Červen 2012

E01 - The Stray Bluewing ( Zatoulaný Modrokřídlák )

29. června 2012 v 18:27 Season 3
- Děj se odehrává o celých 17 měsíců později...
- Tyler je již nějakou dobu králem bez Clinta a tedy má celý region na starost sám. Jeho region je zaměřen převážně na rekreaci. Seznamujeme se zde u něj s jeho přítelem, se kterým už chodí 1 rok, s Derisem. Ten se snaží stát druhým králem a vládnout po boku Tylera. Deris trvá na předběžném hlasování, aby zjistil jak je na tom, podle lidu. Z jejich rozhovoru se dovídáme, že Clint je mrtvý a stejně tak i Wylard, kterého Deris zabil... Mluví se zde dále o turnaji kterého se zúčastňují všechny regiony (až na Wionnin), kde vítěz získá za odměnu ostrovy, které zde během přechozích měsíců vzešli na povrch a na kterých se vyskytuje obrovské množství velcie vzáýcných krystalů. Pravidlem turnaje je, aby každý region zastupoval jeden vládce a jeden podřízený. Tyler si sebou chce vzít Derisovu sestru Ullu, se kterou se její bratr z nějakého důvodu moc nemusí.
Nakonec se u Tylera seznamujeme ještě s druhem ptáčka, který je pro tento region typický. A to sice modrokřídlák jménem Toreen. Tento ptáček je moc zvídaví a inteligentní. A Toreen je ze všech nejlešpí. Často si vylétává se svou přítelkyní Glavii, která patří Derisovi, toho ale moc Toreen nemusí.

- Blade a Jimi mají region zaměřený na průmysl. Je to jeden ze tří nejvíc prosperujících regionů spolu s Wionniným a Xorovým. Blade a Jimi mají spolu takový vzath nevztah... :D co dodat. Oba se chtějí zúčastnit turnaje, ale nakonec Jimi přenechá tento post Bladovi. Dá mu zásobu nové krve pro jeho cestu a taky jede balík krve pro Tylera. Blade se dohodne s Jimim, že sebou vezme dceru kováře Marthu . Má být prý velice schopná. Nakonec si sebou připraví i Terolovo kladivo.

- Dylan se probouzí s kocovinou u sebe v naprosto neprosperujícím regionu, kde vše zůstává na bezejmeným. Tento region je zaměřen na těžbu a rekreaci. U něj v pokoji je jeho oddaná služebná, kterou Dylan hrozně rád jmenuje Cecilkou. Dylan je ještě dlouho v lihu... Ostatně jako celou dobu... Navíc se neustále schání po bezejmenným. Ten se s ním nakonec sejde a zavřou se v pokoji, kde je jen slyšet smích. Dylan je každopádně ten, kdo vyrazí na turnaj a sebou si bude chtít vzít právě Cecilku.

- Caroline, která asi jednou za 2 měsíce navštíví Dylana, včetně předchozího dne, je již nějakou dobou profesorkou na vysoké škole. Vládne tedy Chanel. Tento region je zaměřený na textil. Caroline se nepohodla s Chanel, když ta začala Tylera osočovat z vraždy svého bratra. K smrti ho nenávidí... Caroline učí zajímavou třídu, kde se seznamujeme s Juliet, jednou z nejtalentovanějších žaček na této škole. Caroline jí také nabídne, aby šla do turnaje spolu s Chanel a ta přijímá. Ve stejný den je také zvána jejím žákem Manym, na ,, studijní oběd. ,, Chanel sebou bere mimo Juliet nehasnoucí kouli.

- Z páru Samantha a Kroffi toho moc nezbylo... Leda tak spousty hádek a neshod. Díky tomu je tento region na pokraji zhroucení. Region, který se pyšnil nádherou modernizací a kulturou. Kroffi si opravdu přivykla na to vládnout. Ve městě se chová naprosto otřesně vůči ostatním a to hlavně v momentě, kdy po ní chtějí v obchodech, aby platila za svůj nákup. Později se setkává se Samanthou, aby se dohodli kdo půjde do turnaje. Rozhodne se, že se tam vydá Samantha spolu se svým malým žahavcem. Poté po chvilce hádání se ohledně jednoho velice důležitého obchodu, který Kroffi zkazila, odejdou.

- 3 naši neznámí se také připravují. Jde tedy zemní element a syn jednho z lesních. Sebou berou pytel hnoje nebo čeho :D

- Shay a Nail ve svém sportovním regionu jsou neustále spolu šťastní. Shay si potrpí na velkém tréninku a podporuje v tom Naila. Ona je ta, kdo vyrazí na turnaj a sebou si vezme svalnatého Boba a k tomu flétnu, ve které jsou různé druhy jedů. Nailovi je líto, že na turnaj nejde on, ale je rád, že ona je ráda :D .

- U Floxi je to jako vždy zajímavé. Dovídáme se, že Xor jí podvedl s jednou dívkou, kterou původně sebou chtěla Floxi vzít do turnaje. Nakonec tedy nechce. Xor si to u ní snaží vyžehlit a nakonec se mu to také alespoň z části povede. S sebou si bere meč, který jí při válce byl tolik nápomocen a nakonec na Xorův nápad jí doprovází i Xorova veilce dobrá známá, Anna. Anna je dívka z bývalého hlavního města ( čili z regionu Wionny). S Annou jsme se mohli již setkat v minulé serii, když za ní Xor zavítal.

- Wionna, která byla po určité době konečně propuštěna z nemocnice, je ráda, že se konečně dostává k sobě domů. Její region je prosperující podobně jako Xorův a Floxin. A Wionně se v jejím regionu dostává nejlepší péče, jelikož je její kraj farmaceutickým a zemědělským centrem. Wionně se také vrátí její malý kluk Atas, který strávil nějakou dobu u Floxi a Xora.

- Toto byl první díl... Co nás čeká v následujícíh epizodách ?

E22 - See You Later ( Uvidíme se Později )

19. června 2012 v 12:36 Season 2
+ TENHLE SONG SE HODÍ!! :))
TBA


Xor Elldow

18. června 2012 v 20:47 Season 1/3 (regular)

Manželka: Floxi Elldow
Dcery: Marion a Rau Elldow

Shaye Tusk

18. června 2012 v 20:42 Season 1/3 (regular)

Pár let po vztahu s Naillem Paynem se kterým plánovala svatbu, se provdala za Dylana Tuska
S tím však už rodinu zakládat nechtěla

Kroffi Raynherto

18. června 2012 v 20:37 Season 1/3 (regular)

Provdadala se za Samanthu Blackovou
Bezdětná

Jasper "Jimi" Bloody

18. června 2012 v 20:33 Season 1/3 (regular)

Bezdětný a Svobodný

Channelle Areto

18. června 2012 v 20:28 Season 1/3 (dead or gone)

Zemřela ve 3. sérii


Aura Of Lies Music S02 Finall Part: Tracklist

17. června 2012 v 12:23 Next
Cha! :))
Už mám stanovený tracklist :) vím jakej song má kdo :) a vím přesně proč :)
vše samozřejmě směřuje k ději z nejposlednějších dílů :))

Holky písně:
Already Gone * Už Pryč (by. Kelly Clarkson)
Teach me How to be Loved * Nauč mě, jak být milován (by. Rebecca Ferguson)
There you'll be * Budeš Tady (by. Faith Hill)
Girl in the Mirror * Dívka v Zrcadle (by. Cheryl Cole)
E.T. (by. Katy Perry)

Kluci písně:
Warzone * Válečná Zóna (by. The Wanted)
Payphone * Telefoní budka (by. Maroon 5)
Not the End * Tohle není Konec (by. Glee Cast)
Lullaby * Ukolébavka (by. Nickelback)
Never Close Our Eyes * Nikdy Nezavřeme Své Oči (by. Adam Lambert)
Still got Tonight * Noc je pořád ještě Naše (by. Matthew Morrison)

a víte co všechno tohle bude? ... za prvné PSYCHO a za druhé TRVAT! :D:D:D
xoxo ♥

E21 - Victory? ( Vítězství? )

16. června 2012 v 23:02 Season 2
- Tyler a Caroline začínají mít potíže v moment, kdy se jim nepodaří zastavit obnovení nejmocnějšího z démonů. Navíc jsou zcela obklíčeni. Ale naštěstí se zde objeví uUlrich se Xorem a rozkážou jim, aby šli na pomoc Bladovi a že oni dva se postarají o situaci tady.
- Samantha se snaží pomoci Wionně, která je poněkud otřesena, když v tom je Kroffi upozorní na další obrázy, které se zjevili v Gustavových spisech. Na jednom je vidět Floxi jak v jedné místnosti hledá nějakou osobu, která se před ní na planetě démonů schovává. A druhý obrázek patří Wionně jak stojí naproti onomu démonovi. V tu chvíli se zde ukazují i Jimmy, Shay, Nail, Zack a Casidy a rozohodnou se, že vezmou Wionnu do skladiště.
- Samantha neváhá a kontaktuje Floxi, aby našla tu osobu. Kroffi jí mezítím stále kryje.
- Caroline a Tyler se schází s Bladem a společně vyráží ven na bojiště.
- Xor a Ulrich si jsou jistí, že démona zastaví, ale náhle chytnou křeče ,podobně jako se to stalo Inu. Démon je již připraven je zabít, naštěstí se ale už objevuje 4 originálních aur ( 5. uživatel originální aury se schoval) a s nimi i Casidy s Wionnou. Ulrich dostane nápad. Je si vědom, že nyní on i jeho bratr ztrácí schopnosti, protože Gustav umřel. Dále říká, že sice ztratí schopnosti, ale jejich obrovské množství spinů jim zůstává, pouze ho nemže využít. Prý ho tedy předá Wionně, aby vytvořila kopii samotného démona, jako to udělal kdysi Gustav, aby démona porazil. Ulrichovi je při této situaci jasné, že v tomto stavu při předání veškerých spin Wionně zahyne... Je však plně odhodlán to splnit. Poté nakáže ostatním ať mezitím démona zdrží jak jen budou moci. Wionna přikývne se splzama v očích při pomyšlení, že je Gustav mrtvý...
- Vypukne obrovská bitva. Mocný démon, který je neunavný se snaží zastavit Shay, která opakovaně zachraňuje zbytek své skupiny. Ovšem démon nakonec zabijí před očima Naila jeho otce, Zacka. Po chvíli následuje smrt Casidy. JImmy se rozhodne odvést pryč Naila, který je už zcela vyčerpán. Zbývá teda Shay proti nejmocnějšímu z démonů. Ačkoliv se snaží, je vidět že postupně zpomaluje.
- Dylan a Channel bojují proti velikéomu množství démonů západně od sídla. Dylan se dostává do ráže a ukazuje svou obrovskou moc. Channel také odhlauje kus ze své moci, když se promění na sucubu. V dáli pak zahlédnou bratra Channel Clinta, jak nese 2 malé děti a chrání je. Dylan jim pomůže se dostat až k sestře.
- Floxi mezitím na planetě démon nalezne onu osobu, a to dívku, se kterou několikrát mluvila Inu a ta ,do které dali démona. Odhaluje se, že to ona má 6. originální auru a to auru Brány. Díky této auře mohli postaletí démoni procházet mezi rznými planetami. Floxi neváhá a démona spolu s dívkou zabijí. Slyší za sebou stádo démonů a v praví moment začne Bibi ,,usínat,,. Floxi na ní tedy pohlédne a pak vypije lahvičku dříve, než jí démoni chytí.
- Floxi se zjeví u Caroline, Tylera a Blade, kteří mají plné ruce práce. Jsou rádi, že jí vidí naživu.Floi je velice vyčerpaná, ale i tak dodá Shay další sílu, aby ještě nějakou dobu zdržela démona.
- Shay se opravdu vrátí její sila a znovu bojuje s démonem. O chvíli později dodává Ulrich své poslední spiny Wionně. Poté se na ní usměje a řekne jí, že ona má ve svém tělě jednoho ze dvou zbývajícíh člen rodiny Eldow a ať ho chrání. Poté koukne na svého bratra, usměje se na něj a řekne mu, ať už tolik nečte. Nakonec Ulrich umírá.
- Wionna se postaví dopředu a a Shay zacouvá. Před Wionnou se objevuje démon, kterého vytvořila. Je odhodlána démona porazit, už jen kvůli Gustavovi, kvůli jejím předkům a hlavně kvůli celému světu. Vypukne tedy další bitva!
- Dylan ucítí kontakt s drenei a neváhá a volá jim aby se zkusili přemístit. Dylan poté stáhne svůj sníh a vidí obrovskou armádu démonů. Náhle se před nimi a stejně tak před skupinkou Tylera, Floxi, Carolie a Blade zjevují armády dreneiů ! Nadešel čas na skutečnou válku. Armády dreneiů a démon se konečně střetli a bojiště se začíná zalívat krví a obětmi. Naše malá skupina elementálů je zachráněna! Mezi démony je zabit i Cliff, který se snažil útočit...
- Wionna po dlouhé bitvě poráží démona a ten se chce přemístit. Je však hodně překvapený, když zjistí, že to není již možné a a už an něj letí útok, který mu utne hlavu.!! Poté i tam vběhnou dreneiové a Xor jim říká, aby vzali jeho hlavu na svou planetu a tělo zůstane zde. Takhle se tedy nikdy nespojí. Celá skupina tvořící Tyler, Dylan, Caroline, Blade, Nail, Samantha, Wionna, Floxi, Shay, Jimmi, Xor, Kroffi, Channel, Bezejmenný a Clint se scházejí u sídla a sledují jak dreneiové poráží první z několika oblastí démony...
- Floxi pak mluví s Wionnou a dává jí dopis, který pro ní Gustav napsal. Wionna se se slzama v očích usměje a říká, že je ráda, že FLoxi přežila.
Pak jde Floxi za Bezejmenným a říká mu, že mu vezme jeho auru, jelikož chce ponechat mezi elementály jen pár zbývajících a že mu jí nahradí za jinou. Bezejmennému to vůbec nevadí, prý aspoň nebude středem zájmu.
- Tyler a Jimmi se také schází a vedou spolu rozhovor o tom, že Tyler toho ještě hodě zažije a ukazují se tam i jisté narážky vůči jejich vztahu.
- Asi o týden později navštěvuje Floxi s Xorem Wionnu v nemocnici. Prý už vypsala aury které zůstanou a to aury : Vody, ohně, země, vzuchu, lesa, zimi, kovu, deště, elektřiny, písku a psychiky. Navíc zůstane 5 originálních aur- kopie, krve, molekurání, věčnosti a emoční. Wionna se vším souhlasí. Nakonec ještě Floxi chce rozdělit území celého světa na 9 oddílů to se ale dohodnou až pak se všemi.
- O nějakou dobu později se schází opět tato veliká skupina a s nimi ještě 3 další přeživší zástupci summitu s různými aurami. Vznikne tedy 9 území, která budou tito lidi zastupovat.
- Území jedna si vezme Wionna.
- Území dva si bere Samantha s Kroffi.
- Území tři připadne Shay a Nailovi.
- Území čtyři poté 3 zbývajícím.
- Území pět získá Xor s Floxi.
- S dalšími 8 lidmi však dochází k problému. Blade očekával, že pjde s Tylerem, ale Tyler se rychle sebere a odejde pryč. Caroline jde hned za ním... Tyler se svěřuje, že Blade má rád, ale že ho nemiluje a že s ním nechce být... Bere ho spíše jako nejlepšího kamaráda. Caroline mu říká, A´t jde tedy s ní, ale on odpovídá, že ona by šla stejně nejraději s Dylanem. Carolinas Dylanem chce jít, ale zároveň neví jestli by to bylo dobře. Dylan se nedévno rozešel s Floxi a tak neví, jestli by to teď snesla. Tyler se tedy nakonec rozhodne jít za Bladem a sděluje mu své pocity. Prý to má brát spíše jako pauzu. Blade je z toho velice smutný, ale říká že to chápe...
- Nakonec mezi zbývající osmičkou dojde k rozlosování.
- Území šest získává Dylan s Bezejmenným.
- Území sedm má Caroline s Channel.
- Území osm dostává Blade s Jimmim.
- Nakonec území devět je pro Tylera a Clinta.