E17 - Weapons ( Zbraně )

3. června 2012 v 19:30 |  Season 2
- Je jasné o čem název vypovídá, zároveň připomíná, co museli všichni zaplatit za dokonalé zbraně pro boj s démony... Možná i zbytečné roky slepou láskou?...


- Dylan se dostává rychle ke dreneiům, jelikož ho tam hned navedl jejich vůdce.
- Dylan pak vede rozhovor s Bladem o tom, co se děje a o vztazích... Zkrátka kupodivu upřímný rozhovor mezi nimi.
- Tyler a Caroline, kteří jsou chyceni v iluzi svého starého života, ke kterému nikdy nedošlo, jsou po poražení Tria pozvaní do sídla Gustava. Sídlo je jim ovšem dost povědomé. Gustav a Lilly vzbudí podobné myšlenky. Po krátké návštěvě jim do snu začne vbíhat hlas Dylana a ten se je snaží navéct k tomu, aby si na něj vzpoměli a připoměli si co k němu teď cítí nebo necítí. Komlikace nastávají ovšem ve chvíli, když kdokoliv, kdo se jim snaží pomoci umírá, stejně jako například čarodějka Felissa. Ke konci se tam objeví i samotná Inu, která se je snaž zabít. Tyler si naštěstí konečně uvědomí, kdo je Dylan a že ho už nemiluje. Caroline je naneštěstí dále uvízlá a probouzí se teprve v moment, kdy přizná Dylanovi, že ho stále miluje.
- Bladovi a Alarickovi se vrátí schopnosti ve chvíli, kdy se zde Dylan objeví. Dylan sám nepocítil zmizení aury narozdíl od ostatních ani na Zemi.
- Blade tedy hned běží pomoci zbrojit dreneie
- Inu se rozhoduje, zda má zabít Gustava hned, ale Gustav jí řekne, že má pojistku v podobě toho, že v moment kdy ho zabije, ztratí zbylý sourozenci, včetně Inu své elementské schopnosti. Inu se tedy rozhodne ho prozatím pouze uspat v boxu, ve kterém dříve spali jeho příbuzní uvězněni Wionnou.
- Nailovi volá Snake a sděluje mu, že dělal vše co mohl, ale že jich je zde až příliš. Po krátkém loučení se Snake vrhá proti démonům a bojuje až do chvíle, kdy zemře.
- Paní Saltmanová se urkyje ve sklepě s její sousedkou. Nad nimi se prochází démoni a pan Saltman je pozabijí dřív, než se k nim dostanou. Ovšem ženy panu Saltmanovi pro jistotu neotevřeli.
- Floxi a Xor se vydají pomocí přenosného artefaktu do sídla, kam podle informací od Snake směřují démoni. A evidentě vědí proč, jelikož se tam skrývá hlava vládce démonů. Přes souboj se 2 démony se tam nakonec dostanou dřív než démoni a přenesou se i s hlavou do hlavního velitelství. Ve skladišti pak hlavu ukryjí pod neviditený plášť.
- Je zde vidět, že FLoxi a Xorovi se jako týmu vede velice dobře.
- Xor a Floxi pátrají po 5. auře až vytříbí pouze 4 osoby, které by to mohli být. Vezmou tedy soukromí tryskáč a vyletí.
-Tyler a Caroline jsou Dylanovi vděční a Tyler hned běží do zbrojnice za Bladem. Blade je z jeho probuzení opravdu šťastný, ale najednou se zde objevuje Inu a chce je zničit. Přesto se tak tak podaří Bladovi a Tylerovi zmizet pomocí lahviček.
- K podobnému incidentu dojde nahoře u Dylana, Caroline a Alaricka s Vládcem dreneiů. Vládce si vede opravdu statečně proti Inu, ovšem Caroline a Dylan jsou donuceni odstoupita a rychle se dostat na Zemi...
 


Komentáře

1 Lord Penis Lord Penis | 8. června 2012 v 18:51 | Reagovat

xDD

2 Lord Penis Lord Penis | 8. června 2012 v 18:51 | Reagovat

Floxi + Xor♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama