E18 - Loser till the End ( Lůzr až do Konce )

8. června 2012 v 10:49 |  Season 2
- Blade a Tyler mají problémy dostat se až do hlavního ústředí, nakonec to však zvládnou. Tam už před nimi dorazili i Caroline s Dylanem, kteří spolu vedli při cestě poněkud napjatý rozhovor.
- Floxi a Xor v triskáči oblétají věznice až konečně najdou osobu, která má unikátní auru a to auru zachování, pomocí které dokáže rozdělit auru mezi více lidí. Tato osoba s černým kloboukem a zahalenou tváří se zdá být velice svérázná a všem říká, že ho musí chránit pokud má pomoci. Navíc mu je zcela jedno, jak se mu bude říkat. V sídle pak začne kopírovat aury Shay a Jimmiho.
- Jimmi se ovšem naštve, když se dozví, že Nail svou auru nemnoží. Tyler a Nail se mu snaží vysvětlit, že když rozdělí auru věčnosti, tak nemusí fungovat, Jimmi však naštvaně odchází.
- Tyler za Jimmim pak ještě jde a nakonec se Jimmi omlouvá zato, že vybouchl. Prý je toho už moc když pomyslí na Gustava a na všechno, co démoni udělali.
- Floxi a Blade se také spolu sejdou. Floxi se chystá na planetu Dreneiů, ale nejdříve s Bladem mluví o tom, že si není jistá, zda milovala Dylana ze své vlastní vůle nebo protože je světec. Blade jí chápe, ale také jí říká, že se musí rozhodnout. Blade je toho názoru, že Dylan nakonec skončí sám, ovšem to se ještě uvidí. Floxi poté odchází.
- Ulrich, Wionna a Channel vyrazí do dalšího ze svých sídel, kde najdou Gustavovi spisy, kde se objevují stále nové a nové informace o každém z osmičky, včetně světci.
- Vládce dreneiů pošle 3 dreneie na Zemi, aby zjistili, zda přesun je fukční. Dorazí na Zemi ale mrtvý a tak Dylan nemá pro Vládce dobré zprávy.
- Inu mluví opět se záhadnou holkou... Inu do ní chce vsadit démona, a holka nemá proti ní žádnou šanci...
- Floxi se dostala až k Alarickovi prakticky bez problémů... Tihle dva pak spolu dlouho mluví až se Floxi rozhodne, že bude lepší, když zde Alarick zůstane... Poslední lahvičku chce prý nechat Gustavovi, protože se za ním chce Floxi vydat.
- Alarick to chápe a Floxi, po jejich rozloučení zmizí. Vládce dreneiů najednou padá k Zemi a na následky boje s Inu umírá na otravu a Alarick následně zmizí!
- Alarick se objeví na Zemi a řekne Tylerovi, že se přesouvali s Floxi a že se jí něco určitě stalo. Chce rychle mluvit s Dylanem a když tam Dylan přijde tak se připravuje na to že ho probodne. Ovšem přiběhnou další lidi, kteří ukážou Tylerovi a Dylanovi spis o tom, jak Floxi jde na planetu démonů a Alaricka nechává u dreneiů. Alarick posedlý démonem se snaží zaútočit na Dylana, ale zraní Tylera. Pak se poměrně houževnatě brání Jimmimu a Shay, ale nakonec ho Shay přelstí a zabijí probodnutím hrdla. Pak křikne na ostatní, že to samí udělá komukoliv tady, kdo v sobě bude mít démona.
- Všichni jsou z toho otřesení... Ale Dylan má strach o Floxi a snaží se s ní spojít, bohužel to ale není možné.
- Nakonci této epizody vchází Floxi do sídla démlnů, kde už na ní čeká Inu.
 


Komentáře

1 :O :O | 8. června 2012 v 10:51 | Reagovat

R.I.P. :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama