Červen 2013

Covery ke Všem Sezónám

12. června 2013 v 22:21 Next

SEASON 1
Aura Of Lies: The Secret
Vybral sem hlavní 3 (Tyler, Caroline, Dylan) + Alaricka, okolo kterých se začátek motal - větší Tyler jako úplně hlavní a počáteční postava řady..
+ Lilly u nápisu Secret, okolo které se motalo hlavní tajemství od počátku.


SEASON 2
Aura Of Lies: The Demons
K druhé řadě jsem vybral jako hlavní a velkou fotku Floxi, jako nejklíčovější postavu série - světce co spasil svět od démonů. Další typické postavy motají se okolo hlavního motivu série byla Wionna a její manželství s Gustavem Elledow. A také vše okolo Elldow, takže proto Xor, budoucí manžel Floxi Elldow.


SEASON 3
Aura Of Lies: The Tournament
Poslední série s původními postavami. Jako hlavní symbol řady - modrokřídlák Toreen uprostřed. Nahoře Samantha a Blade, kteří projevily svojí velkou MOC především v této řadě. (Březová Koruna + finální boj Blada s Derisem o Tylera)
+ Deris jako nepřítel série. A další dvě významné hlavní postavy jejichž budoucnost se určila v labiryntu Kroffi a Shay.


SEASON 4
Aura Of Lies - Fake Generation: The Ritual
Počínaje sérií 4. má Aura přídavek "Fake Generation" kvůli tomu že se odehrává cca o 20 let později, kdy dospívají děti původních postav, oběvují šamanské problémy a dochází k Rituálům a jejich tajemství. V sérii 4 jsem vybral jako nejvíce hlavní Kaylu Ironell (vychovanou Tylerem a Bladem). Spolu s ní další 3 potomky - Marion Elldow (nejstarší dceru Xora a Floxi), Atase (jediného syna Wionny a Gustava) a Felixe (omylem počatého syna Caroline a Dylana).

Jak se daří všem postavám za bouře zrozených ??

12. června 2013 v 21:23 Next
Je na čase vytvořit menší sled událostí co se staly jednotlivím postavám!

- Atas na konci 4. serie byl ovládán záhadným loutkařem a když se na nový školní rok opět objevil v Dome, všechny tím překvapil ( jak nepřekvapil :D) Od začátku měl v plánu si jen nehrát a loutkař hodlal prokázat že jde přes mrtvoly. Po zabití jedné holčiny jménem Siblinka, aby zjistil jak funguje nekromancie se rozhodl Dustina nadále vydírat a pomocí něj chtěl zabít Samanthu.. To se mu nakonec po shledu nešťastných událostí povedlo. Nicméně v době kdy navštívil opět Dustina spolu se spoustami dalších postav se tam objevila Yrka, jedna z dcer Cecilie se speciální runou při které vyloženě rve srdce a prohazuje je mezi dvoumi obětmi. Atas z toho vyvázl jen díky tomu, že ve skutečnosti Yrka omylem zabila právě onoho loutkaře, který byl také pravou rukou samotné Cecilie. Atas byl tedy konečně opět sám sebou a za to byl rád. Okamžitě se snažil svým stylem pomoci Dustinovi v jeho problémech s Noitem a následně své problémy s Kaylou. No ty zrovna moc nezvládl a tak je to mezi ním a Kaylou stále dost otevřené. Navíc Atas je stále nemocný.. A to až do doby kdy se ukáže David, který ho vyléčí a vyndá z něj i srdce přírody které zdědil po matce. David se prozrazuje jako jeden z druidů stejně jako byli ony sestry a jako je jeho bratr, který je stále zapečetěn.

- Marion začíná pořádně objevovat své schopnosti, které si na konci předchozí řady začala uvědomovat. Je současně také na stopě své sestře Rau, která utekla z bytu a se svou temnou aurou se spojila s Trixii, která si hráale na nevinou v minulé řadě a jež je opět dcerou Cecile. Trixii vytvoří mocný tým ještě se zrůdou Culumem a Marion jim v tom nemůže zabránit. Matka jí svěří svůj meč a Marion se procestuje až k Felixovi, tomu vypráví čarovné věci o Noitovi a jak je Noit boží . Ten má v plánu chytit Vincenta. Při jejich plánu si však Marion uvědomí nebezpečí, které hrozí její sestře, která byla zachycena s celým jejím týmem a dalšími lidmi Trixiiinou obávanou sestrou Yrkou. Pomocí časové aury jí zachrání, ale nadruhou stranu to přenese jí a Felixe někam do řiti v čase. Po dlouhém průchodu dějepisného semináře nahlédonou až do budoucna, kde uvidí zmučenou Ninu, jakožto jedinou přeživší z celé skupiny ! Vše ovládli šamani ! Marion se konečně podaří trfit do správného časového úseku a radostí Felixe políbí. Pak utíká domu vše říct ostatním a z budoucnosti mají pochopitelně všici strach. Marion tedy začne bedlivě dohlížet na Kaylu aby se jí nic nestalo, jelikož je ona jedinou nadějí! Ke konci poslední epizdoy vycítí bouřkovou auru a tam nalezne ale rozčíleného Oscara ( viz Oscar) .. Nakonec se vrací zpět do města a to je u ní prozatím vše

- Kayla se dostala končně z věznice kde čekala na smrt od Cecilie. Ve světě šamanů bloudí a myslí na to, jestli ještě Atase uvidí. Když jí pronásledujou šamani, pomůže jí stařec Děd, který zná dobře její matku Siobhan a tak to Kayla zjišťuje. Zjistí, že má i bratra a sestru. Děd jí učí proměnu ve fénixe kterým Kayla prostě je ! A tak se taky stane. Děd jí pak odvede až k Lucie, která minulou serii byla s Dustinem v sectoru a která později umře díky Yrce spolu se svou sestrou Veronicou. Kayla se dostane díky fénixí podobě na povrch. Nerada vidí Atase jako loutku a snaží se ho osvobodit, leč marně. Nakonec když je Atas sám sebou, tak se spíš pořádně pohádají a Kayla se od té doby snaží donutit Atase k žárlivosti, zatím co on šel prsotě spát s jínými :D Kayla se na povrchu také setkává se svou matkou Siobhan a ta dokončuje její trénink a také jí říká, že její bratr je blázen z jeskyně, otec někde kdo ví kde, ale je dobrák a sestra je vězněná Cecil, taky dobrá rodina. Kayla se pak snaží pomáhat jak jen může ale neví co má dělat když všichni chtějí chránit jí :D

- Dustin zprvu je chudák který je vydírán Atasovým loutkařem. Což se později změní, ale to že je chudák se nezmění :D V této serii díky němu poznáváme Noita Pure, kterého potkal jednou v baru. Zatímco však Dustin Noita začal mít více a více rád, Noit to dělal hlavě kvůli informacím a no a kvůli sexu. Dustina to proto dost zasáhlo potom, co tohle zjistil. Dustin dále řeší také své rodiče Jessicu a Rafaela. Pomocí Elly, Niny, Noita, Lucii, Veronici a Oscara přijdou na to, že rodiče se snaží získat předmět, ze kterého se má zprvu něco (David) vypečetit a má to mít obrovsou moc. Rodiře pro to dělají první poslední což mladistvé dost děsí, ještě o to sípš když jim nejsou schopni zprvu říct žádné info. Nakonec se to nějak vybrbí a a na světě je David, který vyléčí Atase a později i Ninu. Dustin přežil střet s Yrkou díky Miladě a zbývá ještě Hana. Nakonec se ve městě objeví syn Aliny jménem Jeremy a ním se teleportuje Na Habulis, VIZ SONG Z TRŮNŮ . Stařec z víry ke které se hlásil i Olly a ke kterému se hlásí i otec Jeremyho je informuje o hrozícím se konci světa, který hrozí s další válkou která se blíží. Na zemi se proto uvolnil anděl ( ten se však také uvolnil protože se uvlonil jistý tvor v parožincii díky tom uže se uvolnil David, no twl :D ) Dustin s Jeremym musí informovat ostatní a nemají moc času, jelikož do tohoto překrásného a posvátného místa cosi zavítalo a evidentně to nechce, aby se tato zpráva rozšířila dál. Dustin a Jeremy sice utečou, ale Jeremyho ztrat o chvíli později u lapačů v hostinci :D A tak utahaný Dustin je opět chudák :D

- Ella se nejdříve zaměří na zjišťování toho, co sou rodiče zač a tak je nucena také navštívit svou bývalou kamarádku a první holku, ke které cítila něco víc, Veronicu. Právě díky ní a díky svému bratrovi Noitovi zjištuje, je jejich rodina prokletá ERUPCÍ. .. Tato rodina se během této serie dost řeší... Ella a Nina se stávají skvělým týmem, seznamují se se svým novým bratrem a také řeší spor se svým otcem, který jím chtěl ale pouze vrátit jejich matku, ovšem jeho přístup nebyl zrovna taktní. Ella po těchto incidentech konečně říká Oscarovi, aby se konečně hnul a pomohla mu v tom i dost Nina .. Po její erupci však má problémy s lidmi, jelikož zabila dva lidi... To si Ella dost vyčítá a musí k tomu všemi k soudu, který byl prozsatím odvolán. Ella pak po střelbě na její sestru nervózně čeká na Ninu a její uzdravení, s čímž jí pomůže David

- Nina se stává konečně lepší postavou a pomáhá Elle jak jen to jde proti tajemstív, co střeží její otec. Později potkává svého bratra Noita a později se dokonce rozhodne vyrazit s Oscarem na rande. Budou však nakonec jen přátelé ? Nina se také rozhodne spolu s Noitem seznámit Davida se současným stylem života a v jedné z posledních epizod je napadena lidmi při hlídání Oscarova zhoršujícího se stavu. Nina má vážnou operaci ze které jí pomůže až později David.

- Noit se objeví na scéně díky Dustinovi a jeho vztahy sem více méně už popsal, tedy až na to že ještě spával s Gizzele, ale ta to nějak nehrotí no :D Noit byl každopádně tím, kdo promluvil pořádně do duše svému otci Kerovi což ho také dost ovlivnilo. K Noitovi do DOme později přijíždí jeho matka Růžena. Největší lekci Noit ale dostane až když se vyspí s Yrkou a ta díky němu otěhotní. Teď je jeho život loterie a šanči na vítěztví moc velkou nemá, protože přežije pouze tehdy, narodí li se mu syn a to je u Yrky dost nepravděpodobné. Posledních pár epizod se snaží mervomocí najít Dustina, který je mezitím pryč v Habulisu.

- Oscar při pátrání o identytách své zesnulé matky a rodičů ostatních zjišťuje mimo všeho ostatního také to, že je proklet kletbou, kterou umřela i jeho matka. Oscar byl později unesen otcem Luicii a Veronici, Thomasem a Mirandou. Tihle dva rodiče měly v plánu to, co je v artefaktu využít a tak zbytku svých přátel lhaly. Thomas nakonec ale osral i svou ženu a později získal všechny arktefakty, co všechny rodiny nasbíraly a zmizel. Mimo to má také březovou korunu, což z něj dělá velice nebezpečného hráče o trůny. Oscarovi není dlouho pomoci, až do chvíle. kdy Ella pomocí Helmana zjistí, že mu musí rozdrtit srdce pomocí své kletby! Toto dokáže ze všech Pure pouze Ella. Díky tomu se z této nemoci dostal. Předtím se ještě ale dost sblížil s Ninou, která mu pomohla se končně přenést přes Ellu. Kámen úrazu je ale když je Nina postřelena. To ho dsot rozhodí a jde si zaházet během bouře pár blesky. Tam ho později najde Marion která z něho cítí bouřkovou auru:O . Marion se ho snaží uklidnit a vrací se společně zpět do města.

- Gizzele mimo udržuje vztah s Victorem na přátelské úrovni a na sexuální úrovni s Noitem :D Gizzele se snaží také vzdorovat své šílené rodině. Jednak přišla možná na způsob jak se bránit před Yrkou, dále se snažila přimnět Trixii, aby se k ní připojila, což jí nevyšlo. Gizzele také je jedinou, kdo dostane typ od Victora na budoucí atentát na Ninu, čemuž nedokáže zabránit. Nojo no.. Lidi chtěli změnit budoucnost tím, že Ninu zabijí no. U Gizzele mě toho víc prostě nenapadá, ale možná sem na něco zapomněl :D

- Felix se nejdříve snaží získat všechna informace o kouzle co pomocí Riora udělal. A tak slídí po hřbitovech. Díky tomu získá dokonce draka Kosťu, čili nemrtvého klona od špičáka. Později se dozví že se probudil Vincent, v pdoboě Liche, což je dost veliký problém. Feilx si myslí, že Vincent bude chtít nejdříve zesílit a později bude chtít Felixe svrhnout a Felix ho tedy chce najít jako první. Pak se stane ta část s Marion a časem. No a později se rozhodne s polu s pár dalšími, že Cecilii prostě sejmou. NEjdříve ještě zamíří do Sectoru a tam se mu automaticky podřídí přízrační a předávají mu dýku, do které se vztřebají. Felix se nemůže ale dostat dál díky šamanům a tak se do světa šamanů dostane díky Kayle. Nakonec se ale musí útok zrušit, jelikož se zjistí, že na povrchu je ukrytá runa ARMAGEDON, která je zapečetěna v Izabelle, skutečné dceři Shay a Naila. Izabelle však později k sobě vzala Camey. Camey je sestrou Yrky , která se snaží Armagedon zneškodnit. Nejdříve z ní vyndá auru věčnosti, kterou Izabella zdědila a pak jí prozatím ukrývá v sídle.
Felix tedy útočit nemůže, ale Siobhan, která je tam s ním se rozhodne, že naleznou znak této runy aby se mohli armagedonu zbavit.
- Cecilie v této serii získala dýku a její nejsilnější jednotky a triumfy začíná během této serie vyplouvat na povrch

- Největším zlem je však Crystal která ne a ne umřít.


E14 - The Bloodlines ( Krevní Linie )

12. června 2013 v 19:10 Season 5

Epizoda ve které se kromě Dustinovy story v nebeských ruinách řeší flashbacky života Ceciliných dcer pojmenovaná The Bloodlines, udává druhovéjméno i celé sérii! Aura Of Lies: Fake Generation - The Bloodlines.

A proč "The Bloodlines??"
( Krevní Linie jsou totiž tématem celé série )
TRIXIE (fake) X IZOBELLE
RAU (temnota) X MARION (světlo)
NOIT jako utajený bratr NINY A ELLY PURE
všechny vztahy mezi dcerami CECIL !!
SIOBHAN jako biologická matka KAYLY atd. atd. atd.
E11 - Dagger Master

1. června 2013 v 19:59 Season 5

TBA