Srpen 2012

E12 - Faker ( Podvodník )

30. srpna 2012 v 23:17 Season 3

- V tomto díle se vyřeší mnoho nejasností a není pro žádné změkčilce.
- V tomto díle se musíme rozloučit s Marthou a Bobem, kteří tragicky umřeli při autonehodě :D
- Bridgit konečně dokončí svůj rituál a tím zakončí cestu pro všechny upíry, duchy a vlkodlaky.
- Při proměně zpět k člověku vypadne z Toreena i falešná Caroline, která cestovala s Tylerem a Derisem. Ti se setkají s Ulou, která je konečně na hřbitově doběhla.
- Floxi uslyší v televizi rozhovor s Xorem ( tedy falešným) a rozhodne se za ním vyrazit. Jde tam s Joffreym. Floxi v rozhovoru nad Xorem jasně vyhrává. Horší to začne být když se pak po rozhovoru Xor rozhodne zabít Floxi. Přišel tam Joffery, ale Xor do něj vlétnul a zabil ho. KDyž chtěl pak napadnout jí, tak se sesypal, protože na něj také začal naléhat rituál. Floxi toho využila a zabila ho.
- Ve věznici se sesypal pravý Xor a Caroline si uvědomila, že necítí jiné duchy. Hich byl z toho oravdu zmatený a dokonce pustil Caroline, aby se postara o Xora.
- Dylan, Kroffi a Juliet si prošli pyramidou a tam už na ně čekali beleroti, se kterými se začali být.
- Bridgit pak řekla Bladovi a Jimimu, že Cecilka je její sestra, která chtěla ostrovy vyhrát! Tím se nám vše o Cecil vysvětluje... PRý teď již Cecil ovládá beleroty a sama si předpovídá svou smrt... Dá jim dvě lahvičky. Díky jedný se Jimi přesunul do labyrintu ke Kroffi, která ho pak musela spolu s ostatními bránit a Blade se teleportoval k Floxi.
- Na hřbitov přiběhl i klon Hiche. Ula se odmlčela a začala vyprávět svůj a Derisův příběh v naději, že to Tyler pochopí. Dozvídáme se, že Deris a Ula jsou dvojčata, která se narodila matce, co je terorizovala a brala drogy. Otec s tím moc nezmohl. Díky matce se stali obě děti labilní a své rodiče později zabili. Už tehdy tedy byli vlkodlaky. Procházeli si strastiplným životem. Životem, ve kterém zavraždili plno nevinných lidí, než skončili v ústavu. Ten ústav byl v království Shaye. Galavie to zjistila a chtěla si to ověřit a proto tam létala. Deris se jí proto v labyrintu zbavil. Ústav shořel během války. Zatímco Ula brala léky a docela se uklidňovala, si Deris všiml v nivnách Tylera. Rozhodl se ho vyhledat. Dlouho ho sledoval, až dokud nevyužil příležitosti s Willardem. Později když sla Ula do hry, tak jí Deris ukradl prášky a zbavil se jich. Je si vědoma , že není normální, ale chce Derise zastavit. Tyler však zůstal u Derise. Pak se Uly zbavil pomocí klonu Caroline, která pak zabila i klona Hiche.
- Samantha, která se je snažila dohnat také narazila na problém. Shaye, Ian a Briss náhle zmizeli! A když se objevili, tak nevěřila svým očím. Ian držel v kouzle jak Shaye, tak Briss. Začal mluvit o tom, jak jí nesnášel, protože byla silnější než on a nejsilnějším chce být on sám. Díky koruně to tak momentálně je a rozhodl se že jí zabije ! Je to prostě psychouš ! Psychouš, co má rád koně ! Prý je Samantha pitomá, že mu věřila, když jí řekl, aby se rozešla s Kroffi a pak zabil Briss!! a když se chystal zabít Shaye, tak se ukázala Tamika a omráčila Iana ranou do hlavy. Pak řekla, že někteří ještě jsou věrní Bridgit, ačkoliv je mrtvá! Pak se o Iana postarali a Tamika, Samantha a Shaye vyrazili pomoc Dylanovi a ostatním.
- Hich pustil všechny krále a vzal ampuli, ve které byla aura věčnosti. Poté se pomocí dvou čarodějek on, spolu s králi teleportovali také k Floxi.
- Samantha a spol dorazí ke Kroffi opravdu v pravou chvíli. V ten moment se totiž zjeví Cecil, která se jim vysměje a zmizí se všemi beleroty. Stihnou ale zabít Tamiku. Do Dylana pak vlétne střep, který Shaye získala od tučňáka Tučína. Dylan nabere na síle a kolem něj vře led :D Aby toto slovní spojení dávalo smysl. Tak se v něm probudil tvor, který z něj kdysi udělal Gustav.
- A jak to tedy vypadá na konci této řady ?
- Cecil se setkává se svým bratrem Lykem, kerý věří, že jeho sestra dělá vše dobře.
- Floxi, Blade, Wionna, Caroline, Xor, Hich, Atas, Alina, Zemní, dva lesní a dvě čarodějky Milada a Hana spolu mimo bludiště, ale co mají dělat teď ?
- Deris a Tyler spolu s několika kopiemi ( Caroline, Wionna, Zemní, 2 lesní, Shaye, Samantha, Nail) a Toreeenm, který je ze součastné situace skutečně vyděšený.
- A nakonec Dylan, Shaye, Samantha, Juliet, Kroffi a Jimi stojící kdesi uprostřed labyrintu ovlládaným Derisem a útočnou Cecil...
- Podvodnící serie ? ( Ian, Deris/Ula, Cecil)

"Summer Finale" je tady!!

30. srpna 2012 v 22:01 Next
Je to tak!!
A co nás čeká??
*

Dylan už je zpátky v plné formě, ve které jsme ho znali na začátku seriálu, je pravda že z pošťuchování mezi ním a Juliet se může něco vyvrbit ??


Slečna Kroffi zatím velmi ostražitě hlídá dračí vejce, ze kterého se zrodí mocný, dračí samec, jak jí prozradila liška Tamika... Co může Kroffi očekávat od finále?


FLOXI a letní finále?? .... Docela bych se bál ...


Samantha i Shay byli do teď vcelku bezradné, změní to finále??


A co frajer Blade Ironel, který by chudák měl býval našlápnuto na výhru ostrovů ... aha... kdyby ty ostrovy už něčí nebyli ...
Jaký bude jeho a Jimiho výsledek v rituálu???


Caroline je pořád s nemocnou Wionnou a Xorem uzavřená v kobce u Hitche .... Změní se to??


No a aby toho nebylo málo, mistr Trevino si to namířil rovnou ke hřbitovům, se svým Toreenem, Derisem a jeho sestrou Ulou v jejich stopách ....
Dozví se konečně něco víc??


Kde je teď asi Cecil? Bude ve finále??


Déra, stane se hlavní postavou?? .... Může se jí někdo tak nejistej vůbec stát?? ....


A nakonec pro zamyšlení, slečna Tacha bojovnice alias Juliet alias Ještěrka alias studentka ....
Jak to dopadne s ní???

NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHE11 - Islands Belong to Us ( Ostrovy Patří Nám )

30. srpna 2012 v 20:13 Season 3
- Naši vězni se dozvídají co se děle s Nailem. Umírá, jelikož se jeho tělu pomaličku dějí ty zranění, která přežil jen díky své auře v minulosti...
- Caroline se snaží vymyslet lsti, aby unikla, ale bohužel se jí to moc nedaří. Nail je v bolestech nucen vypít jed, aby svou smrt urychlil. Hichovi je líto co se stalo jemu a taky co se stalo Bezejmenému. Opakuje vězňům, že nechce aby se jim něco stalo... Díky auře věčnosti chce prý oživit svůj rod!
- Brzy po smrti Naila přivedou do vězení oba dva lesní vládce.
- Bris, Ian a Anna se dostali až s Shay a Samantě a tý předali korunku. S ní se pak mohli brzy přesunout až k cíly. Tedy k výtahu, do kterého předešlou noc vlezl Tyler s Derisem a Toreenem.
- Když chce těchto 5 sjet dolu nastanou komplikace. Anna, která šla první do výtahu v něm uvýzla. Nemůže se odtamtud dostat ani kouzlem. Tak se snaží kopat. V tom jim pomůže i Cecil, která tam zrovna dorazila. Dostanou jí ven opravdu tak tak. Samantha pak vycítí přítomnost někoho dalšího a a Ulla se tím prozrazuje. Podezřívají ji z vraždy Bezejmeného, ale ona usvědčí Cecil. PAk tam ale vtrhnou Beleroti, čehož využije Ulla k úniku. A Cecil zmizí kdoví kam. Anna útok nepřežila...
Oni ale musí dál a tak jdou tajným vchodem dolů. Ulla je i tak tajně sleduje až dolu, kde se napojí na stopu Derise. Deris a Tyler cestují až k fabrice. Tylerovi přijde Deris i Toreen velice divný. A o to víc když zdrhají, aniž by Tyler věděl před kým. Při cestě najde artefakt, který má posilovat vodní auru.
- Floxi dostává více a více podpory od lidí, aby hry ukončila a už opravdu neví.
- Beleroti si přijdou pro Jimiho. Jimi se setkává s Bridgit! Ta mu vysvětluje, že potřebovala jeho auru a bude potřebovat ještě upíra, ducha a vlkodlaka, aby se navždy zbavili těchto ras. Tyto rasy totiž založil právě její klan BARA. Přesněj svatý Vincent z tohoto klanu !! Ačkoliv si z toho Jimi nedělá tak velikou hlavu, tak Blada, kterého unesla o chvíli později ano!
- Když uvidí Bridgit, tak se dozvídáme že je to ta Bridgit, která byla kdysi jejich spolužačkou. Vidíme dokonce i flashback, který nám ukazuje naší třídu malinkatou, když se seznamují se slečnou Přísnou, která byla zároveň babička Bridgit. ( TI co zapoměli tak Bridgit je jedna z mnoha bývalích dívek Dylana).
- Blade na to opravdu nemá a to už vůbec nemluvím o tom jak nesnáší její plán.
- Od Bridgit se také dovídáme, že byli celou dobu na ostrovech a ostrovy jsou ke všemu propojeny s labyrintem v neznámé oblasti.
- Dylan, Wionna, Kroffi a Juliet potkávají lišří ženu Tamiku. Ta je neprve nechce pustit, ale nakonec tak udělá. Tedy až na Wionnu, protože je prý klon. Ostatní postupujou dál. Až do pyramidy, kde zjistí, že tam vládne Bridgit.
- Wionnin klon si myslí, že je zde už zbytečný a tak se ukončí. To ale dalo příležitost Hichovi, aby mohl konečně zabít Wionnu. Vytvoří její klon a ten pošle do bludiště. A pak jí chce zastřelit. My ale od ní zjišťujeme, že má leukemii což ho dost překvapilo a zarazilo. Pak si jde zavolat a po chvilce jí vrátí opět do cely. OStatní vězni nemají na to, co se dozvídají.
- Hich pak pošle svého klona do bludiště, aby tam taky nechyběl.
- Bridgit započala svůj ritual.
Na tohle už podle mě nikdo nemůže mít :D

E10 - How to Mend a Vampire ( Jak Opravit Upíra )

30. srpna 2012 v 13:21 Season 3

- V tomhle díle se toho stane hodně.
- Cecilku v bludišti najde Bezejmený a snaží se z ní vymámit, jak dostala svojí pozici služky u Dylana a jestli dívka Rebeka měla pravdu..
- Ula však Cecilce pomůže, Cecilka praští Bezejmeného a uteče dál, ale Ula ho pak dodělá.
- Zatímco, Floxi sestavuje tým snů, který odnese do bludiště Březovou korunu pro Samanthu, aby se Sam vrátila moc.
- Sam má horečky, ale Shay je s ní a pomáhá jí. Jde okolo magický tučňák Tučík, který dá Shay, střepinu, který jí má pomoci v dolní části bludiště.. Kam si Shay není jistá, jestli vůbec dojde..
- Tým který se vloupá do bludiště a pomůže Samanthě se nakonec stanoví Ian, Bris a Anna.
- Kamerky v labyrintu už melou z posledního .... Naaah
- U vchodu do Dolní části bludiště se nám to pěkně hromadí (Dylan,Juliet,Tyler,Blade,Kroffi,Jimi,Naill a klon Wionny + falešná Samanta a Shay)
- Kroffi a Jimi řeknou Tylerovi, jak na začátku hry slyšeli přátelský rozhovor Derise a Caroline a že to bylo temné..
- Než však začnou sestupovat do dolního bludiště, slyší opět hlas tajemné dívky ...
- Ta se svými Beleroty, začne vyhrožovat a tak ostatní jdou dolů do bludiště, jak ona chce..
- Temná dívka slibuje že nikomu neublíží ..
- Tyler zatím uteče, hledat Derise ..
- Nahoře u vchodu zustala Kroffi, Blade a Jimi.. Jeden Belerot propíchl Jimiho, dívka řekla, že se vrátí a ztratila se..
- Kroffi i Blade pláčou a jsou na prášky, chtějí ven, ale nejsou zde moc kamery ...
- Jimi se probere, ale je člověk, bez Aury Krve a není upírem !!!
- Tyler našel Derise a potkávají žlutokřídláka... Ten si chce promluvit s Toreenem, což Tyler dovolí, al Deris to nechce..
- Toreen se dlouho nevrací, pak potkají Caroline (klon), která se vytratí, když v tom se Toreen vrací ...
- Tyler na to pak nemá ...
- V dolním bludišti, se pravý Naill vypraví s klony Shay a Sam napřed.. Ty ho lapí a vymění za klon.
- Pravý Naill je uvězněn u Hiche a Hich mu s čarodějkami odebere auru věčnosti ...
- Naill začíná plivat krev !!!
- Dylan, Juliet, Blade, Kroffi a Jimi(člověk) se vydávají spolu.. Blade ztrácí nervy a doufá že ochrání Jimiho, který je teď moc slabí..
- Záchranný tým - Bris,Ian a Anna se nakonci dílu vydají do bludiště!!


Nejdřív Vedlejší, Pak Hlavní, Teď Klíčoví a Oblíbení: Kroffi, Shay a Jimi

27. srpna 2012 v 22:01 Next

V průběhu druhé části, druhé série se objevila jako utajovaná láska Samanthy ...
Nyní v dračím vejcem v ruce, ze kterého má vzejít Dešťový Drak v ruce, má Kroffi velkou moc, o které možná ani neví .... (né, u Kroffi se opravdu jenom jeví, že neví, přitom je chytrá až moc).... Bude mít příležitost dokázat lidu, že není královnou jen proto, aby si užívala nákupy??
Určitě bude!

****************************


U této slečny bylo naopak jasné, že zaujme roli opravdu originální a sebejisté postavy hned!!
Shay je totiž originální, každým svým rozhodnutím ve hře.. Vždy byla schopná, pohotově jednat v zájmu většiny, byla rozumná a realistická, až mohla působit jako bezcitný tvrďák...
Ale bezcitná určitě není, vybojovala si Nailla, se kterým už vládla 2 poklidné roky... Až do teď...
Byla schopná zabít pohotově Alaricka ve kterém byl démon .... Bude pohotová i nyní? Ochrání své blízské?

(typycké foto Shay)

****************************


Krvavý upír Jimi, vstoupil do příběhu jako někdo, kdo měl přátelský a oddaný vztah s Gustavem ..
Nyní, jak se zdá, mu jde hlavně o to, ochránit Blada a Tylera.. Sám se potýká se zvláští věštbou, která hovoří o Kalichu, Andělovi a Drakovi... Ale jaká je ve skutečnosti podstata této věštby? Zvládne Jimi i nyní zachovat chladnou hlavu?
Uvidíme....


E09 - Don't play with Floxi ( Nehraj si s Floxi )

27. srpna 2012 v 18:56 Season 3
- Samantha a Shay, kteří tuto epizodu stráví převážně na vodě se snaží přijít na to co se vlastně děje. Nakonec se dostanou až k babě Garíje :D Která jim poradí cestu, kterou se mají vydat.. Musí znovu na vodu.
- Floxi se setká s Annou, která hledala Floxi v sídle Wionnny. Anna je podezřívavá vůči chování Xora a po dlouhé debatě s Floxi si konečně Floxi uvědomí, že se jedná o kopie! Neví však kdo už kopie je a kdo ještě ne... Později se k jejímu týmu připojí i Ian, kterého našli zraněného u sebe doma. Asi se jednalo o stejného útočníka jako u Felisi. Nakonec se k nim připojí i Briss, po které někdo taky jde...
- Wionna, teda přesněji falešná Wionna získala v bludišti dva artefakty. Skřítka, který jí vytvoří silné brnění a píšťalu, kterou svolá Rocka! Na něm pak přiletí až k cíly, kde se setká s Nailem. Ten zde už čeká na další hráče. Pro vstup do podzemí jsou potřeba alespoň 3 lidi takže musí čekat. Wionna pak na přání Naila pošle svého Rocka najít Shay.
- Uvězněnou Caroline, Wionnu, Xora a zemního elementála navštíví opět Hich. Znovu jim opakuje že jim nechce ublížit, tedy nikomu až na Wionnu. Caroline se do něj však opře a totálně ho setře. Její proslov zanechá na všech velikou stopu!
- Juliet a Tyler, kteří doženou Dylana se rozhodnou, že půjdou spolu. I přes Dylanovi věčné a komické narážky na Juliet vytvoří slušný tým. K večeru si všimnou vlčích stop, přesněji stop vlkodlaka. Dylan a Juliet se rozhodnou to najít a Tyler se je snaží marně zastavit. Juliet mu chce nadběhnout, ale narazí na čarodějku, která jí zdržela a pak ona zmizela stejně jako vlkodlak. Tyler je nakonec nucen jim prozradit, že je to Deris.
- Také přijde zpráva o tom, že někdo vlezl do labirintu a zabil při tom jednu čarodějku ! ... Ulla se dostala až Cecilce a ukazuje jí, kudy má jít. Sama pak cestuje podél ní ve křoví.
- Blade nalezne s Jimim andělův meč! Tím je nalezen třetí z předmětů.. Ale co s tím. Při cestě narazí na tvora jménem Belerot. Beleroti jsou mocní tvoři, kteří měli ale už dávno vyhynout. Dokáží se teleportovat a sečné rány od nich jsou smrtelné. Naštěstí ne pro upíra, protože jinak by už Blade ležel mrtví. Jimi ho zažene, tedy aspoň pro zatím a pak mu kalich řekne, že musí najít Tylera a vrací se tedy společně zpět až k bažině.
- Kroffi má mírný náskok a v bažině je už delší dobu. Dojde až k rozhledně jednoho směru. Tam na ní ale zaútočí několik belerotů, kteří schodí celou věž. Později ji jí tam najde Jimi s Bladem. Jsou rádi že je Kroffi v pořádku a tím už jsou všechny 3 znamení, předurčené Felisou Jimimu u sebe..

E08 - Perfect Murder ( Dokonalá Vražda )

19. srpna 2012 v 14:26 Season 3

V minulé epizodě, Samantha omdlela ve stanu piráta Kalafouse, s dnešním novým dnem v bludišti se pomalu probouzela ze svých mdlob .... Rozpoznala, že u ní sedí Shay a pirát Kalafous... Shay pomála s léčbou Samanthy, ale nikdo přesně nevěděl co se jí stalo. Kalafous byl zmatený. Samantha pověděla Shay, že si myslí, že bludiště jí bere sílu magie a Samantha díky pobytu v bludišti výrazně slábne. Shay jí řekla, že si myslí, že tohle už není jen o hře o Ostrovy, ale o něčem jiném, ale shodli se, že obě zůstanou ve hře, aby zjistili co se opravdu děje a že půjdou pak spolu a budou spolupracovat. Nicméně Samantha se rozhodla říci celému světu ještě něco ...
A to sice, jaká je pravda o vraždě bývalého krále Clinta!!
Samantha začala svůj příběh, král Clint byl prý po válce s Démony bláznem, který chtěl vyvraždit všechny tvory (jako jsou upíři,vlkodlaci, ale i sukuby či modrokřídláci..)
Jednoho dne se prý pan Clint pokusil otrávit Tylera, který to však dobře věděl a nechal otrávené jídlo uklidit, ovšem došlo k záměně jídel a otrávené jídlo snědla slečna Channelle !!
Když se Channelle dozvěděla, že Clint otrávil její jídlo, bezmyšlenkovitě svého bratra zastřelila.. pak zemřela sama..
Tyler navštívil Wionnu a chtěl kopii Channelle, aby se vražda dvou sourozenců nemotala v jeho blízkosti, pak se však dozvěděl, že Channelle je zpátky, jen si nic nepamatuje, .... Nebyla zpátky samozřejmě jako elementál, ale jako duch. Její smrt byla totiž "nefér" ... Tyler tedy přinutí Wionnu zapomenout a vrací se domů... "Pak přicházím na řadu já," řekla Samantha.
Tyler mě požádal o vytvoření kouzla tak silného, které spojí svatovincentskou Caroline s tělem obyčejného ducha Channelle, takové kouzlo neexistuje, ale mě se podařilo ho vytvořit .... (vyprávěla dál Samantha) ...
Když Caroline poznala, že s Channelle je něco špatně, pohádali se Caroline odešla učit na univerzitu, pro mě však bylo ještě těžší udržovat koulo mezi nimi spoutané, když nebyli u sebe! ...
Tím že toto Sam prozradila a Channelle to doma slyšela, její duší tělo, konečně mohlo odejít do světa mrtvých ...
Samantha se zbavila kletby a ještě do kamer řekla, ať se postarají o Caroline v bludišti, že by po odchodu Channelle, která s ní byla spoutána, měla být v duším transu... Pak se Sam i Shay vydali na řeku s loďkou i pádlem :)
Mezitím však moderátorka Bris, dostala z vedení zprávu, aby byly vypnuty všechny kamery okolo Caroline!!
Bris nehápala, ale udělala to.
Samozřejmě, je jasné, že Caroline v bludišti žádný trans mít nebude, a někdo nechce aby to bylo vidět ... Jediná Caroline, která cítí duší trans je ta uzavřená spolu s Xorem, Wionnou a Zemním králem v jakémsi vězení.
- Jimi a Kroffi se setkali s Bladem. Jimi ho vyhledal díky krvi, kterou mu dal. Při cestě našel Jimi kalich!! A poté si všimli, že Kroffi s nimi už delší dobu nejde.
- Ta mezitím získá od malého skřítka dračí vejce!! Prý ho má dobře využít!
- Uvězněná Wionna a Caroline se setkávají konečně s jejich únoscem. Není to nikdo jiný než Wionnin bratr jménem Hich. Ten se chce pomstít Wionně zato, že neochránila jejich nejmladšího bratra, ale taky za to, že se spojila s rodinou původních. Také ale říká, že on není tím, kdo chtěl unést všechny krále a vládnout, za tím je někdo jiný, kdo stojí po boku Hiche, ale kdo, to nám tato epizoda neprozradila.
- Ulla když uslyší přiznání Samanthy se rozhodne okamžitě letět do království zemního elementála!!
- Tyler prochází v ledovém území, kde se potýká s různými tvory. Toreen je z toho celý vařící a ke všemu se dozvídá, že to Samantha řekla. Byl však rád že neřekla nic o Derisovi... Neboť jak už víme Deris byl ten, kdo zabil Wilarda, aby Tylera ochránil... A Deris si taky jen myslí že Klinta zabil, což není vůbec pravda. Tyler mu ale musí lhát, aby ho ochránil.
- Felisa byla totiž matka Wilarda a když se dozvěděla kdysi o smrti svého syna, šla ho pochopitelně pomstít.
- Snesla na něho kletbu, že bude muset zabít dalšího krále jinak zemře. Tyler jí pak ovlivnil aby odešla pryč a zapomněla na svého syna. Což odůvodńuje to, proč se Felisa o Wilarda jinak nezajímala. Dokud Deris myslí, že zabil Clinta, tak je kletba oklamána.
- Tyler pak na ledové ploše potká Juliet. Tak už e docela dobře kontroluje, ale pozná když někdo lže. Přišla jí divná Caroline a taky myslí, že Tyler ví ještě něco o té vraždě, víc než řekla Samantha.
- V tu tam vběhne Dylan, chce Juliet zabít a užívá si místo bojiště, kde nabírá obrovskou moc. Tyler ho však aspoň trochu uklidní a Dylan se rozhodne, že jí nechá být jen proto že je tu teď Tyler. Pak odběhne pryč. Oni dva se rozhodnou ho špehovat.

"Dark Side" shoot!!

15. srpna 2012 v 18:56 Next
Protože všichny vedlejší postavy mají "Dark Side" :D protože všichni v Auře mají Dark Side...Deris


Juliet


Cecill


Labyrinth Photos :))

14. srpna 2012 v 23:36 Next

krásná Carol ... Hmm nebo snad neCarol? .. Ale krásná určitě :) Někdo umí skvělé kopie :)


Naplní Jimi, se svým krvavým kabátem, svůj osud, který mu předpověděla Felisa? ...
Nebo se snad Drak+Pohár+Anděl Nerovná Smrti? .... Ovšem, Spasení každopádně?!?

Asi momentálně nejřešenější postavou z vedlejších postav je spolu s Cecil a Juliet právě Deris ...
Zdá se být otázkou, věřili byste mu i vy? Nebo je Tyler najivní ? .. a nebo
moment ..
věřili byste Tylerovi??


Světec a věrný patron svých blízských... Vždy rozumná Floxi, která zatím však ve své cestě naplňovala určený osud..
Dokáže si poradit i teď? .... Když je nadruhé straně příběhu? ... Nebo ... snad není? ...


Přátelská, milá, živá, energetická a pozitivně naladěná... Taková je Kroffi, svěží a nabitá, jako její Aura deště ... Momentálně připravená chránit Samanthu ...
Dva lidé spolu nemusí být ve vztahu a ve finále se můžou mít rádi víc, než pár kterému "všechno klape" ....


Jakou má šanci Blade na výhru? Co bylo speciálního na krvi, kterou získal spolu s Tylerem od Jimiho a a a vůbec...
Jaké jsou jeho city k ostatním právě teď? ... Tím "ostatní" myslím Tylera samozřejmě ...


Ostražitá Shay v molekulovém obleku může zahrát opět velkou roli ve finálovém dění? ....
Ovšem ví, naše rychlá válečnice, že je vůbec něco špatně? ... Nebo .. nebo není? :D..


Malým dětem by se výbušný prach do hraček dávat neměl ...
Počkat, ale to není Xorova vina, to všichni víme... Tohle byste měli s Caroline plácnout!! :D


Juliet + Bílý štír = Tacha Juliet .... A ou ... Kiss xoxo

E07 - Monsters Under the Red Moon ( Monstra pod Rudým Měsícem )

14. srpna 2012 v 19:27 Season 3

- Cecilka jde jako jediná cestou květiny. Při cestě narazí na chauna který jí dovede klikatou cestou až k němu domu... Tam jsou další chauni, kteří jí uspí. Když se probere, ztratila již spoustu svého času. Náhle použila svou zimní moc a porazila chauny a pokračovala dál.
- Shay šla nakonec po cestě mínusu a a dostávala náskok nad ostatními... Na mostě se rychle a hravě zbavila harpií a brzy by byla i na druhé straně, kdyby se tam nezjevil ninja, který uprostřed mostu nerozřezal lana a most se nezřítil. Shay přežila jen díky své auře. Samantha se mezitím co Shay zápasila na mostě dostala k řece. Tam od rybáře zjistilia, kde sežene pádla. Když všadk došla ke Kalafousovi, tak omdlela. Ale proč ? :O Shay, která se k večeru dostala na pláž se rozhodla tam přenocovat.
- Blade narazil na několik velikých hadů vrhající kyselinu tak silnou, že rozleptají během chvilky i štíty Blade měl co dělat, aby se jim vyhnul a utekl. Dorazil až průhledné zdi, kde uslyšel volání Kroffi.. Rozhodl se tedy, že najde cestu k ní a mířil dál podél stěny a doufal, že najde odbočku k ní. ( Mířil však přímo do pasti Nymfy).
- To co Blade nevěděl bylo, že Kroffi už během toho stihla potkat Jimiho a ti tedy začali cestovat společně. K večeru se unich zjevil vlkodlak. Jimi věděl, že díky jeho auře krve mu ani on nedokáže ublížit, ale měl starost o Kroffi. Nakonec se naštěstí Deris stáhl.
- Na cestě plusu, kam se vydala Nejdříve Juliet, jí jedna víla poradila, aby šla do písečné jeskyně. Tak se taky stalo. To co netušila bylo, že jí tma kousne bílí štír a zjeví se před ní osoba, která jí prý zachraňuje život... Stalo se to, že někdo mezitím zavraždil její rodiče, jelikož se na ní spustila kletba. Díky ní se ale stala mocnou Tacha válečnicí. Tacha válečníci byli dříve obávaní válečníci s písečnou aurou... Juliet se zprvu ovládala opravu jen ztěží. Potkala Dylana, který si prošel podél vodopádů vcelku s klidem. Nejdříve ho napadla, ale pak se uklidnila a domluvila mu, aby rychle od ní utekl. Dylan to vzal později opravdu špatně a rozhodl se, že jí příště rovnou zabije !!
- Juliet svůj dlouhý den ukončila, když narazila na Caroline, která se o ní zrovna moc nezajímala :O . A to i přes to, že viděla , rudý měsíc.
- Tyler, který si prošel kolem entů a kolem vodopádů tím získal drobný náskok nad zbylými dvěma soutěžícími procházel pomalu dál.
- V této epizodě se také ukazuje, že byla Wionna zajata a dána do kouzelné kobky. Vedle v dalíš kobce byla Caroline!! A k tomu i Zemní a jako by to nestačilo, tak i Xor !!Wionna se baví s Caroline a ukazuje se, že zde Caroline je od chvíle, kdy jí Channell dala náhrdelník, tudíž již od jejího vypadnutí.
- Falešný Xor, který je rozzuřený po hádce s Floxi se setkává s Annou, která ho přišla navštívit a zjistit co se děje. Xor jí ale odbijí jak jen může, což se jí příliš moc nelíbí.
- Všichni se od malého Atase pomocí kouzla konečně dozvídají, že Tylera přeci jen viděl a pomocí kouzla u něj nachází, že Tyler přišel před rokem za Wionnou ( v den, kdy umřel Clint) a chtěl po ní kopii Channell.
- Tak co to všechno kurva znamená ?
- Jaká je pravda, kterou všichni hledají o vodním království ?
- Kdo unáší jednoho krále za druhým?
- Co se teď bude dít s Juliet a co na to Dylan?