E20 - Eldow Family ( Rodina Eldow )

15. června 2012 v 21:33 |  Season 2
- Tato epizoda nás provádí životem rodiny Eldow od počátku až po jejich součastnost.
- Nejprve se nacházíme v době, než se z nich stali elementálové. Rodina Eldow ztratila své rodiče a živí se v zemědělství na jejich vlastním malém statku. Zeya, která měla od počátku vlohy pro vynalézání sestavuje její univerzámní sklizovač bobulí, Xor je již od počátku studující typ, který neustále něco čte, Ulrich si jako vždy užívá s ženami, Inu je jako obvykle nepřátelská a Lilly na ně nemá. Gustav již delší dobu chodí se svou budoucí ženou Leonorou a konečně jí seznamuje se svými sourozenci.. Ten stejný den se Leonora schází se svou sestrou Xerinténou, předkyní Wionny a společně se shodují na tom, že už musí pokročit a Leonora musí dodat Gustavovi a ostatním svou moc. Když má později Gustav sraz s Leonorou nalezne jí vyděšenou a ta mu řekne, že za to mžou Temní muži ( démoni) ... Poté mu řekne že se příroda musí bránit a že jim dá schopnost vládnout aurám. Také mu dá onu pojistku, při které ostatní ztratí svou moc, jakmile Gustav umře. Gustav vše pochopí poměrně rychle. Leonora také dodá, že budou muset mít teď spolu dítě.
- O 8 dní později zatím co je Gustav se svými sourozenci, je Leonora napadena a když se o tom Gustav doví, neváhá a běží za ní... Ona již však umírá a dochází tedy k jejich poslednímu rozhovoru... Gustava to velice raní.
- Další děj se odehrává o 207 let později. TOto období je pro celou rodinu poměrně nešťastné. Gustav již 207 let truchlí pro svou mrtvou ženu a propadá alkoholismu. Alkohol ovšem zasahuje i Lilly a v neposlední řadě také Ulricha. Inu se uzavřela kdesi na svých ostrovech a s nikým nekomunikuje. Zeya se s tím rozhodne něco udělat, jelikož si je vědoma, že Gustav je ze všech 6 nejlepší vůdce. Vezme tedy jak Gustava tak Lilly k sobě domu a Gustavovi promluví do duše. Gustav se tedy konečně postaví na vlastní nohy, ale válce mezi elementály již nezabrání.
- Poté se dostáváme do doby, kdy začíná 3. summit, který probíhá po válce mezi elementály. Gustav tam má jako již tradičně proslov, ve kterém vše schrnuje. Poté dojde i na tiskovku.
- O staletí později se již dostáváme do doby, kdy se Lilly připravuje omladit Caroline a Tylera, coby zástupce přírodní osmičky a následníky Tria sv. Vincenta. Zeya je poněkud zmatená, proč má být Lilly ta, která půjde do té třídy. Nakonec se to však vyřeší. Lilly pak vyrazí k Tylerovi do bytu jakožto realitní obchodnice. Tyler je z ní celý zblblý a ve chvíli kdy se Lilly konečně dočká příchodu Caroline je po pár slovech omládne a následně zavolá Cynthii.
- Další záběr je na Zeyu a Xora, jak jsou 2 roky před součastností chyceni do Wionniny pasti a nad truchlícím Gustavem, Ulrichem a Lilly. Jediná Inu z toho není nijak zvláště zasažena.

- Mezitím však v součastnosti probíhá válka. Xor a Ulrich bojující ruku v ruce proti démonům si navzájem kryjí záda a i při takové situaci si dokáží véct poměrně zábavný rozohvor. Ulrich pak ucítí něco divného z budovy a rozhodnou se odejít z bojiště dovnitř.
- Gustav a Floxi na sebe zamyšleně hledí a Gustav podává Floxi papír, která má předat Wionně. Pak jí řekne ještě pár slov a pohlédne na Bibi. Tý řekne, aby vypila láhvičku, po které za hodinu ,,usne,,. Pak jí obejme a se slzama v očích se sám napije jiné láhvičky. Tento nápoj však působí mnohem rychleji a Gustav padá k zemi mrtví... Floxi se teď nesmí zastavit a ve chvíli, kdy uvidí, že Inu začala sténat bolestí jí probodne! Inu je opravdu konečně mrtvá ! :)
- Samantha, Wionna a Kroffi se snaží bránit co jen můžou, je to ale velice těžké. Wionna náhle zakřičí bolestí a ukazuje se, že je těhotná!
 


Komentáře

1 auraoflies auraoflies | 15. června 2012 v 21:37 | Reagovat

NHH! To je povedená rodina.. Fakt jí mám rád :) Aspoň ve většině případech :D .. Ale kolik z ní zbylo... nebo ještě zbyde no...:(

2 Lord Penis Lord Penis | 15. června 2012 v 21:40 | Reagovat

skoro nic! .. ale o to vůbec  teď nejde :)) ti co z týhle rodiny zatím umřeli ŽILI naplno už dlouho :-)

3 auraoflies auraoflies | 15. června 2012 v 21:44 | Reagovat

Jn to zase je pravda :D

4 :O :O | 15. června 2012 v 21:47 | Reagovat

ja ten obrazek zboznuji chci ho mit na plose! Jsem zvedava jak to s nima dopadne! Chci xora jako hlavni postavu:))) muj postavny odhad! A ten obrazek zboznuju a chci dalsi obrazky a soundtrack!!

5 Lord Penis Lord Penis | 15. června 2012 v 21:53 | Reagovat

můžeš ho mít na ploše :D mám ho ve velké velikosti :P :D .. je moc fajn, ale je smutné mít na ploše mrtvé :X

6 :O :O | 16. června 2012 v 3:57 | Reagovat

Uhhh větší na počítači je to ještě geniálnější <3 A co teprve až bude .. hmm.. Lord Penis.. :D:D tak laskav a pošle mi to obří na plochu, prosííím:)))))

7 :O :O | 16. června 2012 v 3:58 | Reagovat

A Jinak jo no, je to smutný :X Škoda, že to nemohlo dopadnout jinak (až na tu Inu), ale tak to by pak asi byl jiný příběh. :) Měla jsem je ráda prostě všechny (:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama