Červenec 2013

E22 - Gone With My Own Bloodline

25. července 2013 v 11:30 Season 5
Gizzele

Sarah?

24. července 2013 v 12:30 Next

Sarah C.C. (celým jménem Sarah CraterCat) sestřenka Oscara Goodmana. Vnučka Ulricha Elldow. Stejně jako Oscar. Což asi není moc prima nápad aby Oscar chodil s Marion. Když Oscaruv děda je Ulrich Elldow a Marion táta je Xor Elldow. :D omfřčžh


Bude Sarah C.C. hlavní v 6. sérii ??E21 - Goodbye My Baby

24. července 2013 v 12:00 Season 5

Its Yrka bitch!!*

Název dílu odvozen z faktu že Yrka porodí mrtvé dítě (což pro Ninu zařídil David).
A nakonci epizody je aktivována runa Armagedonu, ale Camey a její bratr Xaven zařídili aby bouchla jen v těle nevinné Izobelle, takže Izobelle umře Shay v náručí. Finální souboje série začínají :OE18 - All That Years Without My Brother

14. července 2013 v 21:02 Season 5

- Oscar doma náhle omdlí aj e odvezen do nemocnice. Jeho otec Donald okamžitě volá Elle a Noitovi, kteří koukají u sebe doma na televizi a sledují v ní přírodní úkazy které se vyskytují tam, kam jela jejich sestra. Když jim Donald zavolá, tak okamžitě běží do nemocnice. Oscar se po nějaké době probral, ovšem jeho magie je pryč :O
- Skupinka tří lidí najde kdesi v lese ležícího Zeyna. Ten se probere, ale taky bez magie!
- Felix letící na Siobhan poráží při cestě několik šamanů a jsou už jen kousek od runy Armagedon.
- Ukazuje se nám také další FLASHBACK. K němu se dostáváme protože, Dustin později všem vypráví ( už i se Sarah) v Dome, že potkal Helmara a také protože šamani od Cecil našli Onta, otce Camey, Yrky a chlapce. Celé to začíná když rodiče dvou dětí, zísakjí věštbu ve které se doví, že jejich děti umřou. Tomu chtějí zabránit a tak navštíví Felissu, která jim za oběť jednoho z rodičů děti ochrání tím, že je ukryje oba mimo povrch země a zároveň rozdělí. Tyto děti se pak stanou velice důležitými a spešl. Děcka jsou Helmar a Ont. Otec toto pro své děti s hrdostí udělá...
- Později, když už se blíží válka s démony je Helmar se svým ,,otcem,, mužem co ho vychovával v Habulisu. Praví mu, že si vezme jistou holku a Helmar chce, aby měla ráda přilby. Tato přilba mu dodává sílu a ochranu. Jeho otec mu také řekne, že s ní bude mít dvě děti, které umřou při zkáze Habulisu samotného a že Helmarovým posláním bude roznést mír po světě...
- Onta naopak vychovává stařena ve světě šamanů. Stará se tam o pole jako každý jiný i přesto, že má tak velikou schopnost, jako je vytvořit tak velikou úrodu, že by si všichni žili hojně. Této schopnosti však kvůli bezpečí stařeny nevyužívá. Domluví se jednou s ní, že pokud si pro něj někdy Cecilie přijde, nebude se vzpírat. Tak se skutečně jednou také stane a Ont splní dohodu s babčou, nad kterou se díky tomu Cecilie slitovala. Cecilie si ho odvede do hradu a později s ním má tří výše zminěné děti.
- V součastnosti si Cecile povídá se svou dcerou Yrkou právě o tom, že Ont byl nalezený a že někde je také ještě ten jeho spratek. Celý rozhovor dvou psychopatek končí tím, že jde Yrka zavraždit pár lidí, zatímco Cecile má v plánu využít Armagedon!!
- Nina s Davidem dorazili přes pár menších potíží až k místu, kde by se měl Thomas nacházet. David se obává, že je jeho bratr již osvobozený zato Nina to má fakt jako dovču :D Pak už se na místě setkává se svým bratrem Gadinem. Začnou se spolu krátce hádat, ovšem jen tak povrchově, než že by se něco vysvětlilo. Nina na to nemá. Gadin se chce nejdříve rozkoukat a než zmizí, řekne Nině, že si teda umí vybírat a že se spolu ještě setkají.
- David jí pak řekne, že za ní Gadin jistě půjde, ale že jí ochrání.
- Když se pak Gadin sejde s Thomasem, který ho osvobodil. Čeká Thomas nějakou odměnu atd. Gadin mu ale řekne, že je jinej než Thomas očekával a že nemá rád někoho jako je on. Nakonec Thomase zabijí a jde si pro všechny Thomasovi artefakty.

E17 - My Brother's Team

13. července 2013 v 17:39 Season 5

- Atas a Kayla se prochází po městě a klábosí o ničem
- Marion se sejde s Oscarem a dojdou na místo, kde kdysi Gizzele zabila Kaylu. objevuje se zde však Trixii se svou Paokai a začnou s ní tedy bojovat. Povede se jim Trixii zahnat i s paokai, které zranili křídla. Ona však nakazila jedem Maion. Od tohoto jedu jí pomůže později Gizzele a spolu s ní a s Ellou a Noitem jí chtějí jednou provždy dostat.
- David bere Ninu sebou do letadla, jelikož se chce David rychle dostat za Thomasem, aby neosvobodil jeho bratra a Ninu si vybral za svou společnici.
- Zeyn je pronásledován nadále šamany a nalezne při běhu podivnou kuličku. DKyž jí vezme, vstřebá se do něj jaká si energie a s šamany to vyřídí a utíká lesem dál.
- Floxi je na srazu s vedením světa a vymáýšlí taktiku proti šamanům. V tom jí dost pomáhá Zemní element, hlavně proti lidské vůdkyni Chuchny.
- Kaylina sestra která byla už v minulé epizodě a zampomněl sem se jmenuje Sayor a pomáhá jí týpek, co jí hlídá.
- Stěžejní je však flashback, kde se setkáváme s mladými rodiči několika postav. Jessica, Rafael, Alkina, Ker, Thomas, Miranda, Tia ( matka Oscara) a Rembrant s Gabriella. Celá tahle skupina pracuje přímo pod Ulrichem během války. Jejich úkolem byla obrana artefaktů. Ovšem proti přesile démonů byli zahnáni až do tajemné budovy. V ní se později ukázali duchové elementů, které Ker poslal na průzkum. Oni ho prokleli a vytvořili v něm Erupční prokletí a Tiu prokleli její jistou budoucí smrtí. Nicméně se konečně dostali z budovy a směřovali k jezeru. Tam se ukryli v jeskyni. Během tohoto flashbacku vyjde nepřímo a později potvrzeně, že Tia a Gabriella sou sestry. Celá skupina měla veliké problémy, když jim mizeli aury a Tia a Gabriella to schytávali o to víc. Později se jesskyně začala bortit a Gabriella s Rembrantem tam zůstali. - Ostatní šli zjistit co se stalo a došlo jim, že je po válce !! KDyž se však vrátili pro své dva přátele, už tam nebyli a nikdy je nenašli..
- Dustin a Sarah v letadle vedou rozhovor a když jí Dustin ukazuje fotky přátel a říká jí, kdo jsou jeho rodiče atd. odhaluje se, že Sarah má pravé rodiče právě Rembranta a Gabriellu !! Navíc jsou (byly) Gabriella a Tia dcery Ulricha!! Prý si je Sarah skoro ani nepamatuje.. Ale její adoptivní rodiče jí říkali, že její biologičtí rodiče během války ztratili praktickycelý svůj život a na vše zapomněli. Žili v osamnění a později Gabriella porodila Sarah. KDyž jednou Gabriella umřela, Rembrant si sám ze zármutku, že nikoho jiného nepoznává sám vzal svůj život..
Z toho tedy plyne, že Sarah je sestřenice OScara a oba jsou opět zpjati s Elldow ! Na to Dustin nemá :D

E16 - Devil

12. července 2013 v 0:02 Season 5

- Dustin se v této epizodě konečně dostává do nižší oblasti a zpátky do civilizace. Nejprve však potká Helmara, který za ním přišel, aby si promluvili. Helmar vysvětluje, že je také původem z Habulisu a že do každého cilvilizovaného světa ( na každou planetu) přistál meteorit, ve kterém byl Ďábel. Ten pak povstane v případě, že nastal čas konce tohoto světa. Tomu se dá zabránit pouze vírou v anděla, který by ďábla pouze tehdy mohl porazit. Ovšem na anděla a na NADĚJI a MÍR už věří jen málokdo a tak Dustin má v plánu promluvit s Floxi, aby zkusila ukončit válku s šamany, která se blíží! Když později Dustin doraztí na letiště, vidí tam holku, kterou poznal z novin, co zrovna četl. Tato holka, jejíž jméno si nepamatuju byla s jejím přítelem a dalšími 3 přáteli tábořit. Přepadli je však šamani a mezi nimi byla i Yrka! Ta provedla rituál na jejích přátelích i příteli ! A tak zbyla mladá ohnivá elementka sama. Probudila se však sopka, nedaleko odtamtud ? Jak je to ale možné ? JE to stejný případ jako u OScara? .Tak či tak byla Yrka zasažena a dívka vyvázla a teď si prmluvila s Dustinem a letí společně do Dome
- Atas si šel promluvit s Kaylou, aby jí oznámil, že ho David vyléčil. přepadnou je tam také šamani, ale Kayla je společně se svými otci poráží.
- Marion si doma kecá s Rau a čtou na internetu o sopce. Později jí navštíví David a ona se ho vyptává na okolnosti s bouřkou a Oscarem. David si ale není jistý čím přesně to je, důvodů by mohlo být více. Marion se také trochu obává toho, že má David už 2 srdce a myslí si, že možná bude chtít i to její. On jí ale ubezpečuje, že jí chce naopak učit. Pak David dostane nepříjemnou zprávu o tom, že artefakt ve kterém je vězněn jeho bratr je pryč. Prý ho vzal Thomas, jak pravila Ella. David má tedy v plánu jít za Ninou, kde chtěl zjistit, jak na tom je a jestli jí je lépe.
- Felix splu se Siobhan naleznou onu runu v knihovně a vydávají se na povrch, aby jí mohla Siobhan najít.
- Zayn v této epizodě zdrhá před šamany, kteří mu jsou v patách
- Gizzele v této epizodě nejsou a nevím jak Noit a Oscar :O
-