Říjen 2013

E01 - When Old Planet Gets Tired

5. října 2013 v 19:34 Season 6

- Šestá série začíná ai 2 měsíce po bitvě při které umřela Gizzele.
- Floxi nařídila celé skupince povinnou dovolenou na Paprskových ostrovech, nedaleko města Paprsek.
- Ale i tak většina nemyslí na nic jiného, než na to jak v Etile umřelo tolik lidí a elementálů a pomaličku kvůli ďáblovi a nezastavení války, nemají šanci na přežití.
- Jediná Marion byla spolu se Sarah pověřena úkolem jít na tamnější sopku a získat artefakt Vah, ve které se promněnili Helmar a jeho bratr. To jim ale zmaří ďábel, který se ve sopce zjevil a výbuch této sopky stál Sarah život. Marion však byla zachráněna elementy, které vyslal Zemní element. Ten pak přikázal svým vnukům Kebovi a Austinovi, aby se o hosta starali. Oni dva pak zjišťují téměř vše o celé skupině a Marion jim to s nadšením vypráví. Nakonec se vypraví na průzkum okolí. A váhy později najdou lidi od Elity spolu s Oscarem.
- Atas se spolu se svou lásenkou díky informacím od Davida dozvídají, jak má o sebe Atas jakožto stříbrný upír, pečovat.
- Felix obíhá všechny přítomné a všechny otravuje a jedinou dobrou věc, kterou udělal bylo, že promněnil intrikářskou Crystal, která přišla informovat Felixe o budoucím napadení Ceciliiných šamanů město Dome, v zombie vílu a dal jí jasný úkol! Musí zabít Cecilii nebo Yrku!
- Ella a Dustin se seznamují s lesbickým hadem Ariel jménem Bella a Ella z ní nemůže odtrhnout oči.
- Ninu na její dovolené navštíví David. Ten předtím vedl rozhovor s Floxi o budoucíh činech a o tom, že bude nejlepší, pokud se z tohoto světa dostanou pryč ! A že mezitím David půjde ochraňovat Ninu a ostatní.