E01 - The Stray Bluewing ( Zatoulaný Modrokřídlák )

29. června 2012 v 18:27 |  Season 3
- Děj se odehrává o celých 17 měsíců později...
- Tyler je již nějakou dobu králem bez Clinta a tedy má celý region na starost sám. Jeho region je zaměřen převážně na rekreaci. Seznamujeme se zde u něj s jeho přítelem, se kterým už chodí 1 rok, s Derisem. Ten se snaží stát druhým králem a vládnout po boku Tylera. Deris trvá na předběžném hlasování, aby zjistil jak je na tom, podle lidu. Z jejich rozhovoru se dovídáme, že Clint je mrtvý a stejně tak i Wylard, kterého Deris zabil... Mluví se zde dále o turnaji kterého se zúčastňují všechny regiony (až na Wionnin), kde vítěz získá za odměnu ostrovy, které zde během přechozích měsíců vzešli na povrch a na kterých se vyskytuje obrovské množství velcie vzáýcných krystalů. Pravidlem turnaje je, aby každý region zastupoval jeden vládce a jeden podřízený. Tyler si sebou chce vzít Derisovu sestru Ullu, se kterou se její bratr z nějakého důvodu moc nemusí.
Nakonec se u Tylera seznamujeme ještě s druhem ptáčka, který je pro tento region typický. A to sice modrokřídlák jménem Toreen. Tento ptáček je moc zvídaví a inteligentní. A Toreen je ze všech nejlešpí. Často si vylétává se svou přítelkyní Glavii, která patří Derisovi, toho ale moc Toreen nemusí.

- Blade a Jimi mají region zaměřený na průmysl. Je to jeden ze tří nejvíc prosperujících regionů spolu s Wionniným a Xorovým. Blade a Jimi mají spolu takový vzath nevztah... :D co dodat. Oba se chtějí zúčastnit turnaje, ale nakonec Jimi přenechá tento post Bladovi. Dá mu zásobu nové krve pro jeho cestu a taky jede balík krve pro Tylera. Blade se dohodne s Jimim, že sebou vezme dceru kováře Marthu . Má být prý velice schopná. Nakonec si sebou připraví i Terolovo kladivo.

- Dylan se probouzí s kocovinou u sebe v naprosto neprosperujícím regionu, kde vše zůstává na bezejmeným. Tento region je zaměřen na těžbu a rekreaci. U něj v pokoji je jeho oddaná služebná, kterou Dylan hrozně rád jmenuje Cecilkou. Dylan je ještě dlouho v lihu... Ostatně jako celou dobu... Navíc se neustále schání po bezejmenným. Ten se s ním nakonec sejde a zavřou se v pokoji, kde je jen slyšet smích. Dylan je každopádně ten, kdo vyrazí na turnaj a sebou si bude chtít vzít právě Cecilku.

- Caroline, která asi jednou za 2 měsíce navštíví Dylana, včetně předchozího dne, je již nějakou dobou profesorkou na vysoké škole. Vládne tedy Chanel. Tento region je zaměřený na textil. Caroline se nepohodla s Chanel, když ta začala Tylera osočovat z vraždy svého bratra. K smrti ho nenávidí... Caroline učí zajímavou třídu, kde se seznamujeme s Juliet, jednou z nejtalentovanějších žaček na této škole. Caroline jí také nabídne, aby šla do turnaje spolu s Chanel a ta přijímá. Ve stejný den je také zvána jejím žákem Manym, na ,, studijní oběd. ,, Chanel sebou bere mimo Juliet nehasnoucí kouli.

- Z páru Samantha a Kroffi toho moc nezbylo... Leda tak spousty hádek a neshod. Díky tomu je tento region na pokraji zhroucení. Region, který se pyšnil nádherou modernizací a kulturou. Kroffi si opravdu přivykla na to vládnout. Ve městě se chová naprosto otřesně vůči ostatním a to hlavně v momentě, kdy po ní chtějí v obchodech, aby platila za svůj nákup. Později se setkává se Samanthou, aby se dohodli kdo půjde do turnaje. Rozhodne se, že se tam vydá Samantha spolu se svým malým žahavcem. Poté po chvilce hádání se ohledně jednoho velice důležitého obchodu, který Kroffi zkazila, odejdou.

- 3 naši neznámí se také připravují. Jde tedy zemní element a syn jednho z lesních. Sebou berou pytel hnoje nebo čeho :D

- Shay a Nail ve svém sportovním regionu jsou neustále spolu šťastní. Shay si potrpí na velkém tréninku a podporuje v tom Naila. Ona je ta, kdo vyrazí na turnaj a sebou si vezme svalnatého Boba a k tomu flétnu, ve které jsou různé druhy jedů. Nailovi je líto, že na turnaj nejde on, ale je rád, že ona je ráda :D .

- U Floxi je to jako vždy zajímavé. Dovídáme se, že Xor jí podvedl s jednou dívkou, kterou původně sebou chtěla Floxi vzít do turnaje. Nakonec tedy nechce. Xor si to u ní snaží vyžehlit a nakonec se mu to také alespoň z části povede. S sebou si bere meč, který jí při válce byl tolik nápomocen a nakonec na Xorův nápad jí doprovází i Xorova veilce dobrá známá, Anna. Anna je dívka z bývalého hlavního města ( čili z regionu Wionny). S Annou jsme se mohli již setkat v minulé serii, když za ní Xor zavítal.

- Wionna, která byla po určité době konečně propuštěna z nemocnice, je ráda, že se konečně dostává k sobě domů. Její region je prosperující podobně jako Xorův a Floxin. A Wionně se v jejím regionu dostává nejlepší péče, jelikož je její kraj farmaceutickým a zemědělským centrem. Wionně se také vrátí její malý kluk Atas, který strávil nějakou dobu u Floxi a Xora.

- Toto byl první díl... Co nás čeká v následujícíh epizodách ?
 


Komentáře

1 :O :O | 29. června 2012 v 19:11 | Reagovat

Modrokřídláci <333333

2 Lord Penis Lord Penis | 29. června 2012 v 19:59 | Reagovat

miluju je  ♥

3 :O :O | 3. července 2012 v 16:37 | Reagovat

Já miluji jejich nové příběhy. :) A těším se na jejich účast v aréně. Doufám, že když wionna nebude v aréně, že tam stejně nějak bude, byla by škoda, kdyby ne. :) Cecilka! <3 Já fakt věřim tomu, že ona se dostane mega daleko a ještě se o ní spoustu dozvíme!! :D :)) Bože a ti modrokřídláci?? Potřebuju si je dát na plochu, chci fotografie Toreena!! :D Je nejlepší!!!! :D

4 empty--island empty--island | Web | 3. července 2012 v 16:45 | Reagovat

Hm, taky doufám, že dakfejs ppomine. :)

5 auraoflies auraoflies | 4. července 2012 v 11:46 | Reagovat

:D :D Cecilka a Toreen jsou nejlepší :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama