E17 - Before the Storm ( Před Bouří )

14. srpna 2011 v 12:49 |  Season 1
Na samém začátku epizody, Alarick se Samanthou utěšují Dylana, který si pořád vyčítá, že měl nějakým způsobem Caroline zachránit a na večer se konečně zjevuje Caroline jako duch. Dylan se jí omlouvá zato, že ji nedokázal ochránit, ale ona říká, že se to stát muselo a naléhá na ostatní, aby si pospíšili, že musí za ostatními, především se spojit s Mikem a Tylerem, kuli treninku. Toloon z královského tria přijde s plánem jak zabít jejich potomky a vypůjčí si od Arky, její upírky, Violet a Serenu.
Zbytek skupiny, který je nadále uzavřený u Mika doma začíná být ze všeho nervózní. Tu zazvoní zvonek a Mike jde otevřít, že prý přišli Mikovi přátelé, co mají Mikovi donést jeho měsíční kámen, díky kterému bude Mike ovládat svou přeměnu ve vlka. Mike se ale dlouho nevrací a po chvilce vstupují muži k Mikovi do domu, Mike však není nikde a vystřelí. Rena však kulky otočí na vrahy. Poté Rena zjišťuje, že byli ovlivněni!! Následně se jí podaří pomocí své síly vyhledat Mika a teleportuje sebe, Tylera a Rodgera před skald, kam Mika zřejmě unesli. Naleznou ho zparalizovaného a svázaného na židly. Stojí u něj Serena a Violet a přichází ještě jeden vlkodlak a jeden duch. Tyler vyběhne na ducha ale přiskočí vlkodlak, toho se však zbavý Rena a Tyler ducha dodělá. Tyler se snaží zjistit, jak moc jsou Violet a Serena na upíří straně zla. Zdá se že poslouchají už jedině Arku, a že jsou jí zavázané a jsou pro ni schopny zabíjet. Rena následně omráčí Serenu a Rodger, na Tylerovo smutné přikývnutí, zabije Violet!!
Nakonec osvobodí Mika a Serenu uvězní ve sklepě Mikova bytu. Když dorazí domu, přijedou konečně i Alarick a Samantha a také Dylan a duch Caroline.. A jsou všichni po hromadě, Tyler si se Serenou snaží promluvit, ale je zcela pomatená a tak na ní Tyler pošle čarodějky, aby zjistili, jestli se dá Sereně nějak pomoci. Caroline si jde promluvit s Kim, když se teď vzájemně vidí. A když Kim později přijde za Tylerem oznámí mu, že Mike teď o něčem mluví s Carol.
Královské trio, které si uvědomuje svou další drobnou porážku, chápe, že je konec hrátek a začínají svolávat armádu nemrtvých, pomocí kterých plánují zničit celé město Losko, ale především své potencionální nástupce - své potomky!
 


Komentáře

1 raisenacademy raisenacademy | 14. srpna 2011 v 12:52 | Reagovat

Ahoj, pozývame všetkých na novootvorenú RPG školu raisenacademy.blog.cz
Je to akadémia umenia a hrania na hud. nástroj. Prosím, neber to ako spam

2 Veruu Veruu | Web | 14. srpna 2011 v 12:55 | Reagovat

:))

3 Někdotulže Někdotulže | 14. srpna 2011 v 14:30 | Reagovat

( jo jo jo :D)
/sleduju to pořád :D /

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama