Listopad 2012

Další Atas, Kayla, Marion a Premiéra Felixe

10. listopadu 2012 v 20:06 Next
Potvrzené spoilery pro 4. sérii:

Rau (mladší sestra Marion) nebude na počátku s určitostí hlavní postava.

To je všechno!
:D:D:D

Enjoy this:


Kayla Ironel


Atas Elldow


Marion Elldow

a pozor..
něco po matce, něco po otce:


+


Felix Fores


Music season 3: The Last Chapter

10. listopadu 2012 v 19:30 Next
Nakonec jsem se rozhodl, přidělit písničku finálovou jen 7 nejhlavnějím a nejdůležitějším postavám v Auře za první 3 série vůbec!! A to vždy takovou, která podle mě ukazuje na to hlavní v jejich životě :-)

Tyler, Caroline, Dylan, Floxi, Blade, Samantha a Wionna:


Co dodat. U prvních tří asi skoro ani nic.. Asi vážně ani nic. Prostě Tyler Trevino a jeho doufejme už KONEČNĚ "Good Life" od One Republic.. Kvůli dceři už především! A najde se těch důvodů více ;) Nechci se vyjadřovat v hudbě k jeho minulosti, stejně jako se k ní nebude chtít vracet on.
"I feel like there might be something that I'll miss
This could really be a good life."


Dylan Tusk s písničkou Live Like We Are Dying od Krise Allena, která přináší myšlenky, které si Dylan uvědomil teprve nedávno. Žít divoce není možné neustále, ale nechávat život jen tak plynout také nejde. Jó a když už i Dylan dospěl...
"We never know a good thing till it's gone.
We only got 86 400 seconds in a day to, turn it all around or throw it all away"


Tady taky lepší mlčet... Slavné trio nám uzavírá jeho od počátku nejkřehčí část, Caroline Foresová bohužel s velmi krásnou, smutnou a výstižnou písní pro její dosavadní a zřejmě i budoucí roky.. Ghost Of You od Seleny Gomez.
"Too naive? Yes I was..
I dont think I'll ever break through the ghost of you.
But for now, theres a reason that your still here.. In my heart"


Úplně z druhé stránky :) Floxi zatím stále ještě Fause, ale již brzy Elldow.. Jak jinak než zasloužená a typická písnička Love Story od Taylor Swift ;)
"This love is difficult, but it's real ♥

Romeo save me, he knelt to the ground
And pulled out a ring and said:
Marry me Juliet .. You'll never have to be alone
I love you
It's a Love Story .. Baby just say YES"


Aww, možná by se hodil Stronger od Kelly Clarkson nebo Fighter od Christiny Aquilery...
Nakonec postavím li Bladův milostný život na tom, na čem ho postavit mám, vybral jsem písničku, která symbolizuje jeho oddanost za lásku, kterou ví že vybojuje, protože jí vybojovat umí a musí.. A hlavně ví, že to nevzdá.
Pro Blada tedy, I Wont Give Up od Jasona Mraze.
" I won't give up on us, even if the skies get rough.
I'm giving you all my love.
And when you're needing your space, I'll be here patiently waiting.
We've got a lot to learn. No, I won't give up."Pro tuto slečnu by určitě bylo složité vymýšlet píseň, kdyby zůstala stejné jako v 1. sérii.
To se naštěstí nestalo. Maj se rády no.. I Když problematicky a potřebují si od sebe často odpočinout ... Tak prostě slečna Samantha Black nenajde už žádnou lepší. Proto Mine v podání Nayi Riveri.
" And I remember that fight 2:30am,
you said "I'll never leave you alone..
You are the best thing that's ever been mine.. Do you believe it ?
And I can see it now, See it now, See it now...."


Chtěla manžela, kterého milovala, nebyo moc času, ale i přesto jí dal syna..
Svou nemoc popravdě vnímá jako blízskou návštěvu Gustava, do té doby dá synovi, co jen může...
Ale ano, chybí jí ... Proto volím baladu nejvíce k témetu, jakou můžu...
Avril Lavigne - When Youre Gone
"I can hardly breathe, I need to feel you here with me!!!"A tak to bylo, je a bude... :)) (asi) ... sme v Auře! :D

E16 - What is love without tragedy? ( Jaké je milovat, bez tragédie? )

8. listopadu 2012 v 19:40 Season 3

- Skupina ve které je Hich, Zemní, 2 lesní a Milada s Hanou naleznou pomocí kouzel Blade, který byl uvězněn v podzemí držen matkou Caroline. Ta se z toho snažila vykroutit, ale nakonec bylo jasné že za to může jak ona tak Tylerův otec. Carolinina matka vpadne do své vlastní pasti a zahyne, předtím však řekne Hichovi, že jeho synovec Atas je odveden hlouběji do podzemí mimo hrad.
- U Xora se zjeví tajemná osoba, která se ho snaží nabádat, aby nehledal s Wionnou jejího Atase a namísto toho našel knihu, která prý pokud padne do nesprávných rukou, bude zle. Wionna se na Xora rozeřve že její syn je teď nejdůležitější a Xor jí dá nakonec za pravdu a následuje jí.
- Na zemi začne mít Caroline veliké bolesti, které podle Aliny nejsou porodní, ale z toho, že se jí někdo pokus otrávit. Na konci této epizody však začne Caroline opravdu rodit! Ano tak brzy věřli byste tomu ? Floxi se dále baví s Caroline a ptá se jí, jak to řekne Dylanovi a co bude dělat. Caroline chvíli váhá, ale nakonec jí řekne, že mu vše vyklopí narovinu a uvidí co se bude dít.
- Shaye se z hradu dostane i přes všechny nástrahy hradu jako první. Dojde až k výtahu, který by jí mohl konečně odvézt na povrch a následně z bludiště ven. Nakonec jí ale přemůže touha po pomstě k Derisovi a také tam nechce nechat své přátelé a rozhodne se tedy otočit a jít zpět.
- Dylan při cestě potká Lyka, který je připraven zabít Juliet, ale to mu pochopitelně nesdělí. Když pak Juliet konečně doběhne tak zaváhá a nakononec se rozhodne se své sestře vzepřít a vyvést Juliet odsud ven v bezpečí.
- Dylan pak potkává Tylera a Michaela a konečně se seznamuje se svým bratrem. Dylan se snaží najít Juliet a při cestě říká Tylerovi, že bude muset čelit tomu, co si Tyler už sám uvědomuje...
- Lyk dojde s Juliet až k tajnému východu a když otevře dveře, je zasažen kulkou, kterou do něj vpálila jeho sestra poměrně blízko jeho srdci. Ten padne k zemi. Pak se objeví beleroti a začnou s Juliet bojovat. Cecil zmizí ve chvíli, kdy beleroti zasáhnou Juliet, padající k zemi mrtvou.....
V tu dobu také dobíhá Dylan s Trevínovými a když uvidí Juliet, okamžitě se rozeřve a obrovská energie kolem něj zamrazí všechny beleroty, kteří se následně rozsypou. Lyk mezi tím vším zmizí bez povšimnutí.
- Poté je opět viděl sesuv ostrovů a tentokrát už to začíná být opravdu vážné. Tyler se rozhodne jít za Derisem a promluvit s ním a Dylan a Michael mají najít ostatní. Dylan Tylerovi věří, že to zvládne
- Derisovi přijdou napomoc jeho kloni Shaye a Naila a přidají se k Samantě a Caroline. Neustále se snaží získat od opravdové Samanthy korunu, ale ona odmítá. Náhle se falešná Shaye objeví za Samanthou a bodne jí do zad. Samantha pak sešle kouzlo a všichni se rozlítnou od ní pryč. Následně přesune Kroffi a Jimiho mimo tuto místnost a za chvíli se k nim taky přidá.
- Později tyto tři naráží na Dylana a Michaela a také na Hiche a jeho skupinu, ze které se Blade opět vytratil. Teď nadchází otázka. Najít zbývající a nebo jít nahoru. K nim přiběhne také Shaye která nechce odejít bez své pomsty. Takže co bude ?
- Wionna s Xorem dojdou až do vzdálené oblasti i přesto, že se to tu všude bortí. Přemůžou pár belerotů a dostanou se až do chrámu, kde leží Atas a šamanka nad ním provádí kouzlo. Wionna neváhá a své dítě si vezme. Ovšem co dělala to už od ní nestíhají zjistit, protože musí vážně pospíchat. Od východu jsou hodně vzdálení a čas jim dochází.
- Deris dovede pomocí čarodějky Tylera až k sobě.... Mezi nimi dojde k rozhovoru... Tyler mu říká co si myslí a co se ukáže jako pravda. Nikdy to nebylo jen kvůli Tylerovi, protože to by mohli žít spolu a nemuseli by vládnout celému světu. Deris začne ale Tylera obviňovat, že ho zradil a při tom drží v ruce zbraň. Deris mu říká, že tu Tyler teda zůstane a sám si vyjede nahoru.
- V ten moment přijde Blade a Deris se na něj chce vrhnout a Tyler se postaví mezi ně. Toho Deris využije a oddělí je pomocí zdi! Hrad prý hraje v Derisův prospěch... Deris pak nakonec Tylerovi řekne, že odejde nahoru hned potom, co se postará o smrt Tylerových přátel, které si zvolil namísto Derise... To Tylera vyburcuje a zaútočí pomocí vody na Derise, ale i tentokrát se mezi Tylerem a Derisem uzavřou zdi a Tyler trčí uzavřen z obou stran zdmi v labyrintu, který je na zhroucení.
- Jak dopadnou poslední epizody 3. řady ? Již brzy na Aura of Lies

E15 - Castle Walls ( Zdi Hradu )

4. listopadu 2012 v 15:57 Season 3

V minulé epizodě, která byla úryvkem z budoucnosti, jsme viděli jak vše vypadá za pár let ...
Ovšem jak se to doopravdy stalo? Vypadá budoucnost opravdu tak klidně? K tomu nejdřív musíme vědět co přesně se událo v posledních dnech pobytu v bludišti ..
Stručně: Hlavní postavy docházejí k hradu Venom, který je finálovým bodem před cílem závodu.
Cecilka chce zabít Juliet, za to že TACHA válečníci zabili několik jejich belerotů. Pak chce konečně zmizet i s ostrovy.
Tyler se v tomto díle poprvé dostává do střetu sám se sebou. Deris to něm chce aby využil Samanthu a Tyler je v pozici, kdy musí jednu stranu zradit... Rozhodne se vzít Kaylu a zmizet do hradu sám. Ve hradě potká klíčovou postavu tohoto dílu, Michaela a dozvídá se šok! Michael je Tylerův poloviční bratr (mají stejného otce), který byl vychován mezi šamany. Michel se snaží Tylera varovat, že otec Tylera a matka Caroline, nejsou dobří lidé, že otec Tylera, chce pouze Tylera unést k šamanům a má jakousi dohodu s Derisem.. Tyler málem omdlí, když mu Michael všechno vysvětlí, Tyler se dozvídá že Carol a Floxi jsou těhotné. Michael měl opravdu pravdu, ukazuje se, že matka Caroline unesla Atase. Tak se Wionna a Xor vydávají také do bludiště. Těhotnou Carol a Floxi, hlídá pouze pomocnice Alina.
Michael řekne, že jejich táta má dohodu s Derisem přivést Blada Ironela a nějaké další do bludiště, aby se jich zmocnil a nahradil je. Tyler dobře ví, že hodně věcí záleží na jeho rozhodnutí.. Michaelovi ale věří, má z něj pocit, že ho zná hodně dobře už dlouho ..
Všichni se tedy tak nějak nacházejí ve hradě.. Ovšem hrad je navržený Derisem a zdi hradu dokáží měnit psychickou stránku člověka. Kroffi se jeví jako silná a odolává pastem hodně dlouho. Pak se lapena Derisovými klony, ale její drak Špičák, přivolá Samanthu a Jimiho na pomoc. Matka Caroline se zmocní Blade i Atase. Otec Tylera a Michaela táhne hradem spolu s dobrákem Hichem, Zemním, Lesními a čarodějkami. Cecilka začla oddělovat první části ostrovů..
Juliet se potká ve hradě s Dylanem. Shay se matena klonem Nailla, který se jí snaží nalákat na to, že je stejný jako původní Naill. Shay jenom dokazuje, že hloupá nebyla nikdy a napálit na city, se nenechá ...
Jaká bude vůbec reakce Dylana, až se dozví, že bude otcem Carolinina dítěte?
Je Michael ten kdo připomene Tylerovi jak má jednat?
No jak tohle dopadne? :D