá ale osoba mizí záhy pryč.
 


Komentáře

1 a a | 13. srpna 2011 v 12:02 | Reagovat

Stahuj hudbu, filmy...
http://czshare.com/?5088006
Stačí kliknout na hledat a najít co chceš.

2 Někdotulže Někdotulže | 13. srpna 2011 v 12:03 | Reagovat

Dobrý no. Název mi stačí! XDD

3 Někdotulže Někdotulže | 13. srpna 2011 v 13:03 | Reagovat

všechno se to komplikuje a psychuje!! :D sízn finalí mě zabije .. :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama