Březen 2014

Space Aura: Season 7 - Pár Zajímavostí k Zamyšlení

23. března 2014 v 21:45 Next
V článku je sice i pár spoilerů z dílů 4 a 5, ale to moc nevadí :-D


1) Ella jako BANGERZ BIČ ?? :D (na obraazku je ELLA!!) :D
- Z minulých sérií známe Ellu jako milou holku, což se o ní zatím říct nedá. Její chování se dá přirovnat k Santaně, je sice jednou hrozně milá, ale zároveň všechny stírá jak prase :-D nejlepší stěr byl ve chvíli, kdy se přestala s Yangem hádat o přízeň u Linky, ale pro změnu za Linkou přišel na návštěvu Sefu, což se Yanga dotklo!!! :D Ella k Yangovi přistoupila a řekla: ,,Vidíš? Měl jsi holku. ... Málem ... " :D pak se mu vysmála a odešla :D
No uvidíme jak to bude s Ellou dál, zatím je zábavná, ale hlavní NEVINNOU dívčí postavou se začíná stávat LINKA, což jí taky přináší zájem a přízeň jiných postav.... (prozatím Elly, Yanga a možná právě i Sefuho). :-D


2) Dominantní Felix :D :D (na obrazcich je FELIX!!) :D

Další malinko prapodivnou věcí, která je následkem kletby a zapomění původního života je to, že z outsidera Felixa, který se velkou část svého života bál machýrka Atase (i když se mnohokrát "ASI" zpřátelili) :-D se stal nekompromisní VELITEL nad skoro každým Atasovým pohybem. :-D Což by asi mohlo vadit Marion, která je sestřenka Atase, ale je jí to celkem v piči :-D a je ráda, že jí aspoň Atas neotravuje, když ho má na starost Felix :-D


3) Nehrdinský a do sloupu hlavou mlátící Dustin Speedy :D (na obrazku je Dustin!!!) :D
V posledních dílech se Dustinovi začali vyjevovat přeludy o tom, že měl kdysi v minulosti svatbu (což neměl) a ve snech dokonce spatřil obřad a nenapadlo ho nic jiného než jít celý den v hadí farmě mlátit hlavou o sloup :-D :-D
Pravděpodobně taky asi malinko potrvá než se v něm projevíí hrdinskej a odvážnej Dustin :-D zatim je jak leklá ryba a netuší jakou by vůbec mohl mít moc a asi to ani tušit nechce. :-D Hlavně jestli si Atas hodlá někdy na cokoliv vzpomenou tak ho zabije, protože KAYLA opravdu na jinou planetu neodešla. .... (ne moment Atas nikoho nezabije, Felix ho má na vodítku) :D :D ♥


4) HRDINA YANG !!! ( na obrazku není random vietnamec, ale YANG!! ) :D
Jak si jistě nikdo nevšiml, Yang miluje Linku (ani není jisté jak moc si to uvědomuje), a jak uvidíme v díle 5 - Linka není asi v nejlepší situaci a Yang se jí pokusí zachránit, což se neví jak dopadne :-D :-D Ovšem není jedinej kdo se o to pokusí ... A vůbec není jasné jestli má Linka zájem, vypadalo to popravdě trochu tak, že víc emocí v ní probudil Sefu po jediné návštěvě (#sadyang #brokenyang #lanadelrey) :( :( :( :( :(
No každopádně ohnivému sympaťákovi jehož rodina vlastnila všechny Kaktusy na Zemi přejem hodně stesti :D ♥


TOTO NENI BLADE ze serií 1-3 TEREZO, toto je SEFU !!!! :D :D


5) Černí nejsou zas tak špatní a zlí :-D (na obrazku jsou černí sourozenci SEFU(ne Blade)!! a Obioma!!) :D

V pátém díle se dozvíme víc z minulosti Sefuho a Obiomi což je super! :D Vyjde také například najevo, že Obioma je velmi oddaná sestra a že vztah mezi nimi je skvělý ! :) Obioma jenž je z celé desítky nejstarší zastává také kupodivu VEDOUCI POZICI v celé desítce a Sefu začíná mít zájem o LINKU /asi/. :-D6) Linka, jenž už byla zmíněna v předchozích odstavečkách :D :D (na těchto 3 obrázcích je LINKA) :D
Nebudem spoilerovat uplně jak a co se děje s Linkou.... Stejně to není jisté :-D :O :O :O


- nevinná a chudácká Linka v polích


- Linka pijící čaj (nevinná a kradoucí Elle její minulý styl) :-))

SEE YA SOON :-D :-D STAY TUNED :-D

E05 - Wasted Years

23. března 2014 v 19:30 Season 7

-Flasback jde patří Obiomě a Sefu
- Jejich rodiče byli mocní elementálové písečné aury a dokonce měla jejich matka i původ od tacha válečníků. Celá rodina bydlela ve velikém paláci na zámku. V tu dobu, kdy se měl svět zničit bylo Obiomě pouhých 14 let A Sefuovi dokonce jen 9. Služebníci jejich rodičů našli medailon a matka chce své děti za každou cenu zachránit. Otec s tím naopak moc nedělá a tvrdí, že jsou stejně moc mladí, tak proč něco s nimi dělat.
- Matka ví, že jejich tréninování nestačí a vyhledá tedy v oaze moudrého mága, který jí poradí tekutý písek, kterým by z nich udělala osoby starší. Matka ví, že tuto nebezpečnou proměnu pro děti musí udělat.
- Vezme je tedy k onomu písku, který z nich udělá dospělé jedince, jakými jsou v součastné době. Rychle jim předá medailon a při jejich mizení se ukazuje otec, která vraždí svou ženu, že medailon nenehcala jemu! Své děti už ale zastavit nestihne...
- Obioma a Sefu mají obavy z toho co se stane a navíc Obioma má vysokou nedůvěru s hady.
- Dalšího rána začíná útok na horu. Nejprve se dvě samice, mezi nimiž je i Trhačka zbaví sluhů a tím je cesta dovnitř otevřená. Jejich uvažování o tom, jestli nemůžou vstoupit jen dva a podobné úvahy je stojí spoutu času a nakonec se dovnitř dostanou pouze Yang, Obioma, Sefu a 5 hadů. Zbytek je k uzoufání, protože nemají prostředky k tomu dostat se dovnitř.
- Yang hrdě se svou loučí hlídá, zatímco pět hadů jde prozkoumat cestu dál. Obioma a Sefu se snaží prodrat se ven. Všude ale začíná být hustá tma, že se jim i Yang ztratí.
- Obioma a Sefu náhle zpatří svého otce, kterého ovšem poznávají jen matně podle vzhledu, ale netuší vůbec kdo to je. Ten je chce zabít za to co mu provedli. Oni společně se mu však ubrání.
- Yang pochoduje v obavách dál a má i vidiny o nějaké restauraci, to ho ale nezastaví. Náhle se kolem něj zjeví všech 5 hadů, kteří ho chtějí zabít, on ale probudí svou vyšší moc a hady dočista spálí, naneštěstí zapálí celou jeskyni, ze které všude stéká olej!
- Početně vyšší skupina doufá, že někdo objeví své schopnosti, aby se dostali dovnitř. Ella Dustin a Marion začnou spolu bojovat a v Ella způsobí drobné zemětřesení. Postupně supům dojde, že jí musí nasrat, ale to jim nejde. Nakonec jí zcela vytočí úmyslně Atas a cesta do hory je otevřená, ačkoliv jsou jinde než ostatní.. Hned po chvilce uvidí, jak se k nim žene obří požár kolem všech stěn a tak je na supech, aby je převáželi mezi ohněm.
- Obioma a Sefu se s tím perou pomocí písku.
- Yang mezitím doleze přes tajné dveře do veliké místnosti, kde je spousta lidí kolem stěn a na křesle bělovlasá mladá žena. Ta ho přivítá jinak než Yang čakal... Bojovat totiž nechce! ukáže mu opět čínskou restauraci a řekne mu, že nemá věřit tajemnému muži, který vše prý zinscenoval, aby získal jejich nemocnou kamarádku Linku ! Yang si není jistý kdo lže, ale žena má na všechno rozumné odpovědi (prý fyzicky nikoho nenapadla, hora jen dává překážky ale nezabijí a Yang byl ten kdo to tam podpálil) a předá mu stopky, ve kterých ho musí do 24 hodin najít, dokud má mít ještě koho zachraňovat. Otevřou se pak další dveře do kterých Yang vběhne.
- O malou dobu později se u ženy objeví Obioma a Sefu. Ti se vyptávají kde je Yang, ale ona jim řekne, že Yang zde ještě nebyl. Prý možná tak trochu zešílel. Jinak jim ale říká to co Yangovi: tajemný muž je ten zlý. Ukáže jim dokonce palác, ve kterém prý vyrůstali, ale info jim prý řekne pokud dostanou tajemného muže, protože dochází čas. Pak jim řekne jejich 4 možnosti, vrátit se zpět do jeskyně, aby našli přátele i přesto, že je tam požár, nebo můžou prostě vyjít ven, nebo zde s ní počkat na zbytek a nebo dostat stopky a rychle tak najít tajemného muže s Linkou... Obioma by nejraději šla zpátky do ohně, aby našla ostatní, jenže Sefu chce jít za Linkou a ona by to sama v tom ohni nezvládla.. Souhlasí tedy se Sefu, žena jim dá stopky a otevřou se dveře, do kterých také vběhnou, čímž končí epizoda.

E04 - Weakest Link(A)

23. března 2014 v 18:58 Season 7

- V této epizodě se po delší době vrátí flashbacky a konkrétně v zastoupení Linky.
- První část flashbacku nám ukazuje Milianu, Linčinu matku, která již brzo bude rodit. U ní stojí její starostlivá sestra Tisícanka. Miliana a Tisícanka zde mluví o tom, jak se Miliana vzdala po válce své stínové aury a nevzala si úmyslně žádnou jinou, jako kompenzaci za ní. Podle ní jsou elementi špatná věc a Původní jsou sice hrdinové, že pomohli zachránit svět před démony, ale také rozdali v minulosti aury do mnoho špatných rukou. Pro Linku chce bezpečný lidský život kovotepce.
- Ve druhé části se vrací Linka ze svého tajného výletu do hlavního města Dome. To matku pobouřilo, ale Linka říká, jak moc chce zažít dobrodružství a že jí to dokonce předpověděla čarodějka, kterou navštívila. Matce se to vůbec nelíbí a strachuje se o její život.
- V poslední části flasbacku pak již vidíme Linku, takovou, jak jí známe z 6. série. Tam je ve fázi, kdy je na útěku i s medailonem a volá jí její teda. Teta s hrůzou zjistí, co se stalo její sestře a řekne že jí osvobodí. Také dodá odvahu její neteři, která může konečně zažít dobrodružství a radí jí, aby se i s medailonem skrývala.
- Atas, Marion, Felix a Yang se probouzí v lese a u nich stojí tajemný muž, ten jim řekne to samé, co už říkal v minulé epizodě hadům a zbylým 6, kteří jsou momentálně hadími hostmi. Mimo jiné jsou zde zachyceny 3 útoční supi z předchozí noci. Jedna z nich, je ta, která nemá potřebu vraždit a tak jí osvobodí, dá si jméno Trhačka a jde na pokyn od tajemné muže pro ovoce, které později Atas s Felixem vyvezou na horu, aby nevzbudili podezření.
Další ze supích lidí je spíše hloupějšího rázu, ale nechá se přemluvit, zato ten poslední je totálně vymaštěný a agresivní. Tajemný muž přenese Yanga k hadům, aby jim řekl, že snad brzy dorazí i se všemi supy, na které zbývající 3 hrdinové počkají. Tajemný muž a supí demokracie se shodnou a přidají se.
- V hadím sídle se Dustin mlátí do hlavy o sloup, protože si vzpoměl na svatbu z ,,minulého života,, která neproběhl :D, Yang si povídá s Linkou, která mu řekne, že Ella začíná být docela dotěrná, což Ellu donutí se zamyslet a nechává jí již na pokoji. Za Linkou přijde ale také Sefu, který jí ohromí tím, když jí říká, aby se nevzdávala, což jí připomene její tetu.
- Když se konečně dostaví zbývající 3 členi planety Země a všech 10 supů s tajemným mužem, temný tajemný muž konečně všechno podrobnějií vysvětlí. On sám je prý z jiné farmy kde pouze on a další dva byli pořádně bojeschopní. Na horu se jich vydalo 33 a vrátili se 4. On a jeho společník z farmy. V ten moment mu došlo, že se s ním vlastně ani zdaleka nezná tak dlouho jak si myslel.. V hoře prý také viděl mapu planet. Dále říká, že další tři přeživší se rozutekli k dalším horám, aby všechny informovali tak, jako to on dělá zde. Také prý doufám že v jejich hoře by mohli být další informace o tom, co se vlastně všem stalo.. Řekne jim, ať si každá skupina zvolí zástupce: Hadi mají hned jasno, že to bude hadí Neheťák. Za elementály je to Obioma, která už k samotnému začátku převzala iniciativu a supi a jejich demokracie zvolili Igora. Zítra za úsvitu pomocí jídla vylákají stráže, aby se dostali dovnitř. Jediná Linka nemůže jít a Tajemný muž tedy slíbil, že se jí ujme zatímco oni se postarají o horu.

E03 - Feel Fire from Underground

16. března 2014 v 22:58 Season 7

(pro vytváření potencionálních teorií připomínám, že YANGOVA aura na ZEMI byla ohnivá) ... =) =D

- Hned k začátku epizody se Ella rozhodne vyběhnout s jídlem na horu, Yanga vyšle za ohněm, který cítí ve veliké dáli, což je další podezřelou věcí a Obimu nechává na farmě, kde má dohlédnout na Linku s Poffie.
- Tajemná osoba, která se zjevila před supími lidmi, čímž zachránila Felixe s Atasem, se snaží supáky přesvědčit o tom, aby na nikoho už neútočili a poté zmizí. Supáci se stáhnou do ústraní a Felixovi s Atasem dojde, že supáci jsou neobyčejné nebezpeční, ale zřejmě jen v noci a tak toho využívají, abymohli prtojít dál.
- Ella se na hoře schová za kámen a sleduje nějaké lidi, kteří sbírají jídlo, které přivezla, a tajnou cestou odchází dovnitř jeskyně. Ještě předtím ale zmíní, že se už všechny farmy vraždí.
- Marion narazí při běhu za Felixem a Atasem na kozí kořen, který býval mazlíčkem farmy tuleních pololidí a dovede jí k jejich zničené farmě. Všichni jsou mrtví, zabili je supí lidé. Marion o nich sice neví, ale pomalu jí, stejně jako všem ostatním začíná z části docházet to samé.
- Z Atase a Felixe se stávají tarzani a tarzan Atas zabije pomocí kopí omylem kozí kořen. Ten ale začne komunikovat s Felixem a tak společně s Atasem dospějí k závěru, že je Felix Woodu babča. Pak se vydávají i s Marion směr domov a při cestě uvidí u ohniště supí lidi, ovšem v lidské podobě. Ti čekají na to, až Slunce spadne pod jistý úhel, aby se mohli opět proměnit. Zároveň žjišťují, že jedna z nich je zřejmě vegetarián a ostatní jí za to neuznávají. V dáli pak uvidí přicházet Yanga, který pospíchá za ohništěm a tak ho rychle zastaví a vrací se k ostatním an farmu.
- Domu ale nejdřív dorazí Ella a Dustin se Sefu, kteří pro se pro málo informací rači vrátili zpět. Všichni si navzájem vylíčí své poznatky a chtějí už jen počkat na 4 opozdilce a vydat se na horu.
- Dřív než ale ti 4 dorazí 3 supí lidé včetně té vegetariánské, kteří podpálí byt. Všichni se ukryjí ve sklepě kromě Poffie, kterou po 14 dnech donutili se umýt. Ella nebo někdo se jí vydají zachránit a zjistí, že je to mořský hnusný had (panna), kerou jeden supí člověk hned málem zabil, ale bohužel při tom umřel jen melounový pes.
- Pak Ella donese Poffie do sklepa za ostatními a slyší, jak se to nad nimi bortí a kouř se pomalu dostává k nim. Neví co mají dělat a stejně tak neví, jak jim mají Yang, Atas, Marion a Felix pomoci..
- Náhle Obioma se Sefu ucítí, že se někdo blíží.. Jsou to hadí lidé, ti kteří zabili lidoopouny. Jeden se hned dá do řeči. Je na něm vidět, že je vychytralí a zrádný. Hned pochopí, že oni mají obecné elementární vlastnosti, ale že momentálně jsou jim k ničemu. Objeví se ale tajemný muž, který hady přesvědčí, že mají elementály nechat žít a že uklidní supí lidi.. Prý jich 30 musí držet spolu, aby porazili to, co žije v hoře. Hor je prý víc a on už proti něčemu v hoře bojoval po boku s dalšími 32 tentonons z různých farem.. Přežili ale jen 4 a proto chce, aby se teď hadí lidé s elementály a supími lidmi nepozabijeli. Hadi tedy vyvedou 6 původních obyvatel Země svými tunely do svého území a tajemný muž je připraven zastavit supí lidi a najít 4 zbývají pozemšťany.

E02 - Just 14 Days Later

16. března 2014 v 22:49 Season 7

- 14 dní, to je nejdůležitejší téma této epizody, jelikož právě před 14 dny se podle nich vše změnilo. Před 14 dny našla Obioma ve své kapse knížku s básničkami, které jí donutilo se zamyslet nad situací a později toho dne narazila se svým bratrem na jistou rasu zvanou lidoopouni. Před 14 dny však také onemocněla Linka neznámou nemocí a Ella začala procházet změnami nálad a víc se začala družit k Lince.

- Atas s Felixem, kteří šli natrhat masité hrušky uviděli ze stromu v dáli někoho neznámého na jiném stromě. Bylo jim to divné a tak vzali své oštěpy, které cestou vylepšovali a vydali se za podezřelými návštěvníky jejich farmářské oblasti.
Při jejich cestě se však stalo několik zvláštních věcí, jako je třeba až přespříliš velká věrnost Atase k Felixovi nebo faktu, že k Felixovi promluvila kost a co ta větší síla? Procházeli stále dál a dál až narazili na podivné supí lidi. Ti se spolu nejdřív vybavovali o mase a pak se rozhodli lovit! Už se rozhodli že vyletí směrem k farmě odkud je Atas s Felixem když je chtěli odlákat, ale zjevila se tajemná osoba
- Tuto tajemnou osobu však nejdříve potkala Marion, která ze strachu, že se Atas s Felixem nevrací, vyběhla za nimi. Osoba jí řekla, že mají zůstat na svých farmách a nebojovat, Marion ale nevěděla oč jde a tak pospíchala dál.
- Obioma a Sefu se tajně schází s lidoopounem jménem Opice. Dustin je však tentokrát sledoval a tak mu Obioma konečně mohla říct všechna svá podezření. Také mu řekla o tom, že lidoopouni jsou někým zřejmě napadáváni a že jsou zde podivné stěny. Dustin si uvědomí, že Felix s Atasem můžou překročit jinou stěnu a že by to mohlo znamenat, že už neprojdou zpátky a tak spolu se Sefem vyběhnou směr za nimi. Cestou se jen staví ještě na farmě, kde Ella a Yang mají rozepře v tom, kdo se lépe postará o Linku ( je tam i Poffie no). Ella by ráda dalšího dne až se budeodvážet jídlo na horu, šla s nimi, aby tam počkala na toho koho zásobují a na oplátku tak získala léky. Dustin tam ale dorazil a vše vysvětlil a hned se Sefem běželi dál. Yang tedy šel za Obiomou, aby tam nebyla sama a čekali na lidoopouna. Ten se ale objevil se smrtícím průstřelným a tenkým zraněním, ale stačil jim říct, že kolem ,,každé hory je 5 farem,, a spadl. Rku prohodil ale skrz stěnu což znamená, že je bezproblému průchodná.

E01 - Farmer Life

16. března 2014 v 22:35 Season 7

Farmer Life je první epizoda pro úplně novou řadu AURU OF LIES, jak doposud nebyla známá....
Je to úvodní díl, který nastiňuje situaci na neznámé nové planetě, kam byla přenešena DESÍTKA vítězných osob z planety Země ( zároveň tedy všechny hlavní postavy, které jsou NYNÍ v záhlaví).
Desítka HLAVNÍCH HRDINŮ si vůbec nevzpomíná na planetu Zemi a ani na to kým jsou!! Byli zakleti a myslí si, že jsou skupina vzájemně spolupracujících farmářů pěstující velmi VELMI exotické PLODINY (např. Masožravý Melouny nebo Masité Hrušně plodící jakési rybí maso) .... Nic z toho jim nepřijde divné ...
Obioma například dobře ví, že je sestra Sefuho a Marion ví, že je sestřenice Atase, ale víc si nepamatují...
Mají za to, že na farmě žijí celý život ... Ale ve skutečnosti jsou tam jen pár chvil ..... Začnou se jim dít podivné věci, napříkad tím, že se nějak projevují jejich síly ..... OBIOMA a SEFU jako první zastaví písešnou bouři, která všechny přepadla při pěstování Chlebného Malinovníku.
Obioma a Sefu se všem jeví jako tajemní, ale jak se dozvíme v dalších dílech, bude to hlavně proto, že od počátku tuší (jako jediní), že situce je velice podezřelá.
Linka onemocní hned první den na této planetě a nikdo neví proč a čím, Ella pociťuje výjmečně silné výkyvy nálad a touží pečovat o nemocnou Linku a hádá se s Yangem, jenž o ní chce pečovat také !!!
Je důležité zmínit, že v CENTRU GALAXIE, kam byla vítězné desítka přenešena se nachází planety 3 !! A mezi nimi jakýsi měsíc na kterém sídlí Kněžka, jenž je sem dostala a jenž je také zaklela!!!
Jaké jsou další dvě planety?? Je to důležité?? A proč je Galaktická Kněžka po traumatu s přenosem na jinou planetu vůbec zákeřně ZAKLELA??? A pro koho pěstují všechny tyto plody???? A jsou na této planetě nyní sami, jako jediní hosté Kněžky???? Nebo je tu snad ještě někdo?? A přijdou VČAS na to, že mají i nějaké své síly??? Mají je vůbec všichni??
:OO