E04 - Out of Control ( Mimo Kontrolu )

2. října 2011 v 21:19 |  Season 2
Tyler se probouzí do dalšího dne poněkud utahaný, avšak poměrně brzo na jeho poměry. Strávil noc s Bladem, který se hned ráno vypařil. Poněkud zvláštní situace, po několika letech v jedné třídě!.. Blade nechal Tylerovi vzkaz, že už musel jít. Když sejde Tyler dolů do kuchyně, narazí na Dylana který se ho snaží držet dál od lednice. Tyler tam však právě kvůli tomu zamíří a nalezne tam hlavu! Hlavu další Dylanovi oběti. Dylan neváhá a jde vykopat na dvorek hrob pro mrtvé tělo. Tyler ví, že Dylanovo zabíjení, nemůže zastavit, že za to Dylan nemůže! Za Tylerem přijde následně Cynthia a informuje ho o smrti Morissona a sama se vyptává na to, co se zde děje. Také ho varuje před temnou aurou, aby si jí Tyler držel pod kontrolou! Při odchodu se akorát vymění Cynthia ve dveřích s Alarickem, který je moc rád, že konečně vidí jak Tylera tak Dylana. Po krátkém rozhovou Alarick odchází i s jeho věrnou veverkou Cliffem. Nakonec se zde ještě mihne Lilly, která se Tylerovi vysmívá.
Tyler se rozhodne, že se vypraví na procházku. Takže si sežene krev, láhev Morgena a vezme si zbytek temné aury uschovaný v láhvičce, která mu ještě zbyla. Při jeho soukromé chlastací párty se zraní malá holčička, která procházela kolem a spadla. Krvácí však neobyčejně hodně a následně umírá. Tyler má aspoň další pití. V tom však přijde k Tylerovi kluk vyšší postavy a vyptává se ho zda se jmenuje Tyler a že ho vyhledal, protože ví, že je potomek Tria sv. Vincenta a ukázal mu svou neobyčejnou auru a to Auru Krve!! Se kterou umí vytvořit Lidskou Krev z ničeho. Představil se pod jménem Jimmy a Jimmy ujistil Tylera že jim chce pomoc s jakýmkoliv problémem. Tyler ho tedy bere sebou domů.
Caroline si jde promluvit s Toloonem a ten ji chválí za to, co Caroline provádí a říká jí, že teď musí splnit daší věci k splnění jejího snu, kterým je cit pro dotek! Ukáže jí místo na mapě. Prý tam má jít a z duchů kteří na tomto místě jsou má vysát energii. Carol neváhá a vychází. Pauline a Olly neustále očekávají návrat Blada, který včera zůstal u Tylera. Blade mezitím sedí venku a přemýšlí nad tím co se stalo minulou noc.
Babička Samanthy vchází do paláce, kde na ní už čeká Gustav. Po krátkém rozhovoru, babička sebere svou moc a začne útočit na Gustava. Ten však v klidu útok obstál a objevuje se za ní. Scéna končí momentem, kdy babča zakřičí a její hůl od krve padá na zem. Gustav pak mluví s Wionnou a řekne jí ať pošle upíry na Caroline, aby zjistil, zda Toloon opravdu zrušil ochranou kletbu, nemají však Caroline zabít! Sám pak řekne Wionně ať svolá sněm a zbytek jeho příbuzných a to jeho dalšího bratra a sestru! Samanhu mezitím navštíví podivná projekce jejího mrtvého otce, který ji varuje ať opustí toto místo. Samantha však zjevení svého otce odbije s tím že to stejně měla v plánu.
Tyler seznámí Jimmyho s Dylanem a Dylan připraví pro Tylera a Jimmyho večeři. Pak se rozhodnou vyrazit do města zapařit. Tyler to do sebe začne do sebe klopit, ale Dylan nedělá jinak. Jimmy ještě z ničeho nic vystartuje na Dylana, proč se ho pokusil otrávit při večeři. Tyler vysvětlí Jimmymu, že za to Dylan nemůže... Jimmy a Dylan jsou pak v pohdě a Dylan odchází s dvěma holkama ven z párty.
Alarick narazí na Cynthiu ještě podruhé a v tu chvílii ho Cynthia vyzívá ať přivede o půlnoci Pauline na domuvené místo. Alarick na opátku chce aby mu našla Samanthu. Alarick to hned řekne Pauline a společně vychází. Caroline potká při své cestě kluka jménem Nail a ten jí řekne, že byl vyslaný svou rodinou, která loví zlé duchy aby jí prověřili zda li je nebo není zlá. Sám pak Carol doprovází a to jí jen prospěje, když jí Nail zachrání před silným útokem temné aury od jednoho uíra v podobě temné šelmy. Blade volá Floxi a vyptává se jí na to, proč byla za Tylerem, ona je však dost nekonkrétní. Blade jí řekne, že jestli za to, že skončil minulou noc s Tylerem vděčí Floxi, tak jí je moc vděčný! Když zavěsí, vstoupí k Floxi do bytu Lilly a ta začne s jejími obvyklými kecy. Dále ale pokračuje s tím, že by jí chtěla k sobě do skupiny, ale že musí zaútočit na Tylera a zjistit, zda je již zranitelný. Floxi okamžitě přijímá nabídku k přijetí, ale dává jasně najevo, že se Lilly nebojí. Floxi se pak dále zamyslí, podívá se na Lilly a řekne: ,, Víš čemu se říká, dát si vlastní gól?" Ale dále už se o tom nebaví! Alarick a Pauline doráží o půlnoci k Cynthii a jdou k ní do tajného sídla. Odtamtud jim chce Cynthia, prý dávat různé tajné úkoly! Caroline s Nailem dorazí na místo, kam jí Toloon poslal. Začne vzřebávat onu sílu, když v tom tam vpadnou 3 upíři. Nail používá obranou sílu, ale začíná prohrávat. Caroline vztřebá sílu a objeví se u Naila a společně se zneviditelní. Poté se vytratí pryč. Situace mezi Nailem a Carol, začne touto chvílý být o něco pevnější!
Wionna narazí na Lilly a vyptává se jí( jak jí řekl Gustav) na to, kde Lilly celý den byla?! Ta jí řekne pouze o tom že dohlížela na skupinu... Wionna se pak vrací ke Gustavovi a ten Wionnu pochválí! Tyler se mezitím s Jimmym začnou k sobě mít po pár sklenkách rumu! Objeví se zde Samantha vyptává se Tylera na Dylana, ten jí jen ztěží řekne že odešel někam ven. Samanha se ho vypraví najít. Vidí zde několik mrtvých těl a na konci ulice Dylana. Samantha mu řekne, aby se, až si pro něj přijde Gustav o nic nepokoušel a vydal se s ním dobrovolně. Dylan však zteměn svými úsudky napadá Samanthu a vypadá to na velký souboj! Nakonec se to však strehne ve velikou hádku mezi nimi kde jsou na sebe navzájem dost nepříjemní. Samantha ho seřve, že orgasmus s ním jen předstírala a Dylan jí nazve courou! Dylan se ale rázem vzpamatuje a neví co se stalo. Samanha je na něj stále však hnusná, ale Dlyanův názor na to je, že se jen Samantha snaží, udržet všechny od sebe. Samantha nakonec zmizí, ale ještě před tím zabije, dvě nevinné dívky co je celou dobu pozorovali a okomentuje to tak, že by něco mohli vyzradit a, že si jen užívá svou velkou sílu!
Jimmy a Tyler dochází k Tylerovi domů, kde před barákem čeká Blade. Ten když uvidí Tylera s Jimmym po chvilce odchází. Naopak se domů dostane Dylan, který je už hodně zkleslí a jde spát. Jimmy a Tyler slyší, že je v bytě ještě někdo a v tu u nich přistane sporýšová bomba, pak pornásledují útočníka ven, tam ho však nemůžou najít. Tylerovi i Jimmymu přistanou dřevěné kůly v těle. Poslední kůl už Jimmy zachytí těsně před hlavou Tylera. Poté se ukáže, že útočníkem je Floxi. Tyler se zdá být dost vyděšený. Jimmy se vyptává Floxi co chce, ale Floxi toho moc neřekne. Tyler řekne že se bojí a Jimmy začne na Floxi řvát a jí začne bolet ruka. Jimmy jí vysvětluje, že jí teď zvýšil tlak krve v žíle na levé ruce. Nakonec však s útokem zkončí. Chvilku poté přijde Dylan, který slyšel rámus až do pokoje. Vystřelí na Floxi ledovou jehlu která jí bodne do ruky. Floxi pak použije své emoční schopnosti a uklidní jak Jimmyho tak Dylana a vnukne jim pocit ospalosti. Po Tylerovi hodí lahev, další temné aury a řekne, že až to pochopí, tak si ještě Promluví!! Pak Floxi odejde. Jimmy se probere pomocí své krve. Vezme Dylana na záda a odejdou zpátky do bytu. Tyler najednou probodne 2 kůly Jimmyho do srdce a má zálusk na Jimmyho sílu! Jimmy se však zkapalní do krve a vysvětluje, že je hodně starý upír a taky dost zkušený, a co víc oplívá schopností kterou jen tak někdo asi nemá. Vlastně říká že je první ze svého klanu. Jimmy si myslí ,že Tyler je ovládnut temnou aurou a ačkoliv ho chce udržet v bytě, tak Tyler s ďábelským smíchem nakonec mizí v temnotě noci, protože temná noc, je majitelovi temné aury, výhodou! Jimmy pak bere Dylana k sobě do domů. Ten se konečně probouzí svázaný v lanech. Jimmy se vyptává, spoutaného Dylana na to, kdo po nich jde. Dylan řekne, že Gustav. Na to Jimmy zareaguje tak, že dá najevo, že s ním už měl tu čest. Poté ovlivní Dylana k tomu aby neodcházel z bytu, dokud mu to nedovolí a taky aby se nesnažil na Jimymho zaútočit. Dylan však Jimmyho varuje před tím, že až to jeho přítelé zjistí, že ho určitě zabijou. Jimmy však řekne že doufá, že vyláká Gustava a bude mít šanci ho dostat....!
Caroline a Nail doráží již skoro k zámku a vychází spolu dost přívětivě. Nail má pak telefoní hovor a tak se od Carol vzdálí. Nail mluví s někým v telefonu o tom, že je teď momentálně s Caroline ... Ovšem Nailova slova do telefonu, jsou velmi Fatální pro celý díl! ... " Ano tati, jsem teď s Caroline Foresovou a chápu závažnosti situace, poslední co je může zachránit, je tedy to, že ztratí sami sebe! Ovšem u Carol to bude trochu problém!...."
Poslední záběr je potom na pomateného Tylera běžícího nekončící nocí s černě se lesknoucími oči! Samanthu stojící na vrcholu hory a vzhlížící k měsíci a na Ollyho, který právě dokončil svou modlitbu a popravdě je docela rád, že Pauline, která mu v posledních dnech lezla krkem, je pryč z baráku!... Věděla tohle Floxi celou dobu? ... A je to vůbec to, co je může zachránit? .. Zachránit před čím? ... A souvisí to s faktem, že Pauline a Alarick, jsou momentálně u Cynthii?
***
 


Komentáře

1 Někdotulže Někdotulže | 3. října 2011 v 18:28 | Reagovat

<3 nové temnější díly ! :D Kdybych měla napsat, co zbožňuju, popíšu stovky stran! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama