E19 - Face of The Saint ( Tvář Světce )

9. června 2012 v 12:15 |  Season 2
- Tato epizoda začíná v momentu, kdy Floxi stojí naproti Inu. Inu se jí vysmívá a je šťastná, protože jí konečně bude moci zabít. Inu je stále více a více zaslepená svou mocí a díky tomu se stává arogantní víc, než kdy dřív. Ale chce nejprve vědět, proč Floxi přišla, když věděla o této pasti.
- V této epizodě se prolíná flashback o Floxi, Lilly a Gustava a současná situace v Hlavním sídle.
- V první části flashbacku se Floxi s matkou musí opět stěhovat pryč. Floxi je z toho nešťastná, ale ani její nesouhlas a neustálé kladení otázek jí nijak nepomáhá. Cynthia jí jen řekne, že 1. třída, do které chodila a která jí byla nejblíž, je ve velikém nebezpečí a stejně tak i Floxi.
- Další část flasbacku ukazuje situaci, kdy se Floxi nastěhovává do Gustavova sídla za doprovodu Lilly. Lilly jí zadává typické úkoly pro služebnou a zakazuje jí vstup do určitých oblastí sídla. Prý se také brzy seznámí se svou kolegyní Wionnou. Floxi se Lilly svěřuje o jejím neustálém stěhování za svého mládí.
- O nějakou dobu později mluví Wionna s Floxi o Gustavovi a o tom co k němu Wionna možná cítí a o tom, že má obavy, jelikož si myslí, že Gustav jde spíše po Floxi. S tím Floxi nesouhlasí a uklidňuje jí. Poté co Wionna odejde, přijde za Floxi Gustav a ten po ní chce, aby se naučila jeden moc důležitý kód, o kterém nemá nikomu říkat a že si jí bude každý den chodit kontrolovat.
- Již blízkou dobu před summitem hovoří Gustav s Lilly a dozvídáme se, že zde Floxi není vůbec náhodou. Mluví o kódu, který se Floxi učí, ale co kód obsahuje si Gustav nechává pro sebe. Vědí, že mezi nimi ( v jejich původní rodině ) bude nějaký zrádce a mluví spolu o tom, kdo by to mohl být.
Také Lilly sděluje, že spisy, jeho staleté dílo, je konečně dokončeno a už je v průběhu. Jak Gustav tak Lilly vědí, že brzy zemřou... Ovšem ani jeden z nich toho nelituje. Lilly si myslí, že po tom všem co udělala si smrt zaslouží a že aspoň ke konci udělá něco opravdu správně a umře tak, aby na sebe byla hrdá. Gustav cítí lítost vůči Floxi, která neví, že jí sem vzali spíše jako zbraň, jako vojáka, kterého připravují na veliký čin. Lilly mu ale říká, že se za to nemá proč obviňovat, že je to nezbytné. Gustav se pak na chvíli zapřemýšlí nad tím, jestli si ještě před tím vším Wionnu vezme a jestli jí řekne, o jeho brzké smrti.
- Poté zmíní, že se za Floxi jakožto za Světcem objeví jeho bývalá manželka Leonora, která tam má zahrát velikou roli...
- Nakonec ještě Gustav předá Lilly obrázek, který má jednou Lilly zanechat pro Floxi. Je tam vyzobrazena rakev, vedle ní Floxi a naproti ní nějaká osoba....

- V sídle se Dylan snaží neustále kontaktovat Floxi, ale zdá se to být marné.. Samantha a Wionna tam jsou s ním a doufají že se Floxi vrátí a vezme sebou i Gustava. Náhle Samantha uslyší rozkaz ,, zabij je,, a následně se to stane i Wionně. Dylan je pohotově zamrazí a běží pro Shay, která by mohla pomoci.
- Podobné je to i u Tylera s bladem, kteří uslyší stejný hlas, ale Tyler se tomu obrání. Blade však ne a vrhne se na Tylera a ve chvíli kdy Blade zbrzdí, ačkoliv je vidět že to dlouho nevydrží, ho Tyler rychle omráčí a běží najít pomoc.
- Jimmi, Nail a Zack se také všichni vrhnou jeden na druhého, ale proti JImmiho sevření nemají šanci. Začne je rdousit a Zackovi už nezbývá moc času. Jimmi se vzpamatuje a pustí je, ale je jasné že si za chvíli opět půjdou po krku.
- Dylan sežene Shay, ale pak tam přiběhne Tyler a rychle nařídí Dylanovi a Shay pomocí svého ovlivňování, aby usnuli.
- Jedový elementál má za rozkaz otevřít dveře a když je otevře, vběhne do sídla několik démonů. Jedový se vzepře a zařve na poplach!!!! V tuto chvíli k němu už přiskočí démon a jedním úderem do hlavy jedového elementála zabijí..! Ten umírá s úsměvem na tváři a s poslední myšlenkou na svou sestru Shay.
- Tyler, který poplach uslyšel běží rychle ke skladišti, tam už na něj ale čeká Caroline, která ho odmrští pryč... Tyler jí však nakonec přesvědčí, že už si jejich temnou stránkou prošli a tak se z toho Caroline vymaní. Pokračují rychle do skladiště kde na Tylera vyletí dva démoni. Caroline se ovšem za jedním objeví a probodne ho. Druhého pak Tyler a rychle běží dál. Tyler slyší hlas démona a najde konečně hlavu. Ovšem tělo bez hlavy je již za ním a vypukává bitva mezi Tylerem a Caroline proti několika démonům a tělem nejmocnějšího z démonů... Venku Se shromaždila veliká skupina démonů která na povel vyletí směrem do sídla.

- Saltmanová a její sousedka vylézají ze sklepení a nakonec i je démoni dostali...

- Inu se rozhodne to skoncovat a chce jí vzít lahvičky. Láhvičky se však rychle objeví opět u Floxi. Inu nechápe a začne útočit. Floxi však však mizí a znovu se zjevuje a Inu jí nemůže zasáhnout. Vznikne z toho impozantní bitva a Inu si uvědomí, že Floxi je ve skutečnosti pravý Světec. Vychází tedy znatelně najevo, že veškeré kódy které se kdy Floxi učila na sídle k přístupu do Gustavových složek, byla jen velmi mocná kouzla ... Dalším kouzlem které Floxi vyřkla bylo kouzlo, aby se přes její tělo, tedy tělo věštce dokázala převtělit již tisíce let mrtvá Leonora! Gustavova první manželka ... Leonoře se podaří v těle Floxi přivolat svojí dceru Bibi a osvobodit okamžitě Gustava ... V tuto chvíly chce Leonora vědět jen jedno, proč jí Inu zabila a proč je Inu taková jaká je.. ?!
Inu hovoří nejprve o tom, že nesnáší svou rodinu a její povrchnost ... Dále také hovoří o nadřezené rase démonů, která je mocnější než lidi/elementálové i cokoliv jiného ve Vesmíru! .... V tuto chvíli stojí na jedné straně Inu ... sama .. a proti ní Leonora zrks Floxi, a ještě její dcera BIbi a Gustav :)
Další kouzlo pronese Leonora přes tělo svého Světce, a svají na Inu kletbu za celou planetu a za vraždy, které se díky Inu stali na plenetě ....... pak se rozloučí duch Leonori s Gustavem a svou malou dcerkou .. a zmizí ..
Inu stojí zcela nehybně na místě a na Gustavově tváře je vidět i slza i radost, že jde vše podle plánu! ...
Teď si odvede Floxi a říká jí, že on i jeho dcera Bibi budou muset zemřít ... ale Floxi musí svůj osudový úkol dokonat ... Zároveň jí říká, že jemu osobně je líto Floxi, která má žít svůj jeden jediný život a přitom je na jejích ramenou osud zachování planety .. Floxi přikývne, jakože je se svým osudem smířená ...
Pak Gustav začne vyprávět Bibi pohádku ... Díky ní ji přesvědčí, aby Bibi vyslovila větu, že by si moc přála aby dobro vyhrálo nad zlem a aby ti dobří, jenž ztratili schopnosti, je opět získali! .... Což se na plenetě Zemi v tu chvíly také začne dít ! :)
Pak Bibi předá celé své schopnosti, které získala po matce, do těla Floxi! ... Dokáže je předat pouze do těla někoho koho se nebojí ... S Floxi se měli rády od začátku, když jí Floxi přinesla tajně do pokoje bombóny :)
Gustav svůj čin dokonal... a Inu se začíná ze kletby vzpamatovávat... Gustav řekl, že až zemře, tak že všichni jeho sourozenci, ztartí své veškeré schopnosti, které kdy měli ... Pro Xora a Ulricha to nebude tak rapidní jako pro Inu, protože Xorovi a Ulrichovi se schopnosti teprve navrací díky přání Bibi! ... ale Inu je nikdy neztratila, takže ztráta pro její tělo bude rapidní a démoní část kterou Inu má, neovlivní trans ve kterém se Inu octne! ... Floxi rozumí, je jí všechno až moc dobře jasné .... nedokáže se soustředit na nic jiného než na svůj cíl... občas jí proběhne v hlavě myšlenka na matku .. Bere do ruky meč! ...
Na planetě Zemi .. dál pokračuje obrovská válka ... Za planetu! :))...


 


Komentáře

1 Lord Penis Lord Penis | 9. června 2012 v 12:17 | Reagovat

díl jenž zničil Janův plán :D a to jsem se ještě snažil být kolegiální a neničit žádný plán o kterým vím :D ale holt když o všech tvých nevim, tak je to těžký! :D:D:D  a až umře Inu, tak víte co NEnapíšu? .. RIP :X :D:D

2 :O :O | 9. června 2012 v 12:30 | Reagovat

Ja ten díl zbožňuju a je mi jedno, že zničil 100 janovo plánů (promiiiiin :)) :D) Ale bavil mě jako jeden z nejvíc a strašně se mi tam líbí ta myšlenka s tou Floxi .. :))) Neskutečně to k ní sedí.. Je mi líto Bibi a Gustava, ale chápu, no.. :) A ano INU klidně umřít může, taky bez RIPu :DD  .. Krásný díl !! <3

3 auraoflies auraoflies | 9. června 2012 v 12:41 | Reagovat

:D:D:D:D No ten kdo by napsal R.I.P. tak by byl stejný Hitler jako ona !! :D A jinak je vše neskutečně smutné (až na tu její smrt) ... A Gustavova smrt mě asi bude mrzet nejvíc za všechny postavy za 2. serii

4 Kaylee Kaylee | Web | 9. června 2012 v 13:18 | Reagovat

Děkuju moc za pochvalu nápadu! :D :) Jé, to se někdo má, taky bych už brala prázdniny. :D
Jejda, no opravdu netuším, o co jde, ale alespoň jsem přispěla svou návštěvou, no. :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama