E16 - Girls with Two Hearts ( Dívky se Dvěma Srdci )

3. června 2012 v 13:33 |  Season 2
- název dílu, připomíná padlou Lilly a symbolizuje i srdce Bibi, zároveň by mohl i trochu odrážek Floxinu zmatenost ve svých citech k Dylanovi...

- Gustav se vydal na planetu démonů zachránit Lilly a Bibi, ale i přes jeho duší moc ho Inu našla, jelikož té aury na planetě démonů fungují. Vezme mu lahvičku a tu následně zničí.
- Mezitím na Zemi vypuklo peklo. Ulrich se snaží shromažďovat zraněné a je nucen teleportovávat celou skupinu odboje i přesto, že ho to značně vyčerpává.
- Floxi je nešťastná z toho, že nemá žádnou úlohu a přemlouvá Samanthu, aby jí vytvořila lahvičky na přesun.
- Inu dá Gustavovi dvě různé nabídky. První z nich je výměna čtyřky originálních aur za dopravení Lilly na zem a zbavení jí kletby, čímž by se probrali i Tyler s Caroline. Druhá z nabídek je výměna Bibi za hlavu démona.
- Gustav informuje Samanthu o tom, že všichni na Zemi ztratí své schopnosti, jelikož má Bibi srdce přírody. To znamená, že dkyž je mimo Zem, tak se příroda nemá jak bránit... Ale i tak hlavu démona nechtějí vyměnit za Bibi, protože Gustav ví, že je Bibi v pohodě, dokud žije alespoň jeden elementál. Navíc si jsou Samantha i Gustav vědomi, že se Gustav na planetě démonů zasekl. Gustav také zakazuje Floxi, aby kamkoliv chodila a naopak řekne, aby vyrazil Dylan pomoci Carol a Tylerovi.
- Ve chvíli, kdy se Gustav rozhodne odmítnout nabídku, probodává Inu Lilly a Lilly umírá...
- U Inu se objevuje ještě jedna lidská osoba, která má zInu evidentně strach, ale musí ji poslouchat...
- Ulrich a Xor mají divné pocity v tento moment a Wionna má o to větší strach o Gustava.
- Xor se pak vydává do hlavního města planety Země a tam se baví s jeho bývalou kamarádkou a poukazuje na to, že jí nevěří.
- K hlavnímu odboji se připojuje poslední zástupkyně ohnivé aury a zároveň její vůdkyně Channel.
- Nail chce zjistit od Shay pravý důvod, proč se vrátila a ona mu sděluje, že v případě že bude mít v sobě démona ona, chce, aby jí zabil právě Nail. Shay se také svěřuje, že by chtěla vztah obnovit a že věří, že to přežijí.
- Všichni se dozvídají, že Dylan je světec.
- Dylan nakonec opouští planetu Zemi.
 


Komentáře

1 Lord Penis Lord Penis | 8. června 2012 v 18:51 | Reagovat

naaaaaaaaaaaaaaaah

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama