Červenec 2012

E04 - Consequence ( Důsledek )

15. července 2012 v 23:49 Season 3
*název vypovídá z "důsledku" proč Tyler poslal Ulu ze hry .. byl to následek jejího mlčení?

- Takže asi takhle... V této epizodě jste mohli vidět
- Jimi a Kroffi se stali během několika měsíců přáteli, což vyplynulo z její návštevy u Jimiho.
- Nail si nadále žije poměrně v pohodě.
- Floxi se ozve Xor s tím, že se jí nemohl, ozvat, protože letěl na ostrovy a kvůli zrušenému letu + rušenému signálu to prostě nešlo... Xor později dorazí k Wionně za Floxi.
- Caroline a Channelle spolu vychází kupodivu docela dobře... Caroline navíc navštíví Many a snaží se o..:D

- No a na ostrovech ?
-Tyler se opět ptá Ully, co je mezi ní a jejím bratrem, ale odmítá odpovědět i přes Tylerovu jasnou výhružku, že to může mít následky.
Další kolo... ! Práce, která je sólo! Lidi z týmu spolu nesmí navzájem mluvit... Jsou rozpuštěni na ostrov, kde musí najít kotlík se svým jménem a najít 12 rostlin a s nimi vytvořit lektvar... Navíc je zde tajná imunita
- 3 vítězové mají speciální výhry: Přes příští kolo jsou puštěni automaticky, finanční obnos, cesta mimo ostrovy do regionu Samanthy a Kroffi na premieru filmu Hrnečku vař 3D, ubytování v nejluxusnějším hotelu a následující den vystoupení na náměstí... Navíc mají právo se tyto tři osoby dohodnout buďto na jedné osobě, kterou vyřadí s tím, že druhou vyřazenou osobou bude ten, kdo kolo dokončí poslední... Druhá varianta je, že 3 vítězové vyberou dva, které vypadnou, sami !
- Během turnaje se tam všichni navzájem potkávali a používali lsti, ale také své štěstí a vědomosti... Například se ukázala síla žahavce Samanthy, který sparalizoval Inu, což se přeneslo později na Marthu a přes ní na Dylana. Ian si naopak udělal u několika lidí přátele a něco skolilo Samanthu, když jí přestali fungovat nohy, ale zde se příčina neukázala.
Zde je pořadí, jak kdo kolikátý skončil:
1. Tyler, 2. Blade, 3. Samantha, 4. Ian, 5. Cecilka, 6. Shay, 7. Anna, 8. Dylan, 9. Juliet, 10. Ulla a 11. Martha
-Tyler, Blade a Samantha se dohodli, že vyloučí dva! Nakonec se dohodli na Anně a Ulle, kterou Tyler sám navrhnul!!
- Samantha se setkává s Fellisou, stejně jako později Fellisa s Kroffi... Prý hrozí, že by se Samantha, ale i další mohli začít ,,měnit,, ? :O
- Tyler a Blade vedou poněkud roztržitý rozhovor, teda alespoň ze strany Blade... Tyler pozná na Bladovi, že má tajný symbol imunity, ale prý to nikomu neřekne... Stejně tak udělá pochopitelně i Blade...

- No a co bude dál ?? Nezbývá než čekat na to, co nám odhalí další epizody Aura of lies, tak to neprošvihněte !

E03 - RaceDrenaline ( ZávodoAdrenalin )

9. července 2012 v 20:53 Season 3


- Dalšího dne ráno volá Jimi Bladovi pomocí jedné mocné čarodějky z jejich regionu a naléhá, aby předal Blade Tylerovi sáček s krví, který mu věnoval. Blade si není jistý, jestli Jimi něco neplánuje a tak navrhne, že si sáčky vymění nebo smíchají. Jimi ale nic nenamítá.... Blade pak tedy jde konečně za Tylerem a společně vypijí tuto krev, ale nic se nestane.. Tak co s tím ?
- Floxi přiletí na letiště do svého regionu a schází se s Wionnou. Dozvídáme se, že Wionna ví o tom, že se Floxi do hry o ostrovy nezapsala, ačkoliv hrála před Xorem, že nic netuší. Floxi chtěla kontrolovat hru přímo na místě a měla mít jistotu, že se dostane do finále, kde vypadne, ale nakonec jí O.E. stejně nechalo vyhodit. Později telefonuje s Briss, aby zjistila , co se stalo, ale Briss jí sdělí, že hlasy nešli zfalšovat díky notáři, kterého tam dodal Xor...
- Zde nastane další problém, když se Floxi během celé epizody nedočká Xora, který je naprosto nezvěstný!
- Ke Kroffi opět zavítá Felissa a říká jí, aby Samantha odstoupila ze soutěže, aby byla v bezpečí, ale nic víc jí nepoví a Kroffi neví, co si o tom má myslet.
- Caroline ráno přijde náhrdelník od Channelle, ale proč ? A co s ním ? ... Později se schází s Manym, jejím studentem, který jí pozval na studijní oběd... Ovšem tam se Many co nejvíce snaží, aby jí zaujmul a dokonce jí nabízí do budoucna zaměstnání v podniku, který chce rozjet.
- V 16 hodin má začít na ostrovech 2. úkol... Jak Briss řekla, bude se jednat o soutěž, při které se bude pomocí indícií postupovat dopředu a až do cíle. Anna se mohla přidat do jednoho z týmů a rozhodla se pro Samanthu a Iana... Přiřazení platí ovšem pouze na toto kolo.
- První 3 páry, případně trojice se může setkat s kýmkoliv, koho si budou přát vidět mimo ostrov! ... Poslední 2 dvojice (trojice) budou vyřazeny !
- Shay si na začátku ještě vzala svoutajnou imunitu a využila jí, aby měla jistotu že minimálně ona z její dvojice nevypadne.
- Poté dojde k rozlosování dvojic, aby se vědělo jak po sobě vyjdou v inetrvalech 5 minut.
- První vyráží Samantha, Anna a Ian... První úkol bylo pomocí cedule s mapou najít ,, trojcípou hvězdu,,.. Tu pořipomínali 3 hlavy a 3 stromy na druhé straně... Vydali se ale ke hlavám...
- Jako druzí vyrazil tým zemního elementála, ti to ale pochopili špatně a vyrazili přímo za nosem do středu ostrova... Později byli nuceni ze hry odstoupit a stali se jednou z vyřazených dvojic.
- Blade a Martha vyrazili jako třetí, ale rozhodli se jít ke stromům ovšem ještě před ním chtěli prozkoumat další podezřelé místo.
- Shay s Bobem se rozdělili... Shay šla k hlavám a Bob ke stromům.
- Tyler a Ulla vyrazili také k hlavám.
- Dylan a Cecilka byli docela ožralí a tak se rozhodli se ještě chvíli vyspat.
- Channelle a Juliet se na doporučení Juliet rozhodli vydat teké ke hlavám.
- Takže zrkátka... Hlavy byli dobře... Samantin tým došel hlavám, kde vytáhli z vody vory a pomocí nich dopluli k ostrůvku, tam se pomocí hádanky měli ostrova chytit a ten je dostal pod vodu, kde byli 3 jeskyně... Vyšli doleva a to trefili. Za zdí tam bylo lano které ale padalo a tak se teleportovali nahoru a vyhráli.
- Blade a Martha ztratili spoustu času kopáním do země a až později zamířili ke hlavám...
- Tyler s Ullou se dostali až k jeskyním, ale šli doprostřed a tam uvízli ve mřížích. Z mříže je dostala Shay a Bob... Tyhle dva tými narazili pak na Channelle a Juliet. Channele při snaze napadnout Tylera trefila do Shay a ty použijou po krátké bitvě na sebe své artefakty. Channelle usne a Shay lapí do vězení. Juliet pak spoutá Boba a táhne Channelle k cíli.
- Tyler a Ulla mezitím zaplní komín, ve kterém je provaz aby se dostali nahoře což zkomplikovalo statním cestu... Tyler a UIla skončili druzí.
- Juliet se snaží vyplavat spolu s padlou Channelle a nakonec skončí díky Juliet 3. ... Měli to ale o vlas ...
- Blade a Martha vystavěli krychli a pomalu se sunuli. Díky krychli se totiž nemohli utopit, ale uvízli, když Dylan zamrazil velou vodu... Shay se pak už musí vzdát aby zachránila Boba.... A tak Bob končí a tato soutěž s ní.

- Tyler se setkal s Derisem a znovu se ho vyptával na to, co dělala Glavia v regionu Shay.. Deris mu ale odvětil, že tam Glavii neposílal a že se tam vydává asi sama... Samantha se setká s Kroffi a Channelle s jednou z poddaných, kteří vládnou zatím za ní.
- Floxi, Wionna a Nail se sejdou a chtějí letět na ostrov a zjistit, proč Channelle předvedla to, co předvedla! Nakonec to však bylo zbytečné, protože se to zažehnalo.

- Večeři měli soutěžící netradiční. Áčka spolu a Béčka spolu... U béček to šlo všechno v klidu. Prakticky všichni utěšovali Juliet, která to má s Channelle opravdu těžké...
- Channele se na večeři pohádá s Tylerem a Shay a později anprosto se všemi vládci a začne na ně útočit !! Když však později stojí proti Samantě a Shay tak rači ustoupí.. Vládci si pak jdou spolu s Juliet stěžovat na její hrozné chování a O.E. jí s okamžitou platností vyloučí!!! Juliet si ale aspoň na jeden úkol bude moc zavolat pomoc ze svého kraje.
- Nakonec je vidět Channelle jak se vrací k Caroline a chová se překvapivě nějak moc mile...Tak co to zase je ? :D

E02 - Festive Toast ( Přípitek )

3. července 2012 v 20:28 Season 3
- V této epizodě již všechny dvojice vyjíždí na ostrovy a tak je první část epizody o jejich rozloučení s jejich regionem.
- Nejdříve ale ještě vystupuje Wionna v televizní show. Tam se jí vyptávají, proč se turnaje neúčastní a ona říká, že bude lepší když to vyhraje kraj, který to potřebuje, mimo to vyšla právě z nemocnice...
- Hned po příjezdu všech 16 osob je zahájení... Představitel O.E., čili přadatelská firma, se hned ujme slova. Informuje je o večírku, který má dnes proběhnout a tak se všichni dali do příprav.
- Tyler volá svému příteli Derisovi, který mu zvedne telefon až na poněkolikáté. Tyler se ujišťuje, že Deris nic nechystá a Deris ho v tom ubezpečuje. Pak spolu s Ullou vybírají pro ní vhodné šaty, aby mohla svým vzhledem zapůsobit na své soupeře a tím je ovlivňovat ve svůj prospěch.
- Blade má víc času na to, aby se pořádně seznámil s Marthou. Martha je mohutná žena, které to zrovna dvakrát nemyslí... Neustále by do něčeho tloukla. :D
- Channelle se svou parťačkou Juliet moc nevychází a to hlavně v momenty, kdy se Juliet snaží vzdorovat jejímu rozhodnutí. Juliet je z Channell opravdu vyděšená, ale je i silná a tak se přes to přenáší vcelku v klidu.
- Dylan hned v jejich pokoji začne mít své narážky na Cecilku a zjišťuje od ní, že je ona starší o 8 let, což Dylanovi vůbec nevadí.
- Samantha a Ian spolu před večírkem skoro nepromluví, oba jsou zamyšlení a soustředí se na to, jak asi bude večer probíhat.
- Floxi a Anna spolu také nezačali dvakrát dobře, nic méně se obě navzájem přetvařují... Anna se zdá být jako velice chytrá a rozvážná, ale také jako mrcha.
- Shay a Bob se také chystají na večírek a přemýšlí nad tím, jak to asi bude probíhat.

- Když konečně nastane večer, vejdou všichni soutěžící do místnosti a je zde vidět 5 stolů po třech židlích...
-Všichni stojí ve svých dvojicíh a pomaličku jim dochází, že zatím co židlí je 15, tak lidí je 16... Že by jeden měl jít hned ven ?
- Nikdo se zprvu nehrne nikam jinam a všichni zůstavají ve svých dvojicích, ale teprve když Ulla použije svůj šarm, tak Dylan neváhá a už je u Tylera a Ully. Hned se s nimi dá do řeči a po chvilce Tyler odchází, aby si promluvil se Shay.. Tyler si se Shay nedávno telefonoval, jelikož Glavie už několikrát navštívila království se Shay. Shay a Tyler si poměrně rozumí.
- Blade už skutečně na Marthu nemá a zavolá k sobě Floxi, ti se spolu chvíli baví a po chvilce za nimi přijde i Anna, aby se s nimi seznámila.
- Channell se brzo chytne s Juliet, když řeší, jestli mají za někým vyrazit a Julietin vzdor Channelle vytočí natolik, že odchází hned pryč ze sálu... Juliet se hned jde začlenit. Channelle se zpátky do sálu vrátí až po několika minutách.
- Brzy poté přijde do sálu opět zástupce O.E. a potvrzuje, že dnes někdo vypadne. Bude to probíhat tak, že každá dvojice zvolí dvojici jinou a dvojice s nevětším počtem hlasů bude v ohrožení. Poté zástupce O.E. vylosuje jednu ze dvou kartiček, na které bude buď písmeno A, což by znamenalo vyřazení krále z té určité dvojice, nebo B, při čemž by vypadnul jeho spolusoutěžící. Ovšem teď mají ještě čas na rozmyšlenou a hlavně na to, aby našli dvě skryté imunity, kdekoliv v tomto sídle. Tyto imunity se můžou buďto využít po hlasování, čímž by se hlas pro vybraný pár nepočítal, nebo si jí mohou ponechat na později, aniž by někomu řekli, že jí našli.
- Mezitím tuto situaci sledují napjatě v televizi Xor a Wionna, která za Xorem dorazila. Zaskočilo je, když zjistili že někdo vypadne již dnes a ještě víc je překvapilo, když se Xor dozvěděl z dopisu pro Floxi, že Floxi se vbec nezapsala v soutěži o ostrovy !! Wionna je také dost překvapená a ani jeden nechápou, proč tam teda vůbec Floxi je... A hlavně proč jim nic neřekla. Xor se hned telefonicky spojí s jedním z pořadatelů O.E. a domluví si sním schůzku na další den.
- Všechny dvojice vyrazí hledat... Teda skoro Dylan, který je již opět opilý laškuje neustále s Cecilkou a tak moc času nad hledáním nestráví.
Tyler si hned zavolá Toreena a spolu s ním a Ullou začínají pátrat. Blade a Martha nemají zrovna moc doprou taktiku když byli nucení hledat bez čehokoliv napomocného. Juliet začne využívat svá písečná zrna a Channell poslala do jiné části. Samantha a Nail hned začali využívat svou magii a brzy svůj tajný symbol imunity našli. Zemní elementál a zálesák šli raději spolu a kontrolovali pečlivě kousek země... Floxi musela jít pátrat také bez čehokoliv specialního, ale Anna začala využívat svou auru aby pročesala zdi pomocí své aury elektřiny. Shay a Bob hned vyrazili každý do jiného křídla a neztrácejí čas nad tím, že by se třeba jen zastavili.
- po chvilce se ozve hlas, že jsou obě tajné imunity nalezeny a mají 5 minut pauzy a pak se jde hlasovat. Druhou tajnou imunitu našla Shay a tak se spolu s Bobem radují a dohodnou se, že jí dnes nevyužijí.

- Poté se všichni dohadují ve svých dvojicjích koho zvolí.. Po hlasování využije Samantha s Ianem svou imunitu... Hlasy byli následující ...
Pro Samanthu hlasovali - Shay, Blade
Pro Floxi hlasovali - Tyler, Dylan, Channelle
Pro Channelle hlasovali - Samantha
Pro Shay hlasovali - Zemní
Pro Tylera hlasovali- Floxi
.... Je to tak, hru musí opustit buď Floxi nebo Anna a podle losování vypadla Floxi! Floxi je z toho evidentně zaskočená... Poté ještě dělá rozhovor s televizí...
- Wionna a Xor se z toho nemůžou vzpamatovat, ale pak Wionna řekne, že s Floxi promluví ona, tak ať to Xor nechá na ní.