E14 - Draenei

28. května 2012 v 19:07 |  Season 2
- Tento den začíná pro všechny okamžitě prací, a proto se hned rozdělují do skupin, do kterých je Gustav rozdělil
- Čtyřka elementálů s originální aurou ( Jimmy, Shay, Zack a Nail) se hned ráno vydávají hledat zbylé dva zástupce originální aury, ale při jejich téměř celodením hledání, nenašli ani jednu stopu
- Caroline, Gustav, Tyler, Blade a Alarick, konečně sestavená pětice se rozhodne najít jinou rasu života, která má pomoci porazit démony... Samantha pomocí přirody vytvoří pro každého 3 lektvary... Na planetu démonů všech pět přenese Samantha pomocí síly z přírody, odtamtud musí vypít kažý jednu svou lahvičku pro přesun na přvní z několika planet, 2. pak musí vypít aby se dostali zpět na planetu démonů a konečně 3. aby se opět dostali zpět na Zemi. S tím že se musí přesouvat alespoň 4 z této pětice... Takový byl původní plán. Pětice se tedy přesune pomocí Samanthy na planetu démonů, kde je však už démoni čekali ?! A vystřelili jeden z jejich útoků. Všech pět ale naštěstí přežilo, ačkoliv Alarick ztratil svou lahvičku a všech pět se objevilo na různých místech neznámé zarostlé planety.
- Ulrich zmizel ze zámku, aby vedl armády z hlavní centrály. Xor vyráží s Dylanem povzbudit sněžnou armádu a s nimi je doprovází Floxi. Kousek za nimi pak míří ještě Kroffi za svou armádou deště.
- V Gustavově sídle zůstává Zeya, Samantha, Wionna a Cliff, kterého zde musel Alarick nechat. Zeya se má v plánu vydat pro Bibi jak jí nařídil Gustav již předešlou noc. Tam však zjištuje, že Bibi byla unesena démony! KDyž se vrátí do sídla tak vyšiluje... Wionna přemýšlí nad tím, co má vlastně příroda v plánu a napadá ji, že chce přírodní 8 nakonec zničit. TO se však nelíbí Samantě, která vytváří pomocí magie předmět, který by ukazoval v kom je skrytý démon. Ale furt jí to nejde dodělat
- Gustav na planetě Dreneiů potká Caroline a několik zvláštních tvorů a snaží se najít ostatní. Gustav je také jediný kdo má pomocí prstenu kontakt se Samanthou. Tyler narazí na dreneie a ti ho odvedou do své vesnice do cely. Tam za chvíli přivedou i Blade s Alarickem. Zanedlouhou tam přijde vůdce vesnice a nejmocnějš drenei z této oblasti. Začne jim hned číst mozek a Tyler se přihlasí coby vůdce. Drenei vezme Tylera do svého sídla na druhém konci vesnice. Tam se s Tylerem pomocí telepatie dohodnou, že ho s jeho přáteli předvede před vládce všech drenei. v hlavním městě. Vůdce se tedy vrací pro zbylé dva do cely. Tyler pociťuje stále divnější pocity až se najednou zclea složí. Podobně je tomu i u Gustava s Caroline, kdy Caroline po závratích spadne do jakéhosi tranzu. Gustav jí musí tedy vzít na záda a hledá dál marně zbylé tři kolegy.
- Dylan musí véct svou armádu na strategické místo a Xor s Floxi se od něj oddělují a míří k průzkumníkům. Tam jsou už však téměř všichni mrtví a Xor s Floxi se za doprovodu pár přeživších rozhodnou démona najít a zabít. Xor a Floxi při tom vedou zajímavý rozhovor.
- Samantha dodělala přístroj pomocí Zeyi a ten začal ukazovat mezi Wionnu a Cliffa. Zeya je rychle oba zastavila v čase.
Samantha na to nemá a vydá se pomoci Kroffi. Tam vidí jak se na armádu Kroffi hrne armáda démonů a elementálové proti nim nemají žádnou šanci. Kroffi je z toho nešťastná, ale musí rychle ustupovat. Podobné je to na všech bojištích... Xor a Floxi mezi tím uloví démona a zamíří na velitelství za Ulrichem. U Zeyi se náhle objeví Inu a jde jí zabít. Zeya se s ní rozhodne bojovat... Ale její útoky nemají žádný efekt na Inu! ... Inu jí chytne pod krkem a Zeya je poražena. Pak uvolní čas na Cliffovi, který má v sobě démona a na Wionně, která dostává z Inu strach. Samantha vycítí, že čas se u těch dvou rozeběhl a chce získat předmět na rozpoznání démonů. Když se teleportuje do sídla aby předmět získala, Inu jí odrazí a předmět tím zničí, Sam se ale stihla dostat do bezpečí. Pak už Inu neváhá a Zeyu zabijí !! Pak donutí Wionnu říct, kde je Ulrich a spolu s ní se tam přenese. Ulirch na velitelství přesouvá každého elementála,k terého může, aby je zachránil. A když se tu objeví Inu tak přivolá i čtveřici originálních aur. Všichni do jednoho pak začnou s Inu bojovat a Inu je donucená se stáhnout a Wionna je zachráněna.
- Na planetě dreneiů také dojde k útoku na vesnici ve které jsou Tyler a Blade s Alarickem. Blade s Alarickem utečou z cely a pomocí Blade rychle zmizí. Při útoku je ochrání samotný vůdce, který při tom obětuje svůj život. Tylera vyvede pryč z vesnice dreneika, která ho dotáhne až do hlavního města. Gustav se od Samanty dozvídá, co se děje na Zemi (slyší o smrti své sestry Zeyii) a chce to tu rychle skončit. Narazí na Blade s Alarickem a ti chtějí co nejdříve najít Tylera.
- Inu se vrací domu a kouká na ležící Lilly...

------------

- Dostane se zpět všech 5 elementálů uvězněných na jiné planetě ? Jak to vyřeší s Alarickem, který svou lahvičku zničil?
- Co se stalo Caroline a Tylerovi, kteří padli do kolabsu a proč se to nestalo ostatním ?
- Jak silná dokáže být veverka ve které je démon ?
- Jak je to vlastně teď s Lilly ?
- Dokláže Gustav zachránit svou dceru a svou sestru ?
- Zachrání naši hlavní hrdinové Zemi před atentátem démonů, který již započal ?
- Kolik nových vztahů vznikne a kolik starých zanikne ?
- A hlavně kdo všechno umře ??
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama