E13 - Wedding Gift ( Svatební Dar )

12. května 2012 v 23:01 |  Season 2
- Všichni se připravují na svatbu, která má bát tou nejšťastnější událostí před začátkem jejich misí na jiných planetách a před začátkem samotné války.
-Také se všichni dozvídají o ztracencýh plánech na přesun a jelikož se do toho chrámu mohl dostat pouze původní elementál, tak je jasné, že to byla buď Lilly a nebo Inu.
- V této epizodě se opět vyskytne téměř každá postava z Aury a tedy i Snake, teleportační elementál, který neustále všude slídí. Shay staké vede rozhovor s jejím mistrem panem Saltmanem o tom, že mají obavy zda Alaric zvládne jinou planetu, když je tak přiblblý :D .
- Ale teď už k tomu opravdu důležitému... Po sňatku zamíří Gustav k Inu a chce se od ní dozvědět, zda vzala ty plány. Ona se však tvrdí, že ne. Gustav o tom tak přesvědčený není a vydává se k ní domu, aby její byt prhledal. Inu mu je však v patách a mezi nimi vypukne bitva. Střídají jednu auru za druhou a jelikož by ta bitva trvala ještě nejspíš dlouhou dobu přiběhne na pomoc Jimmy, který díky své ojedinělé auře zvyšuje šanci na vítěztví pro Gustava. Plány u ní doma nakonec stejně nenajdou..
- Mezitím co je Gustav pryč přijde na hostinu Lilly... Ta narazí na Caroline, Floxi a Samanthu a vyptává se na to, kde je teď Kroffi a když jí to nechtějí říct tak chytne Floxi za krk a začne jí dusit. Caroline neváhá a zneviditelní je, aby získali čas.
- Kroffi se na jiném místě seznamuje se Shay když v uvidí blížící se Lilly tak se zděsí. Shay jí ale chytne a pomocí molekulární aury se rychle přenesou jinam. Shay pak zajišťuje okolí svou sluneční a jedovou aurou.
- Když Lilly pomocí hmyzu vycítí přítomnost Kroffi, chce se tam vydat, ale to už se vrací Gustav. Gustav je poněkud vyčerpaný, ale i tak se pouští do hádky s Lilly, aby zjistil, jestli vzala plány. Ani ona neví nic o odcizených plánech.
- Tylera a ostatní napadne, že by to mohl být tedy Ulrich, kdo plány vzal ještě než zmizel. Ale na místě kde bývali zavření 3 původní je najednou prázdné... A Wionnin bratr je mrtvý... Wionna se rozohodne být chvíli sama.
- Lilly si dá za úkol zjistit to... Sejde se s démonem a ten jí přenese na jejich planetu ( démoni se totiž na rozdíl od elementálů mohou přesouvat kdykoliv). Tam uvidí 3 unesené sourozence. Tím se seznamujeme s bratrem Xorem a sestrou Zeyou. Lilly neváhá a vyzvídá, kdo z nich to mohl ukrást. Společně se schodnou na Inu. Oni ale také nechápu, proč je Lilly tady a proč je volná. Gustav a Lilly to vysvětlí zbývajícím dvoum a Lilly vzápětí odchází.
- Na Zemi se sejde Lilly s Gustavem a jdou společně za Inu. Ta ještě dlouho popírá fakt, že ty plány dala démonům a že s nimi spolupracuje, ale nakonec to z ní dostanou. Inu pak uzná svou porážku a je nucena ulehnout do boxu, který jí má uspat stejně jako dříve její sourozence.
- Teď ale narazí na problém jak se mají přesouvat, když plány už nemají šanci získat. Domluví se se Samanthou, že ta něco vymyslí a Gustav se pak dohodne s Lilly, aby se dostala ještě jednou do světa démonů a sepsala souřadnice, aby se neteleportovali někam do ničeho. Lilly tak udělá. Teleportuje se do světa démonů a souřadnice napíše na papír. Pak jde za sourozenci a ty uvolní a teleportuje pryč, sebe však už teleportovat nedokázala. KDyž se Lilly probudí, leží svázaná a nad ní je Inu, která je na planetě Zemi obelstila. Lilly pak odváží neznámo kam.
- V Gustavově sídle dojde ke srazu rodiny. Gustav nese opravdu těžce ztrátu Lilly a doufá, že ještě žije, idkyž naděje je mizivá. Zde také zjistíme, že pro přesun je potřeba minimálně 5 lidí z celé 8. Samantha bude jednou z tšch, kteří zůstanou a Gustav má rozhodnout, kdo budou ti další. Wionna se také vrací do sídla se smutnou zprávou, že příroda nad ní zanevřela.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama