Leden 2013

E10 - Necromant

27. ledna 2013 v 19:22 Season 4

- Ke všem lidem na Palouku se konečně přidají i Gizzele s Viktorem, ale také se zde objeví Michael. Ten všechny varuje, že se blíží Rior spolu s Felixem...
- Kayla tedy neváhá a bere si auru věčnosti. Atas a Michael to nechtějí riskovat, ale Kayla je už plně rozhodnuta. Chvilku nato jí Gizzele zabijí a všichni strnou hrůzou. Gizzele hned pozná, že její úkol je splněn a v ten moment se Kayla opět probouzí k životu.. :)
- Když dorazí Rior s Felixem, tak Rior hned začne s vysvětlováním. Všechny informuje o tom, že Felix neprošel skrze rám dveří, protože je to nekromant... Tím se stal, protože se jedná o dítě ducha, přesněji Caroline když jím byla. Jako má velikou moc, kterou však nedokáže ovládat... Tedy zatím. Dále jim odsouhlasí, že Coudy opravdu má v sobě více duší, ale ne že by se zabijeli navzájem. Ten kdo je zabijí je Felix. Rior nechal Coudyho úmyslně seznámit se s Felixem, aby si mohl Felixe trochu vytrénovat. Teď už je jen otázkou času, kdy umře Coudy nadobro...
- Atas se okamžitě rozhodne a vidí jedno jediné řešení. Tím je zabití Felixe, aby neohrozil život Coudyho a celého zbytku přítomných. S tím však nikdo nesouhlasí a začnou se hádat. Kayla a Dustin se snaží Atase zklidnit, ale to vyvolává jen mezi nimi o to větší hádku. Atas následně vytrhne pistol Viktorovi a rozhodne se vystřelit. Rior však sebe a Felixe snadno ochrání. Hádka mezi Atasem a Dustinem vyústí až v situaci, kde Dustin nepřímo přizná svou skutečnou sexualní orientaci. Není však jisté jestli to došlo Atasovi nebo ne. ( Ve flashbacku pak vidíme Marion s Dustinem, jak té noci kdy se spolu údajně vyspali, jí Dustin říká, aby to tak hráli. Nechce totiž, aby to Atas věděl, když ví, jaký Atas je... Marion stěží přijímá tento úkol, ale nakonec to evidentně zvládla až do teď, kdy to bylo asi nejlepší říct)
- Když se pak skupina ohlídne na Coudyho, tak ten tam již leží mrtvý... Po chvilce jako zázrakem vstane ale je ještě víc divný než dřív... Stal se z něj zombie a služebník Felixe, který se z toho málem sesypal. Tím nám vzniká nové trio.. Zombie, Rarach a Nekromant. Felix pokračuje v nekontrolovatelnosti své moci a postupně začíná zabijet všechny až na Kaylu a Atase. Ti nevědí co mají dělat a Riorův smích je jen o to víc rozptyluje. Rior vytáhne jistou knihu... Teď můžeme vidět flashback, kde běží Xor s Wionnou zachránit před 18 lety Atase v podzemí. Na Xora tehdy nemluvila žádná neznámá osoba, ale byla to Kayla.. Kayla z naší součastnosti, která chtěla zabránit, aby knihu získal Rior. Další flashback je pak prozměnu Atas, který se snažil sám sebe varovat, kvůli těm debilním hodinám.
- Rior se opět pousmějě... Atasovi a Kayle došlo, že ty varování, které teď dávali jsou zbytečné, protože to už bylo v minulosti a v ničem to nepomohlo..
- Rior nabídne Felixovi, že může odejít s ním, aby ho naučil ovládat své schopnosti. Když se smutný Felix podívá na vyčerpanou a vystrašenou skupinu, nabídku Riora přijme. Kayla se za ním rychle rozeběhne a řekne mu, že ho najde. Na to Atas nemá... a Felix s Riorem mizí.
- Kayla hbitě přesvědčí Gizzele, že musí hned vyrazit je hledat a při teleportaci tam k nim bez váhání přiskočí i Atas. Po zmizení Atase, Kayly, Gizzele, Riora a Felixe, zmizí i Michael.
- Na Palouku zůstanou stát Dustin, který ani neví, jak si to Atas vyložil, Marion se svou sestrou, která bere Trixii k nim domu. Viktor, který to nechápe a furt čeká na GIzzele :D

E09 - Magic of the Death ( Magie Smrti )

27. ledna 2013 v 19:21 Season 4

- Gizzele v této epizodě konečně zkusila projít dveřmi k Kroffi, což se podařilo... Zbývá teda už pouze Coudy.
- Za Coudym přijdou do nemocnice Atas s Dustinem a chtějí po něm, aby šel také zkusit to, co už ostatní podstoupili. Ale v ten moment se tu objeví Rior. Tak se seznamujem s jeho minulostí. Rior je totiž synem samotného Vincenta, zakladatele a tvůrce Tria sv. Vincenta. Stejně jako jeho otec ovládá i Rior speciální magii a to magii smrti. Důležité na tom je, že to Rior se svým otcem rozhodně neměl lehké, spíš to bylo hrozné. Ovšem s jeho plánem, který má již brzo nastat souhlasí. Rior je takzvaný rarach, což je velice mocné a zde velice nepředvídatelné stvoření. Nakonec ještě z jeho minulosti zjišťujeme, že byl dlouhou dobu vězněn v mezisvětí.
- Poté co Rior zmizí, zkusí Coudy jít ke Kroffi, což se mu podařilo.
- Viktor se snaží zříct se svého úkolu, ale Floxi se mu v tom snaží zabránit, prý to může být pro její vlastní dobro. Viktor jí oznamuje mimo jiné, že někteří lidi se organizují proti elementálům a Floxi by tomu ráda zabránila ještě včas.
- Trixii s Rau po dlouhé cestě dorazí dvanáctkou přímo na předměstí na takzvaný Severní Palouk. Tam už na ně čeká Marion spolu s Kaylou, kterou přesvědčila, aby šla s ní. Marion nemá na návrat své sestry a už vůbec ne na Trixii. Ale Trixii nemá očividně už vůbec na nic :D
- Po chvilce volá Kayle Gizzele, že prý musí její smrt proběhnout již dneska a spolu s Viktorem rychle zamíří směrem ke Kayle. Ta rychle zavolá Atasovi, aby jí přinesl auru věčnosti. To naštěstí netrvá dlouho, protože se u ní pomocí Dustina spolu s Coudym rychle objeví.
- Na konci předminifinálové epizody přichází Michael za Felixem s tím, že on jediný neprošel... Když měl v plánu ho vzít sebou, tak vstupuje na scénu Rior a přemluví Felixe, aby odešel s ním namísto s Michaelem.

E08 - Open Cage ( Otevřená Klec )

24. ledna 2013 v 12:27 Season 4
¨
- Jak už název napovídá, dostáváme se opět k Rau. Únosce pomaličku zpříjemňuje pobyt vězně a Rau se snaží více a více útočit svými otázkami, aby únosce zlomila. Tak se taky nakonec stane. Otevře jí celu a čeká, až Rau uteče. Rau však zůstává dál a snaží se zjistit více o tom, proč udělala to, co udělala. Ta holka se jmenuje Trixii a je to dívka, která je dcerou Shay a Naila ! Je to čarodějka s molekulární aurou což z ní dělá dost silnou osobu. Trixii chtěla auru věčnosti, neboť se domnívá, že jí tato aura právem náleží. uvědomila si však svou chybu a teď se chce vykoupit tím, že jí pustí... Ovšem nenávist ke své matce je nezměrná. Rau jí i přes všechno domluví, aby se s matkou setkala. Trixii souhlasí a společně se vydávají do hlavního města. předem ještě Rau zavolá své matce, aby jí informovala o tom, že se vrací zpátky.
- Dustinovi se konečně vrátí jeho rodiče a tak můžeme sledovat jeho poměrně vážného a pracovitého otce, který hned vyrazí za prací a matku, která je vážně, no matka. Vysvětlí Dustinovi, že deštník slouží pro jeho ochranu. Je to prý mocný artefakt. Když jim ukáže hodiny, tak mu nato řeknou, že na to bude muset přijít sám.
- Floxi mezitím ověřuje, kdo je schopný projít přes ochranou barieru na vile Kroffi. Touto barierou prošli Atas, Dustin, Marion i Kayla bez sebemenších problémů. což všechny docela překvapilo.
- Coudy, kterýmu se charakter změnil k nepoznání, přišel navštívit Rior ! Ten se prý na něj přšel podívat. Říká mu, že s ním má dost společného a také mu naznačí, že vše už velmi brzo přejde...
- Gizzele byla zatknuta, aby konečně kápla božskou. Floxi se toho od ní ale moc nedozví a tak jí mimo vyloučení ze školy dá i 2 členy elity, kteří na ní mají dohlížet
- Dále zjištujeme, že její přítel Viktor, je špeh Floxi, který však má Gizzele opravdu rád.. Floxi si toho je vědoma, ale i tak má úkol stále danej.
- Atas a Dustin se také rozhodnou jednat. Atas se rozhodne získat auru věčnosti, aby pak mohl on sám s ní naložit tak, jak bude chtít. Jde tedy a Hichem, který mu okamžitě a mile rád vyzradí, kam musí jít. Spolu s Dustinem se tam přenesou a když kolem Milady a Hany projde jen Atas, tak 2 čarodějky na Dustina zpustí, že ho rádi poznávají a že mu budou ještě užitečny a náhle zmizí...
- Atas se později setkává s Kaylou a oznamuje jí, že auru věčnosti má momentálně on.. Kayla říkala, že tak je to prozatím nejlepší a ať jí věří v tom, že Gizzele je hodná.Gizzele Special Shoot + :))

23. ledna 2013 v 23:10 Next
V 7 epizodě Fake Generation, vyšlo najevo "Gizzele story" ... poměrně smutná story, která zdaleka ještě nekončí ...
ale pravděpodobně nějak skončit musí, již velmi brzy ....

Naplní svůj osud a zabije Kaylu pro svou vlastní záchranu, nebo raději umře sama? ... Přijde na jiný způsob ?


Jaká rozhodnutí učiní Kayla sama v této situaci?


Odnese nakonec dlouhé 2 a půl měsíce mladší dcera Floxi, Rau Elldow smrtí ? Nebo bude zachráněna výměnou za Auru věčnosti ?

E07 - Hair Colour ( Barva Vlasů )

23. ledna 2013 v 19:10 Season 4

- Gizzele, nejdůležitější postava pro tuto epizodu, se rozhodla, že je čas říct všechno o sobě Kayle. Díky flashbacku zjišťujeme, že ještě před 4 lety žila ve světě šamanů spolu se 2 sestrami a svými rodiči. Velikým šokem je, že její matkou není nikdo jiný než Cecil, jež vládne velice tvrdou rukou. Nejiný je její manžel Deris! Ano Deris je její otec. Cecil si ho vzala, aby mohla mít potomky, kteří budou schoni vyjít na povrch! Přecházet smí nyní totiž už pouze míšenci z povrchu a ze světa šamanů...
- Cecil má totiž v plánu zabít Kaylu, která by jinak podle věštby měla zničit její dlouhou a krutou vládu, ačkoliv není známo, jak by se Kayla mohla k Cecil jakkoliv dostat. ( Michaelův flashback to jen potrzuje. V něm totiž mluví s Tamikou o tom, že Kaylu půjde někdo zabít. Tím vrahem má být jedna ze 3 dcer Cecil. Kždá má dva roky na splnění svého úkolu, jinak umřou pod kontrolou Derise. V době tohoto flashbacku je již Gizzelina nejstarší sestra mrtvá a nyní tam má jít její druhá sestra... Gizzele se od smrti její nejstarší sestry mění barva vlasů...
- Gizzele je tedy v součastnosti poslední žijící ze všech 3 sourozenců a nachází se v situaci, ve které musí Kayla nebo ona zemřít... Právě proto by se jí hodilo získat auru věčnosti, pomocí které by mohla zabít Kaylu, aniž by se jí něco stalo. Tím by obě přežili a bylo by vše tuze happy. Ale naneštěstí o tu auru stojí i únosce Rau, ale kdo to je ? Rau se snaží pomaličku s únoscem navazovat kontakt, aby zjistila, kdo jí vlastně unesl a mohla vymyslet, jak se odsud dostat.
- Stará trojice Dylan, Caroline a Tyler má stejný sen. V něm vidí Riora, který jim říká, že tím kdo způsobil ochranou kletbu na Caroline je on.. Ti 3 na to nemají, když zjistí, že se jim zdálo totéž.

Coudy // Gizelle // Dustin shoot

19. ledna 2013 v 22:50 Next
Coudy (rozpolcenější osobnost ... a to jen v sexuální orientaci ... už Aura asi nikdy nezažije) .... :D:D
HARDCORE který ještě nikdy nikde nebyl :D:D:Džidlický by byl hrdý, že změna orientace je fakt možná!!!!, jen pokud máte v srdci a tělě více duší :D:D ( Autoruv dodatek k židlickému: vždy jsem si myslel že ten kluk byl z Mezisvětí ) ...Gizelle .. postava typu Derecka z Teen Wolfu, která si muže unášek koho chce a osvobozovat koho chce, měnit vlasy jak sama nechce :D:D a ještě k tomu se pořád ptát, jestli je tohle jako normální?! :D:D A taky najít si jen tak najednou kluka :D:D prostě u každýho by to bylo vysvětlený :D:D ale Gizelle nic vysvětlovat nemusí!! :D:D:D

Táááááááákže poté co jste si vybrali novou barvu vlasů podle Gizelle, a určili svou orientaci podle Coudyho, si můžete ještě vybrat jestli jste víc dobrák a nebo víc rebel :D:D aby jsme měli rozpolcených postav přeci jen o něco víc :D:D já bych řekl že je to Džiglipad, což je výstižné asi nejvíc :D:D a má furt blbý otázky na Felixe, a je úchyl ....
Ano je to Dustin Bieber :D (který má mnoho fotek bez trička) ... za což nemůžu, ale nevadí mi to :)))


bojovný Dustin bez trička ( mód 1 )


Dustin Speedy v oblečení od Celvina Kleina jak jí svůj klobouk a má aspoň košili ( mód 2 )


Hruď Dustina není vidět celá, triko je roztrhané !! :D:D ( mód 3 )


Jedna z mých nejoblíbenější oblečených fotek DUSTINA :))) je tak Kouzelnická, to je třeba uznati ...
Hruď je velmi zakrytá pod silnější vrstvou kožešiny ( mód 4 ) :D:D:D


Néé tento článek není vůbec parodie :D:D:D:D ♥ Miluji postavy FAKE GENERATION ♥


E06 - Would you Kill? ( Zabil Bys? )

19. ledna 2013 v 20:59 Season 4

- Celá skupinka se vrací z jejich slavného výletu a Atas neváhá a dává všechny fotky z výletu na Bubblebook. Dokonce tam dal jako svou profilovku foto, kde sedí na lavičce Kayla s Felixem.
- Kayla vede rozhovor s Gizzele a povídají si mimo jiné i o Viktorovi, se kterým začla Gizzele chodit oficielně, protože je to na Bubblebooku. Když však ještě k tomu Kayla uvidí profilovku Atase, tak na to nemá
-Později se v této epizodě sejde Marion s Gizzele u ní doma a ukazuje se, že Marion kdysi přece jen něco u Gizzele doma našla. Byly to fotky Kayly. Marion však nestihla nic Kayle říct, protože to Gizzele hned poznala a donutila Marion na to zapomenout. Teď si chtěla ověřit její reakci, kdyby jí tu paměť vrátila. Marion Gizzele poměrně mile překvapila, ovšem i tak jí paměť opět smazala.
- Coudy se mezitím od Gizzele začíná zaměřovat na Marion, která se mu teď líbí. Dokonce sebou během epizody zase sekne.
- U Kroffi doma se pořádá večírek, na který měli dorazit celá jejich bývalá parta. Dorazili všichni přeživší až na Michaela a Jimiho, který musel jít pro jistotu do nemocnice. Dylan náhle vyběhne nahoru, pryč z místnosti… Shay ví o co jde. Jde o Floxi.
- Nyní nastal čas na další flashback Dylana a Shay, který je zasažen do doby před jejich svatbou. Dylan začal Shay vytýkat, že pozvala Floxi a to byl také čas, kdy se jí Dylan konečně svěřil. Nikdy to nebylo tak, že by Floxi nesnášel, ba právě naopak. Gustav mu zadal totiž během války ještě jeden důležitý úkol. Musel se naučit komunikovat s Drenei ze Země. Kdyby se to tehdy nestalo, tak by všichni dreneiové při cestě na Zemi umřeli stejně jako jejich 3 zkušební králíci. Tento úkol musel udělat Dylan, protože ostatní by telepatii na takové úrovni nezvládli a umřeli by. On sám to přežil, protože z něj Gustav udělal Zimního tvora. Ale i tak se to neobešlo bez následků. Protože přežil on, tak si tato schopnost kladla vraždu někoho jiného a tím by měla být světec Floxi. Tak se jí začal pro její vlastní dobro stranit. Nesmí jí být na blízku..
- Do toho nám mezi starce chce vejít do vily Felix, který se přišel omluvit matce zato, že jí odsuzoval. Samantha, Caroline a Floxi si uvědomili, že nemůže vstoupit díky ochranné magii, kterou kolem sebe měla Caroline v tomto bytě. Felix se jí omluvil teda alespoň přes dveře a šel zase domu. Při cestě narazil nejdříve na Dustina. Ten ho zase vyzvídal, jestli by byl schopný někoho zabít. Felix mu odpověděl to co minule, ale už trochu víc nepříjemně. Dustin se totiž choval opravdu velice divně.
- Felixe nakonec dorazila situace, kde potkal podivnou osobu v plášti. Ta mu pochválila jeho laxní chování, na což Felix už neměl a odešel. Nakonec můžeme vidět, že tato postava nám již není tak cizí… Je to totiž… Rior

E05 - Crush ( Zálusk )

19. ledna 2013 v 20:39 Season 4

- Po dlouhé době se celá sedmička mohla sejít ve škole, což je dost neobvyklé.
- Gizzele hned ráno představí Kayle a Marion Viktora, člověka, se kterým má večer rande.
- Atas se rozhodne naplánovat menší výlet a tak řekne Dustinovi ať sežene nějakou holku, protože on má v plánu pozvat Kaylu.
- Kayla se mezitím doma svěřuje otci, že se jí zalíbil Felix, ale že je příliš pasivní. Naopak Atas je až příliš aktivní a tak doufá, že by mohla někoho z nich zmněnit.
- Ještě ten den se objeví u Felixe a hrají spolu karty až do doby, než Kayla neusne.
- Coudy, kterej má v plánu také jet na výlet chtěl původně pozvat Gizzele, ale nakonec pozval Marion. Ta to nechápala, ale i tak to skončilo tak, že se rozhodla jet s nimi.
- Nakonec se u auta ukázali teda Atas, Dustin, Marion, Nina, 2 bisexualní děvky z jejich školy a Coudy.
- Když projížděli ještě ve městě okolo parku, uviděli na lavičce Felixe s Kaylou, což Atase dost naštvalo. Hned vyslal svou sestřenici, aby to ověřila. Mezitím v dáli prošla Gizzele s Viktorem.
- Kayla jí řekla, že pouze přinesla Felixovi nějaké zvuky moře, které si schovává Tyler u sebe doma. Marion nato neměla a šla zpět do auta.
- Dojeli za město k Atasově chalupě u jezera. Mazitím co Atas začal balit Ninu a nakonec skončil s bisexualními děvkami z jejich školy, Coudy začal svádět Ninu, tak Dustin pracně zatápěl ve sklepě, aby ostatním nebyla zima. Za chvíli za ním přišla Marion a ta mu celou noc pomáhala. Nejvíc jí děsil moment, kdy se Dustin zeptal, stejně jako kdysi Felixe, jestli by byla schopná někoho zabít. Ona se tomu zařehnila a zmateně a koktavě odpověděla, že ne. Možná prý v ochraně kamarádů nebo rodiny, ale že si to ani tak nedokáže představit.
- V poslední části vydíme opět někoho spoutaného, ovšem tentorkrát to není Rau, nýbrž Michael, kterého uvěznila Gizzele! Nečekaně :O

E04 - Drunk without Alcohol ( Opilá bez Alkoholu )

18. ledna 2013 v 19:09 Season 4

- V této epizodě se Coudy vací ke svým přátelům zpět, konečně si na ně pamatuje, ovšem přiešel tak trochu jiný. Vrátil se zpět jako hetrosexuál a nikdo mu nedokázal opak. Dokonce si začal dělat zálusk na Gizzele.
- Atas dostal od své tety Floxi za úkol, aby se pokusil utěšit Marion, která to opravdu neměla moc lehké. A tak k ní dorazil. Dobrou půlhodinu s ní mluvil, než se totálně ožral a usnul.
- Gizzele se náhle objevila na místě, kde byla uvězněna Kayla a s její pomocí se dostala Kayla domu
- Ovšem hlavní úlohu zde měla Shay a Dylan. Ti navštívili Kroffi se Samanthou. Při této návštěvě jsme mohli vidět flashback, ve kterém Dylan narazil na Shay, která trávila již delší dobu v místní putyce U Prasáka. On byl právě ten, kdo jí pomohl se opět postavit na vlastní nohy, což tyto dva dost zblížilo. Netrvalo dlouho a požádal jí o ruku. Shay mu pochopitelně věřila a rozhodla se, že zato, že Dylan jí řekl, co má za problém s Floxi, mu řekla, že byla těhotná tehdy v bludišti a ani to nestihla Nailovi říct... Po jeho ztártě ale nebyla schopná se o dítě postarat a tak jakmile se jí narodilo, okamžitě ho odložila. Neví ani jestli jde o dceru či syna, takči tak, očekává, že jí dítě bude hledat, i přesto, že to není zrovna to, co by chtěla. Dylan jí v tom zcela podpořil.
- Do domu Kroffi přišla ještě jedna nečekaná návštěva. Byla to Caroline. Poslední slova předtím než omdlela byla, že to nikdy nebylo alkoholem. Shay to hned prověřila a ačkoli z ní byl alkohol cítit, tak ho v sobě neměla. Samantha v ní cítila magii, velice temnou, velice mocnou a také temnou. Ovšem magie běžná to nebyla... Náhle se začal na Samanthu někdo napojovat a tak Samantha neváhala a kontaktovala Dustina, aby to také slyšel. Tajemný hlas jim sdělil, že teď pomohl Caroline a že víc už nesvede. Ovšem prý dokud je u Kroffi, tak je v bezpečí.
- Když se Caroline probudila, byla naprosto překvapená tím, kde je a ještě víc tím, že jí ostatní měli za opilce, včetně jejího syna.
- V poslední scéně můžeme vidět Rau! Ano, stále žije, sic v klecy. Je velice vyděšená, ale žije. Je tam s ní nějaká žena, která jí tvrdí, že pokud dostane to co chce, tak jí propustí. Dá se jí ale věřit ?

E03 - More then One Soul ( Vic než Jedna Duše )

16. ledna 2013 v 19:58 Season 4

- Tato epizoda je zaměřená převážně na Coudyho. V jeho minulosti můžeme vidět jeho rodiče Kapustina a Mildredu, kteří žili na rozmezí povrchu a světa šamanů.. Věděli, že tato část bude brzy zničena, ale Mildreda se snažila ze všech sil, aby svou rodinu ochránila... To se jí však nepovedlo, protože její prosby nevyslyšel nikdo. Nikdo až na muže jménem Rior, podle Pavla to rozhodně není Rampelník, tak budiž :D . Každopádně Rumpl, teda Rior s nimi uzavřel dohodu, pomocí které ochránili své dítě za dva mocné artefakty, přesípací hodiny a brýle. A jelikož Každá magie má svou cenu ( Kde jsme to asi mohli slyšet? ), tak tato ochrana dítěte vzřebala do něj části duší jeho rodičů a možná i někoho dalšího ?
- Coudy byl nezvěstný asi po polovinu epizody a když byl konečně nalezen, tak začínal pracovat jako prodavač. Nikoho nepoznával, dokonce se chvíli hádal, že se jmenuje Kapustin. Elita rozhodla, že prozatím ho nechají tam, kde je, než zjistí co s tím. Je to zřejmě velice vážné, protože nepoznal nikoho včetně Felixe nebo sebe sama.

- Kayla řekla rodičům, že přespí u Marion, což sice bude pravda, ale nezmínila, že v noci nejdříve vyrazí na dámskou jízdu, kam přizve i Gizzele. Když Kayla uslyší hlas, který ji volá, chvíli přemýšlí, zda má vůbec vyjít před bar, ale nakonec se rozhodne že ano. Ještě před odchodem varuje své kamarádky a vyrazí. Tam už na ní číhá její strýc Michael. Ten jí ukryl do malého příbytku a řekl jí, že to dělá pro její dobro, aby jí chránil. Kayla ho však seřve a Michael jí tam nechá.

- Na konci epizody můžeme vidět Gizzele, jak s ní někdo komunikuje... Rozkaz zní jasně... Zabít Kaylu!