E05 - Modified Oracle ( Upravená Věštba )

9. října 2011 v 21:38 |  Season 2
Dylan, který je zavřen v Jimmyho bytě přemýšlí co se asi tak bude dít, když v tom se Jimmy vrátí z nočního pátrání po Tylerovi. Jimmy mu vysvětlí Dylanovi, co se Tylerovi nejpíš stalo a Dylan tomu ani nemůže uvěřit. Tyler se mezitím baví náramě při vraždění a běsnění. Černé zorničky s pohledem malého nevinného chlapce se mu jen lesknou, přesto je v jeho očích jen nicota... Tyler prochází jako stín městy a sápe se po krvi. Je to ještě vůbec on? ... Tohle znamená, ztratit kontrolu!! Caroline s Nailem po boku dorazí do zámku k Toloonovi a ten Caroline zadává předposlední úkol v cestě za dotekem, a to takový, že musí v krátkém intervalu zabít ducha, upíra a vlkodlaka. Toloon si zároveň Naila dost prověřuje, jaké jsou jeho skutečné úmysli, ale zdá se, že mu důvěřuje. Caroline tedy neváhá a vyráží, opět i s pomocí Naila. Samantha se prochází po tajemných místech a je z ní cítit jen temnota, když v tom narazí na Wionnu. Wionna navrhne Samantě, že pokud zabije 3 čarodějky v horách, získá větší sílu. Samantha prahnoucí po moci, souhlasí a vyráží! Olly a Blade řeší mezitím u sebe doma to, proč se Pauline neustále nevrátila domů, když v tom mají pocit že je někdo sleduje. Šmírák však rychle mizí pryč.
Cynthia zakázala Alarickovi a Pauline někam chodit. Nikomu to tu ale nevadí, protože Alarick si užívá celý den domácí bazén. Pauline to také chápe, protože je to prý teď takhle rozumné! Gustav si povídá s Lilly o tom, že se vrátil Jimmy a Gustav se o něj chce jednoznačně postarat. Na Lilly nechává úkol, aby zjistila kdo dodává celou tu dobu Tylerovi temnou auru, kterou teď Tyler očividně nezvládá! Lilly k tomuto úkolu použije Floxi, aniž by tušila, že dodavatel temné aury, je právě Floxi!... Floxi je trochu nervózní, ale nedá to před Lilly znát! Floxi se předtím ještě, ale stihne seznámit s Wionnou, která je pověřena úkolem přípravy na uvítání Gustavových příbuzných.
Alarick je už zcela otrávený sezením v bytě u Cynthii a ve chvíli kdy zjistí, že odsud nesmí odejít a nemůže se nikam ani dovolat vybouchne vzteky. Dojde k velké hádce! Pauline tvrdí, že pokud má jejich přátele ochránit, že zda zůstanou, tak tu prostě zůstanou! Alarick tvrdí opa, že tvrdout tu nemůžou! Pauline se rozzlobí, že si takhle zahrává, s životy jejich přátel a vrazí mu pěstí a Alarick omldí! Lilly se vydá za Tylerem po tom, co neuspěla s vyzvídáním Floxi. Její čtení myšlenek však ze záhadného důvodu nemá na Tylera vliv. Tyler je ale střetem zájmu i pro jinou postavu a to pro muže jménem Snake. Muž který pracoval dříve pro Hildu, muž co ovládá teleportační auru. Můžeme si pamatovat z první série, pouze jako sluhu Hildy, který po její vraždě zmizel! Snake volá Nailovi a ukazuje se , že jsou to přátelé. Nail a Carol mezitím ulovili vlkodlaka a když narazí na upíra, ukáže se, že je to Jimmy a vyhledal Carol, protože doufal že mu řekne kde teď Tyler asi je. Jimmy se od nich, ale nic nedozví, takže se rozhodne odejít!
Samantha si harvě v horách ve věži poradila se třemi čarodějkami, když však chtěla odejít tak se rázem zasekla. Gustav, který ji zde uvěznil jí říká, že ji prozatím chce nechat tady, poté sám odchází. Gustav pak vyráží na návštěvu bytu Jimmyho, kde potákvá Dylana a Gustav se rozhodne na Jimmyho počkat až dorazí k sobě domů. Jimmy si tedy plánuje vraždu Gustava a sám není doma, když sem Gustav příjde!... Jimmy a Gustav byli v minulosti velcí přátelé, ale Jimmiho teorie, vnáší světlo, Jimmy je jediný na světě kdo vládne Krvavou Aurou, a ani Gustav, majitel všech Aur, tu krvavou nemá! Jimmy trvdí, že dobře ví, že Gustav na něj před lety poslal své lidi, aby Jimmiho zabili a to že zničilo jejich přátelství!! Gustav však s tímto nesouhlasí, protože s tím útokem prý neměl nic společnýho a že to na něj jen někdo tedy hodil. Pak Gustav řekne Dylanovi, že může jít a Jimmymu aby se skrýval a že všem řekne že ho zabil!!!...
Na Ollyho a Blada se přijde podívat osoba, která na ně už jednou zaútočila. Blade a Olly se snaží seč mohou, ale osobu ve zlatém oblečení nemají šanci zasáhnout. Po krátkém boji si postava sundá masku a ukáže se že je to pohledná zrzavá holka, která vypadá silně... a ano ... pro Ollyho znateně sexy (škoda, že se je furt snaží zabít). Blade na to nemá! Olly je z ní poněkud moc mimo.... Začne jim říkat, že je musí zabít, ale nakonec rychle zmizí ve chvíli kdy sem doráží Jedový element s Animálním elementálem. Ti se ptají Ollyho a Blada na to kde najdou všechny, ale ti jim nic neřeknou. Olly nechápe, proč se ti dva pořád do všeho tak cpou a o všechno se zajímají, je mu to velice podezřelé.... ale přemýšlí opět jen na tou dívkou, co se je snaží zabít... NA ZDI OLLYHO A BLADA se objevil z ničeho nic nápis: Největší pravda je největší lží! Vy dva budete pro zlo největším nepřítel. KIM!! Na tohle už ani jeden z chlapců nemá, řeší to a nechápou to! Pak si dá Olly cigáro a začne se modlit!.. Blade přemýšlí, kde je Pauline, proč se neozývá a jestli je v pořádku!
Animální elementál dostává zprávu od Gustava ať sleduje skrz veverku Cliffa právě Alaricka!
V sídle Cynthii se však dělí velké věci! Pauline po velké hádce s Alarickem, který si uraženě hojí rány v druhé straně sídla najde tajný deník Cynthii a když ho přečte, nemůže uvěřit svým očím!! Zjistí, že Existovala Prý Kledba, kterou svou magickou mocí zjistila Cynthia a její manžel!!!! Kledba která říká, že jejich dcera bude chodit do třídy se spolkem speciálních dětí, ale jen ti podstatní přežijí!! A že budou moci porazit ZLO, jen pokud sami tito spolužáci, ztratí kontrolu sami nad sebou!! Pauline čte dál a dál ..... nemůže tomu uvěřit, ale je to tak! ... Stará dáma Cynthia, je matkou Floxi!!!
Pauline okamžitě běží za Alarickem s touto zprávou, ale ten s ní ještě nemluví! .... Opět se Pauline s Alarickem pohádají!!! A v tom k nim do místnosti přichází, Ubrečená Floxi! ... Alarick na Floxi okamžitě začně řvát, že chce pryč ... A ten mu jen odvětí ... " Jdi si, matka tu stejně není, nic tě tu nedrží.. " Pauline se na Alaricka zlobí, že se chová tak bezcitně a i když nic nechápe, ptá se Floxi, co se děje... Floxi jí řekne, ať se na Alaricka nezlobí, že zřejmě už jen také ztrácí svou kontrolu! ... A vysvětlí Pauline, co to znamená... Ale pak jí také poví, velmi šokující informaci, kuli které pláče a která mění ze sekundy na sekundu pravidla celé HRY!..... Cynthia ve svém pokoji není, nejspíš jí někdo unesl a nechala po sobě pouze dopis! ...
" Floxi! .. Dcero Má! .. Vše co po tobě celý život chci, vše bylo zbytečné, Dávat Tylerovi temnou Auru, a Samanthě temný náramek, vše bylo špatně, teď již to vím! Dělali jsme to abychom je chránili, ale vše je přesně naopak! ... NIKDO NESMÍ ZTRATIT SVOU KONTROLU, nemusel by jí získat zpět! A naopak jen ti kdo zůstanou sami sebou, porazí ZLO!!! Nezlob se, miluji tě Floxi, máma.. "
A stopy po Cynthii nikde ..... Floxi si utírá slzy... říká Pauline, ať nechodí moc mezi Blada a Ollyho, protože jejich společná moc je prý chrání dokonale, ale je li mezi nimi někdo třetí, tak není aktivní jejich společná ochrana! .... Nakonec ještě Floxi dodá, že už musí jít zpět za Lilly u které teď slouží aby zjistila co se kde děje a poprosí Pauline, ať hlavně zůstane sama sebou a nemění svou KONTROLU!!! Pak se rozloučí, Floxi odejde a zmatená Pauline se rozhlédne okolo sebe a odejde z místnosti .....
 


Komentáře

1 Někdotulže Někdotulže | 9. října 2011 v 22:13 | Reagovat

PSYCHO PSYCHO !!!

to je fakt hnusné a zle psycho.

jak je to cely pojebany o.O

jak pulka zas umře.

fandím pauline! go go go :D

CHCI DALŠÍ DÍL :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama