E16 - War Begins ( Válka Začíná )

13. srpna 2011 v 21:39 |  Season 1
Tato epizoda začíná na poněkud jiném místě a to u chlapce jménem Wally, který byl spolužákem naší známé skupiny jak před něčím neznámým utíká. Náhle je však rychle zabit nějákým upírem, který mu zlomil vaz. Mezitím v jednom obrovském zámku, v jedné veliké a pravelice starobylé místnosti se schází nejobávanější trojice všech dob a to Královské Trio svatého Vincenta. Toloon, mocný duch a otec Caroline, který je nechválně znamí svými strategiemi. Arka, vznešená paní, matka Tylera a upírka, jejíž osobnost je proradná a její srdce je mrtvé jak její tělo a nakonec Rasha, ušpiněná a s hlínou za nehty, avšak pohledná žena, matka Mika a zároveň velice taktní vlkodlačice. Dohadují se co udělají se svými potomky a rozhodnou se, že musí zabít Carol dříve, než ji přátelé promění v ducha. Arka vyšle dva mocné upíry, Gabriel a Samuel. Gabriel je mimo jiný ohnivý element s více jak 700 spinů a Samuel, který je taktéž silný ve svých elektrických spinech. Za Arkou dorazí náš již známí muž od sociálky, který se kdysi ujal Sereny a Violet a ukazuje se, že je její současný manžel!! Jeho jméno je Elliah. Jak Violet tak Serena jsou nyní na jejich straně a jsou upírky, které jsou naprosto věrné své paní.
Samantha nalezla konečně Caroline a chtějí se za ní spolu s Cliffem a Alarickem přenést. Alarick přemýšlí o květině, kterou by chtěl darovat Sam, ta by však radši uvítala sex s Alarickem. Po přenesení Sam postřehne dva upíry ženoucí se za Carol a řekne Alarickovi, že si musí pospíšit a dá mu dřevěný kůl. Tyler mezitím trénuje s Mikem a to velice obstojně a to ať už ve výdrži pití krve, tak v jejich souboji. Mike má specilní dýku a Tyler speciální plášť, který jim Rodger daroval. Mike také mluví se svými lidmi a ti ho informují o tom, že přinesou Mikovi měsíční kámen, pomocí kterého se bude moci Mike proměnit kdykoliv se mu zamane. Tylerovi se při tréninku vrací vzpomínky na školní akci, která probíhala 3 týdny před smrtí Kim. Setkáváme se zde se všemi z jejich skupiny, ale také s Alarickem a Bladem. Tyler a Kim si povídají o tom, co se říká o Sam a to to, že v něčem jede. Dále zde také Tyler povídá o své lásce k Dylanovi, který si na akci přivedl svojí tehdejší přítelkyni Alexu. Carol se jediná na akci neobjeví a jedná se zřejmě o důvod, kterým je opět Dylan.
V současnosti, Caroline vede s Dylanam dojemný rozhovor, že musí prostě zemřít, aby všechny ochránila a dá Dylanovi dýku aby ji probodl v případě nutnosti. On však odmítá! Dva upíři mezitím eliminují Samanthu pomocí paralizjící šipky. Alarick utíká rychle pro Carol a Dylana avšak padá k zemi stejně jako Sam. Carol si toho všimne stejně jako požáru v chatce, ve které se momentálně nacházejí. Utečou pryč oknem až k Alarickovi. V tu se však zjeví Gabriel a Samuel. Dylan odmítá smrt Carol a schovává ji do ledové kopule. Následně začne Dylan vytahovat nejeden ledový útok, při kterých ukazuje svoji velkou ledovou moc, kterou získal od svého otce, kterého kdysi zabil. Gabriel však se svým ohnivým živlem má jasnou výhodu. Dylan na pokraji zoufalství je nucen zabít Carol a tím ji vlastně zachránit. Gabriel a Samuel je všechny naráz odmrští o kus dál a sami se stahují zpátky, aby informovali Arku o současné situaci. Dylan brečí nad Caroline a Sam, která se probudí sdělí Dylanovi, že ona stále žije a rázem Caroline definitivně zabije! Dylan propadá zoufalství, zatímco Sam probouzí Alaricka a sděluje mu, že tu kytku by brala(..) a také říká Dylanovi, že on musí zůstat teď s ní, protože duch se vždy objeví u toho, kdo ho zabil!! Takže Caroline by měla v duší formě do setmění dorazit k Samanthě. Samuel a Gabriel informují Arku o tom, co se stalo a ta je následně zabije, za jejich neúspěšně vyvedený úkol. Celé trio pak spekuluje nad tím, jak dostat své potomky.
Mike mluví s Tylerem otevřeně o jejich náladě. Tyler ho varuje, že by se Mike neměl utápět v alkoholu, Mike mu říká, že je úplně v pořádku, na to Tyler jen dodá, ,,to říkej někomu, kdo 3 roky nemiluje svýho nejlepšího kamaráda." Rena se dokonce otvírá a po svém uzná Tylera a Mika, že jsou docela dobří a zlepšili se. Tyler si chce po tréninku promluvit s Kim. Tam jí říká, že pokud naleznou toho kdo ji zabil, tak ona zmizí navždy do světa duchů pryč, protože se její smrt objasní, když je jen obyčejný nekrálovslý duch. Kim si je toho však vědoma a snaží se ho utěšit. Tyler říká, že mu to je líto, ale že ví, že je to tak dobře pro ní a že její duše bude mít pak klid a nebude jen tak bloudit světem. A ona ho ujišťuje, že na něho počká i pak.
 


Komentáře

1 Někdotulže Někdotulže | 13. srpna 2011 v 21:49 | Reagovat

Dobry no. .. .. .. xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama