Květen 2012


E15 - Stuck ( Uvízli )

31. května 2012 v 20:38 Season 2
- Díl je poněkud neobvyklí, jelikož se většina příběhu odehrává pouze v představách Tylera a Caroline
- Jedná se o den poté, co měla Lilly omladit tyto dvě osoby, ale neudělala to... Caroline i Tyler žijí se svými přáteli Loerem, Skilar, Morrisonem, Liz, Cynthii a Tylerovým bratrem Semim. JE to den poté, co Tylerovi umřel skutečný otec, který zemřel při jeho ochraně proti matce Arce.
- Celá skupina se rozhodne odjet do jiného sídla, aby je Trio svatého Vincenta nikdy nenašlo, ovšem už v tu dobu je sledují.
- Samotná vládkyně vlkodlaků Rasha jim je v patách stejně jako pravá ruka Arky Elijah.
- Při večerním útoku Elijaha na skupinku se Caroline a Tyler rozhodnou za doprovodu Semiho tým opustit, aby je nevystavovali nebezpečí... Při tom neustále řeší proč to vůbec jejich rodiče provedli.
- Dojdou proto až k mocné čarodějce Felisse, která jim spolu se svou žačkou Xavierou (matkou Reny) sdělí, že jen oni mohou zabít své rodiče a že se musí stát také upírem a duchem.
- Xaviera ses Tylerem vydá vstříc Elijahovi, aby získali trochu z jeho krve a tak se jim také podaří ikdyž měli na mále. Tyler umírá ve spárech Elijaha a tím Tylerův život pečetí. Semi naopak zabijí Caroline, ačkoliv mu to rve srdce... Felissa na vše dohlíží.
- Po jejich proměně musí rychle zesílit. Semi, Tyler a Xaviera jdou opět za Elijahem aby ho mohli použít pro svůj rituál. Když se ale objeví i Rasha nastanou veliké komplikace... Zatímco Semi a Xaviera se ztratí, Felissa zachrání Tylera před Elijahem kterého pak použijí pro získání Tylerovi síly.
- Pro Caroline pak uloví silného ducha Pardizileho, aby taktéž zesílila. Přes předmět dostanou znamení od Xavieri, a aniž by tušila že je to past Felissa se tam vydává a taktéž zmizí...
- K Tylerovi a Caroline přijde náhle Rasha, chce se s nimi ale dohodnout a zradit Arku s Toloonem, aby nezabili její dítě, které čeká.
- Rasha sem oba vládce naláká a potomci musí ,, opět,, zabít své rodiče.
- Nakonec najdou i ztracené vězně.
------
- V realitě však probíhá vše naprosto jinak... Hlavní vládce dreneiů se dívá do hlavy Tylera a odhaluje z části to, co se děje. Pak naláká rychle do hlavního města zbylou čtyřku, která na tuto planetu přišla. Vládce se pak baví s Gustavem o tom co se děje s Carol a Tylerem a Gustav si uvědomí, že to má co dělat s Lilly. Navíc se rozhoduje že chce zachránit z planety démonů svou dceru a Lilly a také to, že Tyler a Caroline musí zůstat zde.
- Vládce souhlasí, dává Gustavovi šupinu na dorozumívání se s drenei a poté mu říká, že se pokusí vytvořit něco, pro přesun dreneů na planetu Zemi a že mezi tím pobijou těch pár démonů, kteří jsou zde.
- Gustav jde pak za Bladem a Alarickem a informuje je o tom.. Dále se spekluje nad tím, zda je dost lektvarů pro přesun a podobně.
- Blade chce zůstat u Tylera, jak se dalo očekávat a Alarick stejně nemá dost lektvarů pro přesun. Nakonec tedy Gustav jako jediný opouští planetu, ovšem míří pouze na planetu Démonů
- Samantha se setkává s Felissou, která je již velmi stará a dává jí novou informaci. V přírodní osmičce je osoba, která má zahrát největší roli pro záchranu světa před démony... Prý je o osoba, co inspiruje každého a ke komu ostatní často něco cítí. ( Kdo to asi je ? :D)

E14 - Draenei

28. května 2012 v 19:07 Season 2
- Tento den začíná pro všechny okamžitě prací, a proto se hned rozdělují do skupin, do kterých je Gustav rozdělil
- Čtyřka elementálů s originální aurou ( Jimmy, Shay, Zack a Nail) se hned ráno vydávají hledat zbylé dva zástupce originální aury, ale při jejich téměř celodením hledání, nenašli ani jednu stopu
- Caroline, Gustav, Tyler, Blade a Alarick, konečně sestavená pětice se rozhodne najít jinou rasu života, která má pomoci porazit démony... Samantha pomocí přirody vytvoří pro každého 3 lektvary... Na planetu démonů všech pět přenese Samantha pomocí síly z přírody, odtamtud musí vypít kažý jednu svou lahvičku pro přesun na přvní z několika planet, 2. pak musí vypít aby se dostali zpět na planetu démonů a konečně 3. aby se opět dostali zpět na Zemi. S tím že se musí přesouvat alespoň 4 z této pětice... Takový byl původní plán. Pětice se tedy přesune pomocí Samanthy na planetu démonů, kde je však už démoni čekali ?! A vystřelili jeden z jejich útoků. Všech pět ale naštěstí přežilo, ačkoliv Alarick ztratil svou lahvičku a všech pět se objevilo na různých místech neznámé zarostlé planety.
- Ulrich zmizel ze zámku, aby vedl armády z hlavní centrály. Xor vyráží s Dylanem povzbudit sněžnou armádu a s nimi je doprovází Floxi. Kousek za nimi pak míří ještě Kroffi za svou armádou deště.
- V Gustavově sídle zůstává Zeya, Samantha, Wionna a Cliff, kterého zde musel Alarick nechat. Zeya se má v plánu vydat pro Bibi jak jí nařídil Gustav již předešlou noc. Tam však zjištuje, že Bibi byla unesena démony! KDyž se vrátí do sídla tak vyšiluje... Wionna přemýšlí nad tím, co má vlastně příroda v plánu a napadá ji, že chce přírodní 8 nakonec zničit. TO se však nelíbí Samantě, která vytváří pomocí magie předmět, který by ukazoval v kom je skrytý démon. Ale furt jí to nejde dodělat
- Gustav na planetě Dreneiů potká Caroline a několik zvláštních tvorů a snaží se najít ostatní. Gustav je také jediný kdo má pomocí prstenu kontakt se Samanthou. Tyler narazí na dreneie a ti ho odvedou do své vesnice do cely. Tam za chvíli přivedou i Blade s Alarickem. Zanedlouhou tam přijde vůdce vesnice a nejmocnějš drenei z této oblasti. Začne jim hned číst mozek a Tyler se přihlasí coby vůdce. Drenei vezme Tylera do svého sídla na druhém konci vesnice. Tam se s Tylerem pomocí telepatie dohodnou, že ho s jeho přáteli předvede před vládce všech drenei. v hlavním městě. Vůdce se tedy vrací pro zbylé dva do cely. Tyler pociťuje stále divnější pocity až se najednou zclea složí. Podobně je tomu i u Gustava s Caroline, kdy Caroline po závratích spadne do jakéhosi tranzu. Gustav jí musí tedy vzít na záda a hledá dál marně zbylé tři kolegy.
- Dylan musí véct svou armádu na strategické místo a Xor s Floxi se od něj oddělují a míří k průzkumníkům. Tam jsou už však téměř všichni mrtví a Xor s Floxi se za doprovodu pár přeživších rozhodnou démona najít a zabít. Xor a Floxi při tom vedou zajímavý rozhovor.
- Samantha dodělala přístroj pomocí Zeyi a ten začal ukazovat mezi Wionnu a Cliffa. Zeya je rychle oba zastavila v čase.
Samantha na to nemá a vydá se pomoci Kroffi. Tam vidí jak se na armádu Kroffi hrne armáda démonů a elementálové proti nim nemají žádnou šanci. Kroffi je z toho nešťastná, ale musí rychle ustupovat. Podobné je to na všech bojištích... Xor a Floxi mezi tím uloví démona a zamíří na velitelství za Ulrichem. U Zeyi se náhle objeví Inu a jde jí zabít. Zeya se s ní rozhodne bojovat... Ale její útoky nemají žádný efekt na Inu! ... Inu jí chytne pod krkem a Zeya je poražena. Pak uvolní čas na Cliffovi, který má v sobě démona a na Wionně, která dostává z Inu strach. Samantha vycítí, že čas se u těch dvou rozeběhl a chce získat předmět na rozpoznání démonů. Když se teleportuje do sídla aby předmět získala, Inu jí odrazí a předmět tím zničí, Sam se ale stihla dostat do bezpečí. Pak už Inu neváhá a Zeyu zabijí !! Pak donutí Wionnu říct, kde je Ulrich a spolu s ní se tam přenese. Ulirch na velitelství přesouvá každého elementála,k terého může, aby je zachránil. A když se tu objeví Inu tak přivolá i čtveřici originálních aur. Všichni do jednoho pak začnou s Inu bojovat a Inu je donucená se stáhnout a Wionna je zachráněna.
- Na planetě dreneiů také dojde k útoku na vesnici ve které jsou Tyler a Blade s Alarickem. Blade s Alarickem utečou z cely a pomocí Blade rychle zmizí. Při útoku je ochrání samotný vůdce, který při tom obětuje svůj život. Tylera vyvede pryč z vesnice dreneika, která ho dotáhne až do hlavního města. Gustav se od Samanty dozvídá, co se děje na Zemi (slyší o smrti své sestry Zeyii) a chce to tu rychle skončit. Narazí na Blade s Alarickem a ti chtějí co nejdříve najít Tylera.
- Inu se vrací domu a kouká na ležící Lilly...

------------

- Dostane se zpět všech 5 elementálů uvězněných na jiné planetě ? Jak to vyřeší s Alarickem, který svou lahvičku zničil?
- Co se stalo Caroline a Tylerovi, kteří padli do kolabsu a proč se to nestalo ostatním ?
- Jak silná dokáže být veverka ve které je démon ?
- Jak je to vlastně teď s Lilly ?
- Dokláže Gustav zachránit svou dceru a svou sestru ?
- Zachrání naši hlavní hrdinové Zemi před atentátem démonů, který již započal ?
- Kolik nových vztahů vznikne a kolik starých zanikne ?
- A hlavně kdo všechno umře ??

E13 - Wedding Gift ( Svatební Dar )

12. května 2012 v 23:01 Season 2
- Všichni se připravují na svatbu, která má bát tou nejšťastnější událostí před začátkem jejich misí na jiných planetách a před začátkem samotné války.
-Také se všichni dozvídají o ztracencýh plánech na přesun a jelikož se do toho chrámu mohl dostat pouze původní elementál, tak je jasné, že to byla buď Lilly a nebo Inu.
- V této epizodě se opět vyskytne téměř každá postava z Aury a tedy i Snake, teleportační elementál, který neustále všude slídí. Shay staké vede rozhovor s jejím mistrem panem Saltmanem o tom, že mají obavy zda Alaric zvládne jinou planetu, když je tak přiblblý :D .
- Ale teď už k tomu opravdu důležitému... Po sňatku zamíří Gustav k Inu a chce se od ní dozvědět, zda vzala ty plány. Ona se však tvrdí, že ne. Gustav o tom tak přesvědčený není a vydává se k ní domu, aby její byt prhledal. Inu mu je však v patách a mezi nimi vypukne bitva. Střídají jednu auru za druhou a jelikož by ta bitva trvala ještě nejspíš dlouhou dobu přiběhne na pomoc Jimmy, který díky své ojedinělé auře zvyšuje šanci na vítěztví pro Gustava. Plány u ní doma nakonec stejně nenajdou..
- Mezitím co je Gustav pryč přijde na hostinu Lilly... Ta narazí na Caroline, Floxi a Samanthu a vyptává se na to, kde je teď Kroffi a když jí to nechtějí říct tak chytne Floxi za krk a začne jí dusit. Caroline neváhá a zneviditelní je, aby získali čas.
- Kroffi se na jiném místě seznamuje se Shay když v uvidí blížící se Lilly tak se zděsí. Shay jí ale chytne a pomocí molekulární aury se rychle přenesou jinam. Shay pak zajišťuje okolí svou sluneční a jedovou aurou.
- Když Lilly pomocí hmyzu vycítí přítomnost Kroffi, chce se tam vydat, ale to už se vrací Gustav. Gustav je poněkud vyčerpaný, ale i tak se pouští do hádky s Lilly, aby zjistil, jestli vzala plány. Ani ona neví nic o odcizených plánech.
- Tylera a ostatní napadne, že by to mohl být tedy Ulrich, kdo plány vzal ještě než zmizel. Ale na místě kde bývali zavření 3 původní je najednou prázdné... A Wionnin bratr je mrtvý... Wionna se rozohodne být chvíli sama.
- Lilly si dá za úkol zjistit to... Sejde se s démonem a ten jí přenese na jejich planetu ( démoni se totiž na rozdíl od elementálů mohou přesouvat kdykoliv). Tam uvidí 3 unesené sourozence. Tím se seznamujeme s bratrem Xorem a sestrou Zeyou. Lilly neváhá a vyzvídá, kdo z nich to mohl ukrást. Společně se schodnou na Inu. Oni ale také nechápu, proč je Lilly tady a proč je volná. Gustav a Lilly to vysvětlí zbývajícím dvoum a Lilly vzápětí odchází.
- Na Zemi se sejde Lilly s Gustavem a jdou společně za Inu. Ta ještě dlouho popírá fakt, že ty plány dala démonům a že s nimi spolupracuje, ale nakonec to z ní dostanou. Inu pak uzná svou porážku a je nucena ulehnout do boxu, který jí má uspat stejně jako dříve její sourozence.
- Teď ale narazí na problém jak se mají přesouvat, když plány už nemají šanci získat. Domluví se se Samanthou, že ta něco vymyslí a Gustav se pak dohodne s Lilly, aby se dostala ještě jednou do světa démonů a sepsala souřadnice, aby se neteleportovali někam do ničeho. Lilly tak udělá. Teleportuje se do světa démonů a souřadnice napíše na papír. Pak jde za sourozenci a ty uvolní a teleportuje pryč, sebe však už teleportovat nedokázala. KDyž se Lilly probudí, leží svázaná a nad ní je Inu, která je na planetě Zemi obelstila. Lilly pak odváží neznámo kam.
- V Gustavově sídle dojde ke srazu rodiny. Gustav nese opravdu těžce ztrátu Lilly a doufá, že ještě žije, idkyž naděje je mizivá. Zde také zjistíme, že pro přesun je potřeba minimálně 5 lidí z celé 8. Samantha bude jednou z tšch, kteří zůstanou a Gustav má rozhodnout, kdo budou ti další. Wionna se také vrací do sídla se smutnou zprávou, že příroda nad ní zanevřela.

Family Without Power // Rodina Bez Moci

12. května 2012 v 21:14 Next
Lilly a Wionna jsou teď rodina.. Ale jak dopadne Lilly po oběti kterou provedla? ... a jaký osud stihne Wionnu, která svým sňatkem a smrtí svého bratra rozzhněvala celý svůj rodokmen?

So, you better kill US? // Takže, nás byste zabili radši??

12. května 2012 v 21:00 Next

Ostatní hlavní postavy, kromě vybrané 5 a Lilly a Wionny .... Dylan, Samantha, Naill a Floxi !?! ....
Je možné něco takového a do srdce vrytého nechat zabít? ... NE! .... Dylanova kariéra je konečně na vzestupu a Samantina láska má možnost dostat novou šanci ... Naillova ex Shaye, pro Nailla sice žádnou jistotu neznamená, ale Aura Věčnosti je jiná věc! ... A Floxi? ... průměrně nejoblíbenější vzestup u postavy, naše známá emoční sekretářka na sídle a díky své auře také dost zmatená ve svých citech .... No .. odpovězte si sami! :D:D Ti na planetě? Mimo planetu?? ... NIKDE!:D

Samantha shoot// for season 2

12. května 2012 v 20:32 Next
Já miluju to tetování už od první série .. Jan ty prsa .. Svět je barevný .. :D:D:D

téma: Rescuers? /Zachránci?/

12. května 2012 v 20:00 Next

Pokud by nešel uvodní obrazek zobrazit, řekněte mi!!
Promo obrázek vypovídá o 5 odlišných příbězích, který mají největší pravděpodobnost být definitivně uzavřeny do konce druhé série.
Alarick, Caroline, Tyler, Gustav a Blade ... budou muset podniknou misy na jinou planetu ...
Tylerův čerstvý vztah s Bladem projde nečekanou zkouškou a stejně tak i přátelství Tylera a Caroline... Bude pro Floxi a Dylana, Carolinina nepřítomnost lepším startem pro vztah? .. Získá konečně Alarick možnost stát se hrdinou, kterým touží být? ... a spasí Gustav kromě světa, také svojí rodinu? .... je o čem DISKUTOVAT! ....
Čeká je totiž mise kvůli které existují. Svět potřebuje zase jednou svoje hrdiny ...

Speciál: mezi námi děvčaty :D (nepříliš lesbický název) ♥:))))

11. května 2012 v 23:01 Next

v podobném vzhledu znali Lilly na střední škole, než poznali její pravou tvář... nikoho by ale nenapadlo, jakou roli už tehdy v jejím životě hrála Samantha, která si svojí pozici neuvědomovala... Bude Samantha ta která nakonec Lilly bude moci nějakým způsobem ovlivnit... Zabíjela Lilly mnoho nevinných dívek (viz. dívka Quinn) z nenaplněné lásky k Sam? ... Určitě má ve všem podíl její démonská část .... Ale Samantha? ... zřejmě taky! .... Uvidíme... Každopádně otázek okolo Lilly neubylo ... spíš naopak! :)))


Sexy čarodějnice, pro kterou bylo typycké se s každým vyspat! I s Alarickem jednou chtěla, ale do vztahu s ním se nikdy nepouštěla... Uvědomovala si svojí pozici celou dobu? Rozhodně NE! :) Po mnoho dílů temná, chladná a zákeřná.... Nikdo ale nevěděl, že je to právě Sam, kdo si prožil nejhezčí měsíce ve svém životě s někým koho miloval ... Kroffi byla pro ostatní tajemstvím... Byť se stala tajemstvím i pro Samanthu, když jí díky Lilly, nemohla po mnoho let vidět! :)) Najdou k sobě Sam a Kroffi cestu zpátky?!?


Kroffi věděla že vztah se Samanthou končí, jen díky Lilly! .. Ale nebylo jiného východiska, než přerušit se Samantou vztah ... Kroffi pak musela jít v životě dál a po smrti rodičů nahradit jejich místo na Ministerstvu Aur už v mladém věku, podobně jako Dylan a Carol. Na svojí první lásku se Samanthou nikdy nezapomněla... Dostane jejich vztah ještě šanci i po těch letech? ...

Shaye a Kroffi ?!?!

11. května 2012 v 22:23 Next

FAKTA o SHAYE:
- chodila s Naiilem
- chce Nailla zpět?!
- nemusí se s Caroline ( není první ani poslední )
- má jednu z 6 ojedinělých AUR ( molekulární ) - umožňuje jí velkou rychlost
- svádí Naiila
- zabila "Animálního" elementa
- je drzá, ale tvrdá
- její bratr je "Jedový" elementál :D
- pomohla Floxi, oznámila jí smrt její matky, vcelku si rozumí****


FAKTA o KROFFI:
- chodila se Samanthou, mnoho let jí neviděla, měla pak i jiné partnerky
- byla pod ochranou Samantiny dohody s Lilly!
- Lilly jí nemá v lásce - žárlivost?!
- je ministriní své jediné Aury a to - Aury Deště!
- je nejmladší ministriní vůbec, je velmi silná na svůj věk
- je velmi otevřené a přátelské povahy
- zemřeli jí oba rodiče
- s každým obvykle vychází dobře
- je i čarodějkouNÁZORY?:D