Listopad 2011

Nejoblíbenější postavy?/!

30. listopadu 2011 v 17:55 Next
Ve stávající chvíly vypadá anketa takto a je jasné, že nejvíce oblíbenými jsou Tyler a Caroline :)
Nejméně hlasů získali celkově pro současnou chvíly Alarick a Gustav ...
_
Nejoblíbenější z hl. postav k 2. sérii?
Alarick4.2% (3)
Samantha8.3% (6)
Tyler12.5% (9)
Dylan9.7% (7)
Caroline12.5% (9)
Floxi9.7% (7)
Olly5.6% (4)
Pauline5.6% (4)
Blade8.3% (6)
Lilly9.7% (7)
Wionna9.7% (7)
Gustav4.2% (3)
__
Nicméně jak víme, obsazení se mírně ZMĚNILO, TAKŽE NA 2. polovinu 2. série, přikládám ANKETU NOVOU! :)

Naill Payne

30. listopadu 2011 v 17:45 Season 1/3 (dead or gone)

Zemřel v průběhu 3. série

E11 - Meeting, Part 2 ( Zasedání, Část 2 )

29. listopadu 2011 v 20:26 Season 2
Všichni elementálové zastupující svou auru na zasedání jsou vyděšení tím vším co se zde před chviličkou odehrálo. Někteří se dokonce málem rozhodli vzít nohy na ramena, když v tom se na balkón původních vrátili Gustav, Ulrich a samozřejmě i Inu. Gustav zůstává však v pozadí balkónu a přemýšlí nad Lilly... Slova se tedy ujme Inu, která není u zástupců příliš populární avšak z ní mají všichni veliký respekt až dokonce strach. Inu hned zakřičí ať se všichni uklidní a že bude zasedání pokračovat! Ano je to tak, jsou tu démoni a ti budou chtít zíksat zpět svého vůdce, přesněji hlavu, kterou ukořistil Gustav po bitvě s ním ve velice vzdálené minulosti, kdy se zde démoni objevili porvé. Démon však není mrtev jelikož se zabít nedá. Inu s tímhle ale už dál neporačuje, protože všem oznamuje, že se zde musí mít na pozoru s tím co tu říká, jelikož je pravděpodobné, že zde na zasedání je ještě nějáký špeh, podobně jako byl Chameleoní elementál. Poté konečně povstane i Gustav a všichni tři sourozenci se postaví vedle sebe. Ulrich se pousměje a všem řekne že musí držet při sobě a že sestaví plán podle kterého se budou elementálové řídit!!
Musí se připravit armády a aby celou sestavu vytvořili 3 lidé je téměř nemožné a že tedy rozdělí různé aury s podobnými vlastnostmi k sobě a každá tato skupina bude mít malou speciální radu. Zástupci se hned začnou přít o tom kdo se vlastně řadí pod co. Začnou se zde řešit věci jako například výzbroj, kterou si budou muset vzít na starost zástupci aur kovových a podobných derivátů. Inu říká že zde budou důležití všichni se psychickou aurou a jejích derivátů jelikož se dokážou ubránit alespoň posednutí ze strany démonů. Oni však nejsou jediní kdo zde hraje podstatnou roli. Jsou zde i třeba modernizační aura na kterou by ještě nemuseli být démoni zvyklý, dále duší, jelikož nejsou posednutelní podobně jako tomu je u psychických elementálů, časové zde budou hrát také velikou roli, jelikož kdyby se jejich aura dostala do nesprávných rukou bylo by to pro elementály zdrcující. Dále se zde zmiňuje 6 aur, které Původní neovládají, Gustav pronese že vědí kde se nachází 4 z 6 a že 3 z nich mají u sebe. Po dlouhých diskuzích Ulrich zařadí všechny aury do 5 kategoríí od A až do E, kde skupina A značí nejdůležitější skupinu a E tu nejméně důležitou. Gustav nakonec pronese povzbuzující řeč a zasedání tím ukončují. Ulrich řekne že vyrazí pro nového zástupce elektrické aury, který umřel krátce před zasedáním a že také dovede nového zástupce chameleoní aury. Gustav s Inu souhlasí a nakonec se i tito dva sourozenci rozdělí.
Gustav se sejde s Caroline, Dylanem, Floxi, Wionnou, Nailem, Jimmym, Zekem a Casidy a řekne, že by se měli všichni včetně něj vrátit do sídla. Dylan je trochu vyděšen faktem, že musí véct celou sněžnou armádu. Gusav ho uklidní, že to dokáže, protože jinak by zde nebyl. Prý je sice fakt že hodně elementálů se sněžnou aurou umřeli ve městě Losko, při tehdejším útoku Tria sv. Vincenta, al prý se o to Původní už postarali aby jejich počet opět narostl. Dále všem říká že ví, že jednou ze schopností vyvolenců přírody patří přesun této spupiny do jiného světa! Tím dokazuje že neexistuje pouze planeta s démony a Země, ale je zde více planet. A na některých by prý mohli žít tvorové které by proti démonům mohli být víc užiteční než samotní démoni! To však zůstává prozatím nejisté. Poté ještě přijde k Floxi a řekne jí, že právě našel její matku a že není daleko odsud. Dá jí klíč od svého auta řekne aby se tam spolu s Dylanem vydali a pak za nima dorazili do jeho sídla. Floxi konečně ucítí alespoň trochu naděje, ovšem s tím přijde i strachz toho co tam najde. Dylan jí chytil za rameno a řekl že vyráží. A tak se tedy rozdělili.
Mezitím v sídle přijde za Tylerem do velkého sálu Blade, snaží se mu omluvit a Tyler mu tedy konečně vyhoví, neodpouští si však nejednu rejpavost ohledně Amber. Amber se mezitím utápí v alkoholu ve svém pokoji a přemýšlí nad svou rodinou a kamarádech, které ztratila. V tom se u ní objeví Snake (kamarád Nailla), který se s ní snažú mluvit, ovšem to vzdá ve chvíli, kdy vidí že s ní není v tomhle stavu řeč a tedy odejde. V sídle se najednou spustí alarm, který zachytil konečně Pauline, kterou už takovou dobu vyhledával. Tyler a Blade koukají na mapu když v tom přiběhne Alarick, že musí za ní hned vyrazit. Samantha, které je jasné, že Alaricka nezastaví se rozhodne jít s ním a vezmou tedy auto a vyráží.
Lilly kdesi na nějákém útesu brečí a přemýšlí nad svou existencí a nad tím co je vůbec zač a že je na všechno sama...
Všichni kteří byli na Zasedání mimo Dylana s Floxi vylítli letadlem směr Sídlo. Caroline sleduje Naila, který si neustále s někým smskuje a Caroline je zvědavá, Nail se jí tedy přizná, že mu píše jeho ex přítelkyně a že mu začala psát ve chvíli kdy začal chodit s Caroline, Caoline je poněkud zaskočená z toho co slyší, Nail jí ale uklidňuje, že se nemá čeho bát a Caroline mu tedy věří. Wionna přijde za Gustavem a začne ho utěšovat že vše bude v pořádku, Gustav je však neustále otřesen. Gustav ale i tak Wionně děkuje. Mezitím si můžeme povšimnout jak Ulrich vychází ven z budovy, ve které proběhlo zasedání a zavolá na něj Wionna! Wionna která je však teď z ostatníma v letadle! Tak co dělá zde ? Ulrich je rád , když mu Wionna nabídla svou společnost a vydávají se tedy do Chameleoního města spolu Floxi a Dylan kteří dorazili k podivné jeskyni se do ní vypravují, Dylana to však nechce pustit a navíc se za Dylanem objevují jeden muž a jedna žena, kteří chtějí Dylana zabít, Dylan řekne Floxi, aby pokračovala sama a že až to s nima vyřídí tak najde způsob jak se za ní dostat. Floxi, má o Dylana trochu strach, ale ví že Dylan je teď na zcela jiné úrovni a navíc ví že je v této jeskyni její matka a nakonec tedy vběhne dovnitř.
Samantha si při cestě za Pauline povídá s Alarickem, nebo respektivě on s ní, a říká jí nejednu lichotku, kterou pochytil od Dylana. Také jí říká že by to spolu měli zkusit, To však Samantha odmítá. Konečně však dorazili do města a a netrvalo dlouho a vyděli Pauline: když za ní přiběhli chovala se poměrně normálně, Oby byli rádi že jí vidí a chtěli jí vzít do sídla. Ona ale trvá na tom aby šli k věznici, kde byla chycená a čekali na Shay aby jí mohli dostat, už jen kvůli tomu co se stalo Bladovi, natož pak Ollymu... Oba tedy souhlasí a všichni tři se tam vydali. Tam na ní čekají , lae ona neustále nikde. Pauline tedy začne přemlouvat Samanthu aby jí vyhledala sama, Samantha se brání tím, že by jejím vyhledáním ztratila přiliš mnoho energie, na to však Pauline nebere ohledy a nakonec nespokojeně odchází do vedlejší místnosti. Tam za ní přijde Alarick a snaží se jí utěšit. Ona mu děkuje a náhle se mu rozhodne dát její míček, který prý má od malička a že vždy chtěla, aby ho získal od ní Olly, ale jelikož už mu ho dát nemůže, chce ho tedy dát Alarickovi. Alarickovi se to moc nezdá a pak přijde Samantha a navrhne jí ať ho dá na hrob Ollymu, až bude po pohřbu, Pauline ale namítá, že se pohřbu zúčastnit nemůže jelikož je to přes příliš bolestivé. Nakonec začne navrhovat Samantě, aby tam ten míček položila ona, Samantha je už opravdu podezřívavá a míček začne pomocí svých kouzel studovat, do rukou ho ale nedá ani přes to že se zdá být tento míček naprosto v pořádku.
Mezi Tylerm a Bladem na zámku, panuje očekávání a napětí ... V místnosti se k nim kulhavou chůzí přivalí opilá Amber a vůbec nic nechápe. Blade začíná být nervózní jaktože se ještě nikdo ze zasedání nevrátil. Amber sebou plácne na zem a válí se mezi polštáři. Tyler na to nemá. .... Když v tom se na sídlo místo všechno ostatní vrátí pouze naštvaná a vynervovaná Lilly. Hrozně Blada, Tylera a opilou Amber seřve a pak odejde do vedlejší místnosti. Nechtějí se do ničeho plást, nicméně poslouchají co Lilly vedle řeší. Tyler něco málo zaslechne, že se Lilly baví s jakýmsi mužem. Potom z Gustavova sídla mizí..
Když Floxi vběhla do tmavé jeskyně, nedokázala moc přemýšlet. Dylan venku musí bojovat s tím mužem a ženou, ale ona ví, že to Dylan zvládne. Teď už jenom najít zde matku a bude vše jak má být. Vždyť víc než mít matku zpátky u sebe a mít u sebe Dylana, který by se snažil motat okolo jejího srdce, nikdy nechtěla ... Floxi probíhala dál temnou jeskyní, až do chvíle kdy se začalo v jeskyni dělat světlo. Doběhla až ke stěně kde stál muž středního věku a vyšší postavy. "Tati?" ... Vyhrkla Floxi! ..... A skutečně... Před tolik vypjatou Floxi, stál její otec. A Floxi si hned všimla, že vedle něj na zemi leží i její matka Cynthia. "Cos jí proved? Co se stalo? ... Sakra o co ti de?" Křičela Floxi. "Uklidni se drahá Floxinko," začal uklidňovat otec. "Jsi tak vypjatá ... Tvého kamaráda snad už moji lidé nahoře vyřídili a ty se teď konečně můžeš vrátit ke své rodině nemyslíš?" Povídal otec. Floxi na něj koukala a v hlavě jí napadala mnohá řešení co říct, nevyslovila však žádné z nich. "Vždy jsem chtěl to nejlepší pro rodinu, proto sloužím dobrovolně démonům, je skvělé a výhodné pro mě jim sloužit, byl bych rád kdyby ses ke mě přidala, .... pokud budeš odporovat a nepřidáš se dobrovolně, tak do tebe démona vložím, jako do tvé matky!" .... "COŽE JSI UDĚLAL????" Vykřikla Floxi a vyhrkli jí slzy. "Ale no tak Flox, je to pro její dobro, démoni jsou pro nás to nejlepší, abych ti všechno ujasnil. Můj zpitomělý bratr a tvůj strýc Saltman, proto nim bojuje, je to totiž starý idiot! ... A ano Flox chápeš to správně Alarick je tvůj bratranec, skvělé že? .." ... Floxi mlčela ....
"No tak Floxi, všechnu tu práci co jsem si s tím dal! ... Změnil jsem i původní kletbu aby jste se těmi vyvolenými nestali a navíc jako chudé bezmocně běhající stvůry by se tvoji kamarádi stali přijatelšími pro démony..." Floxi vnímala každé jeho slovo. Její otec řekl, že má i psychickou auru? ... To znamená že je démonům odolný, takže tohle všechno vážně vypouští ze svých úst při normálním vědomí.... Aniž by o tom Otec vědět, tak Floxi používala emoční auru v průběhu jeho hovoru a působila uklidňujícím prostředím ... "Vždycky jsem chtěl jenom to správné pro vás obě, to vís Floxi," usmál se.
"Kdyby to takhle bylo... nikdy bys od nás neodešel..." Promluvila najednou poklidně Floxi! ... "Ale no tak Floxi, přestaň dělat scény, jsi moje dcera a já mám právo s tebou jednak jak chci, buď to půjde po dobrém nebo do tebe démona dostanu! ... Floxi umlkla a přestala dýchat ... v mžiku se jí vybavil její život, na jedné tenké nitce...
"Nejsem tvoje dcera!!" Zakřičela a jednou ranou ho probodla!! .... Z oka jí sice stékala slza, kterou rychle setřela, protože měla pocit, že on si její slzy nezaslouží ....
Když se potom probrala matka Cynthia, která měla v sobě už démona, pokusila se zaútočit na Floxi. Ta však neměla sílu s ní bojovat. Ale dívka jménem Shay, která zabila Ollyho se zde objevila a zachránila jí. Shay Floxinu matku omráčila a vše Floxi vysvětlila. Že slouží pro pana Saltmana, tedy pro Floxina strýce! A že také ztratila matku a chápe jaké to pro Floxi je, takže se pokusí dostat z Cynthii démona ven! ... Floxi se s ní bavila a zmínila se, že by je měla brzy navštívit v Gustavově sídle, protože Shay se zmínila, že vlastní jednu z 6 originálních AUR. Stejně jako Naill nebo Zek. A to sice Molekulární Auru. Upí se prý doslova rozložit na molekuly jako jediný elementál na Zemi. Pak se rozloučili a Floxi se vydala pod jeskyni najít Dylana. Ten stál vítězně mezi mužem a ženou, které právě zkolil a pak se s Floxi vraceli pomalu na sídlo k ostatním. .... Floxi však byla stále otřesena....
1) Tyler- jimmy se mu odhalí, mluví s Floxi , Samanthou, Caroline, Dylanem, Wionnnou a se všema celkově / Poté zranění Dylana od Pauline - přemluví sam at ho pustí, pote polibek Dylanovi a běží za Bladem... pokec, pote se do toho vesreou... dají se do áru a s telem amber zpatky... / dalsi den pokec s Bladem ,jimmym a nakonec Dylanem a Carol
2)Dylan Zpet do sídla! zde pokecy s Floxi, Caroline, / kdyz mluví s carol, probodne ho pauline! / zotaven pomoci jimmyho a alaricka.../ pusa s Tylerem / pokecy s Floxi - ze se musi taky snažit ... .) snazi se.../ dalsi den pokec s Caroline o tom ze proste skonci s kym ma .. a pak jeste pokec s Carol a Tylerem
3)Caroline- pote pokecy s Dylanem/ pokec s nwm kym o tom ze by zarlila tak jde za nailem z nej vypadne ze Shay/ vyletí na shay/ pokecy s Tylarem, a pote s dylanem - dylan probodlí/ svolava duchy / zase nail :D o tom ze staci rict :D najde je i vpokoji .. / zabije Pauline / dalsi den potka pokec s Dylanem a nakonec s Dylanem a Tylerem
4)Pauline- pro ni Sam a Alaricka prijde Gustav/ tam zautoci po pokecech na Dylana/ utece / mluvi s Amber - probodne ji a bitka... / pauline po oddelení Kovovou stenou odletne do vzduchu a do sidla... Sam ji ale s CArol vycítí a nakonec ji carol zabije ... vytece demon
5)Blade- pote prichod vsech .. ma strach o pauline a navic tyler / vysiluje kdyz zjisti ze prijde shay/ vyda se za pauline kdyz probodne Dylana / pokec s tylerem /oddeli souboj... pred nima umira amber / vrati se jako par / Dalsi den depka u pohrbu - pokec s floxi ze ma tylera
6)Floxi- pozvala sem prej i Shay... / pote pokecy s Wionnou,m Gustavemtylere, samanthou , aalrick se pta na radu ohledne Samanthy / S dylanem pokec o tom at se sanzi on/ stret s Pauline .. ./ dalsi den pokec s Bladem a nakonec číšnice :D
W1- ta s Gustavem /// W2-ta s Ulrichem
7)Wionna - Wionna1 v sidle pokecy se vsema / W2- Ulrich uvida noveho chameleoniho elementala a ona ho pak dovede do sveho domu / tam ho necha lehnout od postele ktera se uzavre - neco jako matrix :D ... Pote mluvi se svym malým braskou... Ve skutecnosti Gusav atd nejsou pravý Původní ... ve skutecnost byla puvodni elementalka ,,matka priroda,, a ona jim propujcial silu proti demonum ale silu ji nevratili -proto bibi clovek ! ... ma chyceny 3 z 6 a chce vztrebat jejich energii jen nevi jak a kopie z ,,puvodnich taky udelat nemuze,, jen mrtva tela... :D .. / dale pry puvodni vrazdili jeji predchudce...aby se pravda nedostala ven... Nevi co ma dealt prichod demonu neocekavala a navic ma pry vzit silu i gustavovi ktereho si zaroven priroda ( jeji predchudkyne ) vybrala jako jednoho z desitky ?! navic by nedokazala pry ublizit ani gustavovi ani Floxi a vubecnikomu z te desitky...Malý aleš ji radí ze je veprosstred... a at nikoho neposloucha ale Wionna by rada mela rodice hlavne kvuli alesovi... no nic :D/ svola jeste Kim kterou dokazala vytvorit kommpletni a v NE duší formě aby se mohla ucit schopnosti ale vadi zde paní Belinova ... Kim poveri hlidanim bratra... Wionny se spoji a pozdeji vse rekne Gustavovi ... Gustav by ji prej neublizil /dalsi den po pohrbui pozadani o ruku souhlasí :)
8)Lilly- pred koncem je videna s Bibi jak uz nechce ani ona a nechce aby ani Bibi zili v klamu ktery gustav udelal-...
9)Gustav- mluvi se vsemi , snazi se vse zorganizovat.../ nechce aby kdokoliv odesel aby se nikomu nic nestalo / pokec s Shay / zmizi mu Bibi /ma deprese do toho jeste se ozve Inu ze ulrich pryc ? / pote pokec s Wionnou ta se prizna... on lituje .. ona ho podporuje ze potrebuje ta 8 vudce... / dalsi den na pohrbu .. pote pozada o ruku ! :D
10)Alarick - az se dostanou do sídla tak pokecy s Floxi ( o radu), a vubec se vsema navic hleda Cliffa, je rad je ma sestrenku, pokecy :D je nanic / pote vyleci svou krvi Dylana/ Dalsi den pokec se Shay a svým otcem / Gustav da typ Alaricka na to kde najde Cliffa!
11)Samantha - v sidle pokecy se vsema /vecer stret s pauline / dalsi den pokec s Alarickem
12) Amber - utece za vílou / probodla - bitka a nakonec vykrvaci :D jezis chudak ! :D
13)Nail- pote rekne Caroline ze je to Shay .. vyleti ... Shay a Carol se pohadaji / pokec se Snakem.. o vsem .. ( o tom zezde je Shay a o tom co demoni atd... ) kdyz snake odejde tak vse vidi shay a prijde azse VCarol... ujistuje Carol ze vse ok ... / dalsi den na pohrbu a pokec s otcem a Carol
15)Zeck - pokec se synem /jimmy se tylerovi zmíní ze on ma jednu z 6 aur !

MUSIC SEASON 2!

28. listopadu 2011 v 19:46 Next

Pokud vám nepujde přehrát je to v prdelce :D:D
Pokud jo, kdo je nejlepší? ... To nejde to? :X :P

Ale budu chtít odpoved :D sám odpovím :D ...

Minifinále je Zítra!! Je Čas na Poslední Inspiraci!

26. listopadu 2011 v 13:12 Next
Pokud veškeré jevy okolo našich hl. hrdinů v příběhu určila příroda, tak jak si představujete její centrum? smysl? ... je to o fantazii :))


První Druidka? ... Gustavova matka? ..... Způsobilo rozložení Aur mezi lidstvo a následný vznik Elementálů i jiné věci?


Démon X Člověk X Elementál X Upír X Čaroděj X Duch X Vlkodlak ............
čaroděj je hlavní pomocník přírody na planetě Zemi ovšem démon z jiného světa, je to jediné z udaných možností, kdo s přírodou nemá vůbec NIC společného! ...


"Už není cesty na zpět, pro nikoho z té party.."


Aura Of Lies Music S02: Tracklist

25. listopadu 2011 v 14:59 Next
Zdravím :)

V tracklistu se určitě setkáte s tím, že si v první chvíly řeknete, že nějaké písně "by se mohli" hodit k více Postavám. To co se určitě stane bude to, že nějaké nedokážete vůbec přiřadit a na jiné vás bude napadat více postav. Zcela jistě dojde i na to, že "podle vašeho prvního úsudku" bude mít zaručeně jednu píseň URČITÁ POSTAVA A NIKDO JINÝ!!! A budete si jistí, ale nakonec to bude JINAK!!! Dost možná se i trefíte :) Kdo víí ...
Přiřadil jsem postavám písně tak, jak je sám vnímám. Mám pocit, že u každého píseň odpovídá jeho povaze nebo tedy především pocitům a myšlenkám...
Jsem s tracklistem a výběrem písní maximálně spokojený (MEGA!:D). To co bylo v první série i nadále zůstává a to sice to, že Kluci mají píseň od Mužského interpreta a Holky doprovází hlas Holčičí :)

Tak tady je AOL S02 Tracklist:
(za názvem písně je český překlad)

Holky, písně:
YoYo * Jojo
Birthday * Narozeniny
Big Girls Dont Cry * Velký Holky Nepláčou
I Was Here/End Of Time * Byla Jsem Zde/Konec Časů (MASHUP)
I Forgive You * Odpouštím Ti
Into the Wild/Friends * Do Divočiny/Přátelé (MASHUP)
Talk That Talk * Povídej Dál Tyhle Kecy

Kluci, písně:
Fix You * Podržím Tě
Taken/More Than This * Zadaný/Více Než Tohle (MASHUP)
Permanent * Stálý
Angel * Anděl
Wherever You Will Go * Kamkoliv Ty Půjdeš
Starlight * Světlo Hvězd
Take a Chance On Me * Dej Mi Tu Šanci

_______ UPOZRNĚNÍ: Je stále možné že nějaká píseň bude vyměněna za jinou, kdyby to bylo ovlivněno 11. dílem 2. série, ale o tom spíše pochybuji, ale možné to je! Ale určitě maximálně 1 až 2!:))
xx Thats all 4 now! :))

Amber/shoot/

24. listopadu 2011 v 19:58 Next
A další postavou po Naillovi, která nepatří mezi stávající hl. postavy je Amber!
Stejně jako Naillovi jí opravdu chybí jedna epizoda k tomu, aby se mezi hlavní řadila....
Ovšem co si budeme povídat má o MNOHO více předpokladů ke Smrti než Naill:
1) Patří do 10 Přírody/ze které 2 mají zemřít/ kam Naill tam nepatří! ...
2) Je slabší a řekněme, není Věčná!
3) Mezi ostatními postavami není zatím NIKDO kdo by k ní měl jaksi citově blíž, ztratila
vše co mohla, nabízí se otázka, jestli schopnost dýchat ztratí také, je to snad to poslední co teď Amber má!? ...


/Nevybrala si nejlepší chvíly na příchod do seriálu, problém je v tom, že si stejně vybrat nemohla/
/Jak krutá smrt by byla potom, co příjdete o rodinu a lidé okolo vás ve chvíly smrti jen pomlouvaj (neumírá se pak dobře)!! __ Typujte si mě tedy na smrt, ale nevyřazujte mě, dokud tu jsem!! -A :D♥/ jak je -A! :D/

/alkohol je alkohol a život je život, kdybych měla odejít, aspoň jsem si to tu užila/


/Dračice s výrazem anděla? ... Tak co ;) ... Dostane Amber svojí šanci? ... a nebo se přidá ke skupině nešťastníků, kteří se musí na dění tady dívat z nebe?/

Naill/shoot/

24. listopadu 2011 v 19:41 Next
V první řadě chci říct, že officiálně potvrzuji, že pomaličilinku pracuji na výběru, na Aura Music 2 :D je to absolutně dokonalé! Vybranou písen už mají - Wionna, Floxi, Dylan, Pauline a právě Naill! :))
Amber i Naill mají píseň také, i když by měli v následujícím díle zemřít (což by znamenalo, že nikdy nebudou hl. postavami)
Současných 11 + Olly písně mají také, mělo by jich tedy být celkem 14 :)
_
Teď k Naillovi :)) Otázka je, bude Romantik a Lovec Duchů s Aurou věčnosti, pravou partií pro Caroline a budou tvořit ideální pár, kterým se zdají být doslova celou "věčnost?" .... Kde hledat jako Duch ideálnější Partii, než u někoho věčného že?


/nezlobte se na mě, ale TYPYCKEJ LOVEC DUCHU!!!!♥ damn cool/


/... může jí Naill dát všechno co kdy hledala?/


/Dobrý den, víte že jste sexy, .... odkud jste? ... Z Aury! ... Aha to mě pak nepřekvapuje no...
To je něco jako Deníky, všichni jsou SEXY! :D♥/
/No jo, na zasedání to musel být nádherný páár - a ještě k tomu, oba mají jaksi momentálně
na smrt Imunitu!/ ...

Gustav/shoot/

24. listopadu 2011 v 17:38
Na začátku jsem tedy slyšet, že Gustav nevypadá podle představ?!
Na následujících fotkách odůvodňuji, proč je Gustav ideální přesně podle představ!! :)

/původní a okoukané?/

/ rysy, někoho žijítího STOVKY LET spojené s faktem, že je mu v podstatě stejně jako ostatním/

/naprosto dokonalý a diplomatický vzhled pro moderního vládce světových Aur! Reprezentativní!♥/
+ tahle fotka je úplné Zasedání!!!

/ten nápis "Mega" :D ano, MEGA! :D"

/každý je moderní pro svou Dobu, jak by měl vypadat někdo kdo "moderních" období zažije několik?
přesně takhle! .... Je v něm něco zastaralého, ale současně moderního a každopádně pro Auru, sexy :D/


Samantha/shoot/

24. listopadu 2011 v 17:19 Next
Čarodějnická mrcina s podobně temnými předpoklady jako má Blade je zde :D

/pro mě, je tohle PŘESNĚ SAMANTHA - ideální fotka, přesně podle představ/

/jedna absolutně FUCKIN* HOT WITCH :D/


/vůbec mě nešokuje, že teď v seriálu nejvíc souzní s Tylerem ... ztrácí spolu Kontroly, pak si je vrací, chápou se... ale především, oba mají potřeby házet podobně Temné Obličeje♥ :D/

/každý musí mít rád to tetování...♥/