E20 - Break the Curse ( Zlomit Prokletí )

17. srpna 2011 v 21:03 |  Season 1
Začátek této epizody je dost nejistý co se týč přežití našich tří hlavních postav Tylera, Dylana a zvlášť Caroline. Tyler po dlouhém boji konečně zranil Arku a ta padá raněná k zemi. Tyler neváhá a sbírá kus dřeva, kterým chce její život ukončit. Ona na něj však ještě zkouší triky a říká mu, ať se neunahluje, Tyler všakví dobře, že jestli zaváhá, tak Arka může změnit průběh boje a tedy ji probodne. Radostně se setká s Kim a utíkají najít ostatní. Mike mezitím kombinuje svou vlčí formu s jeho sněžnými spiny a díky této výhodě již snadno získává vedení ve svém boji, ve kterém Rashu definitivně poráží...
Dylan, který je už nervózní z toho, že se jeho přátelé nevrací se spolu s Lilly vydávají je najít. Samantha také odchazí, avšak né s nimi, nýbrž sama. Alarick se s ní snaží nějak domluvit, ovšem ona mu sděluje, že je nebezpečné být s touhle skupinkou, že jim nevěří a že nechápe co tu ještě dělá Alarick, poté odchází neznámo kam.
Dylan a Lilly doběhnou konečně na místo, kde bojoval Toloon s Caroline, když v tu ránu uvidí Toloona. Dylan začne propadat panice když si uvědomuje, že zde stojí on, ale Carol ne... Toloon mu říká, že ji porazil svým ultimátním chvatem. A Dylan propadá zoufalství. Toloon ho informuje o tom, že Tyler a Mike vyhráli nad jeho kolegy a teď jsou vládci oni. Také mu sděluje o své lásce k Rashe. Dylan nechápe proč mu tohle všechno říká a vyptává se ho co má v plánu. Toloon praví, že bude dále vládnout své armádě a vyptává se ho, co by udělala jeho přítelkyně a co udělají Tyler s Mikem. Dylan říká, že Caroline by duchům vládnout nechtěla a Tyler upírum taktéž. U Míka si tak jistý nebyl. Poté přiběhne Tyler s Kim, poté i Mike a nakonec Alarick. Tyler si na střeše povšimne Samanthy, která i přesto všechno nad nimi bdí. Toloon sděluje, že Královské Trio může zkončit, pokud všichni členové této trojky souhlasí před černokněžníkem o jejím zkončení, ale že podmínkou je, že Trio musí v tu dobu, kdy to chtějí zrušit vládnout maximálně rok. Tyler i Mike řeknou, že by to zrušili. Toloon zahuhlá něco o tom, že se ještě nesetkal s klukem jako Dylan a že tedy bude kletba zrušena. Ale pokud se Tyler nebo Mike rozhodnou, že ji nezruší, tak na ně padne jeho kletba. Poté zamává svojí holí a zmizí!! Za rohem pak naleznou Caroline v kouzelné kleci, která se rozpadla. Domluví se že kletbu zruší a jeden upír jménem Rathius jim ukáže zámek, ve kterém sídlilo předešlé Královské Trio. Naše šestice vyráží za doprovodu Alaricka a Cliffa. Rathius jim ukáže v zámku krystal pomocí kterého se Tyler, Caroline a Mike teleportují za černokněžníkem. Tam mu všichni jakožto vládci odsuhlasí, že ruší Královské Trio a po jeho kouzlu to tak vskutku i vypadá.
Mezitím Rodger vytáhnje portrét Kim, kterou nakreslil. Vysvětlí jim, že ji dokáže vidět, díky svému prstenu a začíná se Blade, Ollyho a Pauline vyptávat, zda si ji nevybavujou. Blade si začne konečně vzpomínat ikdyž ne na nic důležitého... Pauline si po chvíli všimne, že Olly zmizel! A naléhá na kluky, že ho musí najít. Rodgerovi na tom však nijak nesejde a sám odchází. Pauline a Blade mají těsně před tím, než se vyrazí hledet Ollyho menší diskusi, při které se Blade vyptává na to, proč mu neřekli o tom, že o něm vědí pravdu. Pauline se hájí tim, že chtěli ať se k tomu přizná sám. Blade také naráží na to, že pozná, že Pauline miluje Ollyho, ta to však odmítá. Nakonec se tedy vydají po stopě, kterou Blade našel díky svému stopovacímu talentu hledat Ollyho.
Po krátké dohadě na zámku, se Tyler s Kim rozhodnou odpojit se od zbytku skupiny, aby měli větší prostor na přemýšlení. Při odchodu narazí na Samanthu, která se vydá na cestu s nimi. Poté začne jejich dedukce, při které doufají, že vypátrají vraha Kim... Ale o tom až v další epizodě.
 


Komentáře

1 auraoflies auraoflies | 17. srpna 2011 v 22:28 | Reagovat

Dramatický! V polovině jsem se nějak ztratila, co se děje, ale dobrý, pak jsem pochopila. :D Těším se na 21! :) Jsem ráda, že Carol přežila! (zatim. :D)

2 Někdotulže Někdotulže | 17. srpna 2011 v 22:29 | Reagovat

Hej! :D To neni moje přezdívka, to nahoře! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama