E12 - Sam's Silence ( Samantino Mlčení )

11. května 2012 v 22:11 |  Season 2
- Jimmy nesouhlasí se svatbou Gustava a Wionny a svěřuje se s tím Tylerovi. ( Blade nejednou potká Tylera právě s Jimmym)
- Wionna má sraz s Inu a tak sebou vezme i Floxi. Inu je však na ně dost nepříjemná.
- Caroline a Dylan jsou téměř po celou epizodu na srazu vůdců ruzných aur. Seznamují se tam s různými osobami a vedou s nimi zajímavé konverzace ( například vůdce Tornádové aury a Dylan). Caroline a i Dylana tam navštíví Samantha.
- Na Srazu se oběvuje také nová postava Kroffi, která značně ovlivní celý průběh epizody a célé Aury of lies. Dozvídáme se, že Samantha a Lilly byli víc, než pouze kamarádky a tím je odhalena odměřená stránka Samanthy. Samantha měla poměr s i právě nově zmíněou postavou Kroffi, se kterou se však dlouho nemohla vidět, aby jí Lilly ze žárlivosti nezabila.
- Také se dozvídáme, že právě díky tomu má Samantha i teď kontakt na Lilly. Samantha se pak s Gustavem domluví, že ona mu řekne kde je Lilly s jeho dcerou, když vezme Gustav Kroffi pod svá ochraná křídla. a tak se taky stane. Gustav však Liily domů nedostane.
- Kroffi se se všema na zámku seznamuje a se všma poměrně slušně vychází, navíc má čas se Samanthou vše dohnat. Naopak jinak to dopadne s Alarickem, který odmítá respektovat tuto realitu a uráží se.
- Shay neustále podbízí Nailovi, že patří k sobě a tvrdí mu, že jí on neustále miluje.
- Jedový elementál se objeví na zámku a ubytuje se zde, aby byl blízko své sestry Shay a nacházel se v centru dění.
- Zeck, otec Naila, se neustále snaží Naila přesvědčin o tom, že se ženami najde nejvíc štěstí a bere Caroline jako součást rodiny. Také se snaží sbalit Cassidy Bellinovou.
- Všichni na zámku řeší různé věci, mezi ně patří i vztah mezi Bladem a Tylerem. Tomuto vztahu věří jen málo lidí.
- Lilly uloží Bibi do chrámu Xitoran a přichází za ní démon v podobě muže, navrhuje jí spojenectví, jelikož je napůl démon. Ona mu však sděluje, že se přidá ke straně, pro ní výhodnější.
- Jiná démoní žena navrhne spojenectví původní elemenálce Inu.
- Gustav informuje na večeři všechny přítomné o válce, která má začí pozítří a o svatbě, která proběhne již zítra.
- Caroline a Nail se rozhodnou, že bude lepší když už spolu nebudou nadále tvořit pár, ale rozchází se v dobrém :) .
- Floxi si je velice nejistá s tím, co je mezi ní a Dylanem, ale Dylan jí ubezpečuje, že vše je ok.
- Gustav a Tyler se vydávají do chrámu Hagana, ve kterém mají získat plány na přenos 8 z přírody ( souřadnice, kde se planety nachází + rituál pomocí kterého se mají teleportovat) - do tohoto chrámu smí vstoupit pouze původní elementálové+ jejich doprovod. Když tam však dorazí jsou pány již pryč.
- Na konci se Floxi doví od Shay, že pan Saltman neuspěl při záchraně Cynthie před démonem.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama