Říjen 2012

WORLD PREMIERE :D:D / KAYLA, ATAS, MARION /

13. října 2012 v 21:46 Next


/ bez komentáře // opět bez komentáře /AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWWWW :)

Juliet Reduno

13. října 2012 v 20:41 Season 1/3 (dead or gone)

Juliet zemřela jako Tacha bojovnice koncem 3. série


Deris Sander

13. října 2012 v 20:39 Season 1/3 (dead or gone)

Deris zmizí uzavřen na Baara Islands ( pravděpodobná smrt ) koncem 3. série
Tyler, na jeho nápad pojmenovat dceru Kaylu, jinak byl bezdětný


E13 - Pregnancy ( Těhotenství )

11. října 2012 v 19:01 Season 3

Po dlouhé době se vrátil tento seriál s novými problémy a záhadami :D

- Tyler, který cestuje společně s Derisem, Toreenem a falešnou Caroline se baví o tom, jak Deris chce strategicky ovládnout svět. Rád by uzavřel dohodu s Cecil, že pokud jim pomůže pochytat ty, kteří jsou ještě v labyrintu, tak on jim nechá ostrovy na pokoji a díky tomu, že je bude mít zajatý, získá Deris vládu nahoře.
- Náhle tam ale dojde k sesuvu a následnému výbuchu. Tyler se probudí a vedle něj je Toreen. Pak spatří malou zničenou vesničku, která byla zřejmě ještě pod labyrintem. V ní najdou malé pláčící mimčo. Je to dívka a je to zřejmě mulatka. Tyler se jí hed ujme, protože tam nikdo jiný není. Pak dojde na hádku mezi ním a Toreenem, jelikož Toreen tak moc enávidí Derise za smrt Galavii, že by ho nejraději viděl umírat. To se dotkne Tylera a po hádce Toree Tylera opouští !!
- Tyler pak po chvíli konečně najde Derise a fal. Caroline. Ještě dřív než se stihnou pořádně přivítat, tak se objeví Cecil. Deris jí podává svou nabídku a Cecil jí přijímá.
- Při cestě dál se Tyler zeptá, jaké jméno by měl dát té mulatce a Deris který je překvapený tímto dítětem vymýšlí jméno Kayla. Prý je to jméo, které bylo kdysi napsané na rámu od okna v jeho bývalém bytě.

- Nahoře v sídle Floxi se Hich snaží seznámit s kým to jde. Při jeho seznamování s Bladem, který a to nemá spatří dva lidi, kteří směřují do sídla. Ukazuje se že se jedná o otce Tylera jménem Richard a matku Caroline! Oba prý žili schovaní na ostrovech u klanu Bara a tak se zde, mimo ostrov smí pohybovat pouze týden...
- Caroline je vážně překvapená ze své matky... Ještě aby ne. matka jí doporučuje ať se vším po tom, až tohle bude za ní, sekne a vrátí se k tomu co má tolik ráda, tudíž k učení na univerzitě. Chtěla jí říct ještě něco, ale náhle si Caroline začala stěžovat, že jí celý den není dobře... Matka se chtěla ujistit a pravda vyšla najevo. Caroline je těhotná! ( Poté můžeme sledovat krátký flashback, který poukázal na to, že otcem je Dylan. Stalo se to při jedné z jejích návštěv). Matka jí prý šla říct, že nikdy nemůže mít dítě, jelikož byla mrtvá a najednou se dozvídá, že její dcera těhotná je. Opět prostě u Caroline naprosto normální věc. Dítě bylo počato tedy před delší dobou, ale dítě se dá očekávat až tak za 9 měsíců od doby, co se stala opět člověkem.
- Když to uslyší Floxi tak se přeřekne a dozvídáme se další důvod, proč se snažila být tak často v sídle. Je také těhotná a to už asi 4 měsíce! Caroline tedy čeká kluka a Floxi holku. To znamená, že tyto dvě musí zůstat v sídle jak jen to jde. To se Caroline nelíbí... Chce pomoc dole Tylerovi a Dylanovi, ale lidi jí pochopitelně nechtějí pustit. Vytvoří se skupina, která dolu půjde... Jedná se o Blade, Richarda, Hiche, Miladu, Hanu, Zemního a dva lesní.
- Zde v sídle zůstane Floxi, Caroline, její matka, Atas, Xor a Wionna, která má ještě před jejich odchodem rozhovor se svým bratrem. Ten jí říká, že vidí v Atasovi naději a že tu pro něj bude.
- No zbývá jediné... Floxi se musí přiznat i Xorovi o tom, že je těhotná.
- V dalším flashbacku je Xor, čekající v restauraci, kterou zamluvil a celý večer, na Floxi. Když dorazí, přinesou jim hned specialitu a přijde kapela, která u nich hraje romantickou hudbu. Xor požádá Floxi o ruku... Floxi je z toho nadšená, ale říká mu, že by nejprve měla raději dítě. A tak se o něj začali pokoušet.
- Když se večer staví Floxi u Xora na pokoji, tak se od něj snaží zjistit, co se to s ním děje. Xor je ve veliké depresi ze ztráty svých schopností.. Cítí se slabý a cítí, že nemůže nikoho ochránit. Velice truchlí pro ztrátu Anny. Byla jeho nejlepší kamarádkou po mnoho let.
- Nicméně Floxi se ho snaží podpořit a také mu sděluje, že je těhotná a tím zároveň přijímá jeho žádost o její ruku.

- V podzemí u poslední větší skupinky, kde je Samantha, Kroffi, Dylan, Juliet, Jimi a Shaye také dojde k několika rozhovorům...
- Samantha se baví s Kroffi o tom, že tohle místo je už nechalo defilinitvně dospět. Kroffi připouští, že se od Samanthy odloučila, jelikož jí nikdy nebavilo vládnout. A po jejich rozhovoru se dohodnou, že to už nebude takové jako to bylo do teď a že by se spíš měla zavést opět rada, ve které by králové vládli světu společně. Také si odsouhlasí, že by se k sobě měli vrátit.
- Jimi je zamyšlený a ačkoliv to nedává najevo, tak má trochu obavy ze své smrtelnosti. Jeho supermoudrý kalich mu dává naději v tom, že měl vizi, jak Jimi stárne a že tu nejspíše nezemře. Prý by to tak chtěl Gustav.
- Shaye si hned na místě, kde táboří postaví menší odpočívadlo. Dylan se tam jde podívat a vede se Shaye další konverzaci. Shaye mu říká, aby tu Juliet nebalil tak ,,nenápadně,, a vyptává se ho co vlastně cítí ke Caroline a co cítí ke Floxi. Dylan se ke Caroline téměř nevyjadřil.. Prostě je to komplikované, K Floxi cítí neustále velikou nenávist a ani si není jistý tím, proč to tak vlastně je. Dále pokračuje tím, že už není takovej děvkař jakým býval. Pak se dostanou k problému Shaye, která je odhodlaná zabít Derise, aby se pomstila za smrt Naila.
- Dylan se ale snaží, aby to neudělala. Říká jí, že pokud ho teď zabije, tak Tyler zače neávidět Shaye a také se bude chtít pomstít a tím započne neustálá nenávist a msta. Prý má pochopit, jak by se pak Tyler cítil. Shaye si uvědomí, že má pravdu. Po tomto rozhovoru Shaye odejde a přichází Juliet.
- Ta mu řekne, že slyšela jak se Dylan bavil se Shaye o ,,ještěrce,,. Dylan jí ujišťuje, že už není tím děvkařem, kterým býval a že s ní chce být a že zařídí ten problémek s její pusou. Juliet si není jistá, jelikož má výčitky vůči Caroline, kterou by nerada ztratila jako svou kamarádku a jelikož ví co Caroline k Dylanovi cítí. Dylan jí ale nakonec přesvědčí, že to s Carol bude ok.
- Nakonec se sejde celá skupinka u ohniště a v tu se tam objeví beleroti a v čele stojí Cecil. Nabízí jim, aby se vzdali výměnou za to, že nikdo neumře. Dylan se jí snaží uklidnit, ale najednou se vedle něj objeví belerot. Juliet se na Cecil rozeřve a objeví se náhle tacha válečnící, kteří beleroty zavraždí. Cecil řekne, že si vybrali a pak mizí.
- Cecil na konci epizody vyzývá svého bratra Lyka, aby se postaral o tacha válečnici Juliet.